Łowienie w innym okręgu

/ 5 odpowiedzi
Mam pytanie czy jest możliwość i co mam zrobić jeśli chce łowić poza moim okręgiem?
SlawekNikt


Ja mam odpowiedź. Szukanie i czytanie nie boli ... a może się mylę ..

  (2016/09/06 21:48)

ewenementatrniex


\Sprawdz sobie kolego gdzie mozesz łowic w jesli jestes w okręgu Przemyśl, jesli oplaciles skladketo w pozwoleniu powinienes miec napisane gdzie mozesz lowic z jakimi innymi okregami masz porozumienia  na niektore sa doplaty alenie na wszystkie  , pozdrawiam! (2016/09/06 22:43)

Artur z Ketrzyna


Mam pytanie czy jest możliwość i co mam zrobić jeśli chce łowić poza moim okręgiem?

Ile masz lat?
jak mniej niż 16 to możesz łowić na wszystkich wodach nizinnych PZW.
Jak starszy to tylko na wodach nizinnych swego okręgu i wodach innych okręgów zgodnie z porozumieniem jakie podpisali z twoim.
Jak nie ma takich porozumień na wody które Ciebie interesują. To zmusisz opłacić dodatkową składkę. Okresową (1-7 dni itd) lub całoroczną

Jeszce inna opcja to jeśli ci zależy na wodach innego okręgu a te masz głęboko gdzieś to przepisujesz się i tyle.
Co do opłat to składka członkowska jest na całe PZW tylko składki okręgowe są na dany okręg.

Ponadto, w kole powinieneś mieć dokładne info na jakich wodach możesz łowić po opłaceniu składek. I jak jest zarząd z prawdziwego zdarzenia to powiadomieni odpowiedni wcześnie umożliwiają ci dostęp do opłat na inne wody.
Ale z tym ostatnim to u nas ciężko... (2016/09/07 07:15)