Legitymacja PZW i regulamin PZW

/ 34 odpowiedzi
u?ytkownik24522


W miejscowości ,której mieszkam nie są przeprowadzane egzaminy na kartę wędkarską, wystarczy:
Mieć ukończone 16lat
Podać dane i zapłacić, po koło tygodnia kartę można odebrać w starostwie chyba.


Gdyby była funkcja edytuj byłoby dobrze gdybyś ten wpis młody człowieku skasował .Pozdrawiam....... (2010/06/02 22:05)

u?ytkownik29889


W miejscowości ,której mieszkam nie są przeprowadzane egzaminy na kartę wędkarską, wystarczy:
Mieć ukończone 16lat

Podać dane i zapłacić, po koło tygodnia kartę można odebrać w starostwie chyba.

ALE JAJA.......! A prawko też tak można? To ja sie przeprowadzam! (prawko mam, mam...)





...Mastiff... jakoś mnie to nie dziwi w wielu kołach tak  jest, ważne są statystyki, a nie znajomość przepisów. Nawet jak już tak jest to czy aż taką trudność sprawia przeczytanie RAPR bo to chyba napewno doastają. /jeszcze sie zastanawiam czy od młodzieży poniżej 16 roku są pobierane opłaty za egzaminy. 

(2010/06/02 22:06)

robcik


W miejscowości ,której mieszkam nie są przeprowadzane egzaminy na kartę wędkarską, wystarczy:
Mieć ukończone 16lat
Podać dane i zapłacić, po koło tygodnia kartę można odebrać w starostwie chyba.


Do zdobycia karty wystarczy mieć ukończone 14
lat a nie 16 , więc jak ten kolega tego nie wie to chyba sam zdobył kartę w sposób który opisuje powyżej :( . (2010/06/02 22:20)

u?ytkownik38976


A później karpia strzelamy ze zdziwienia, jak ktoś zada pytanie na poziomie 2-go klasisty, albo poda sposób na łowienie tołpyg szarpakiem. Ale jaja no. Jest cos takiego jak wniosek pokontrolny na powtórny egzamin z RAPR. Tomek, nie dobijaj mnie. (2010/06/02 22:26)

u?ytkownik29889


A później karpia strzelamy ze zdziwienia, jak ktoś zada pytanie na poziomie 2-go klasisty, albo poda sposób na łowienie tołpyg szarpakiem. Ale jaja no. Jest cos takiego jak wniosek pokontrolny na powtórny egzamin z RAPR. Tomek, nie dobijaj mnie.


 

Ależ ja nikogo nie dobijam tylko takie są fakty, aby frekfencja rosła w co po niektórych kołach, a jakoś tak myśle że to spory procent jest to tak właśnie się wyrabia młodzieży karty.

Tak jak to opisał jeden powyżej. Jeszcze tylko inforamcja by się przydała czy biorą od młodzieży kase za egzamin.  

(2010/06/02 22:38)

u?ytkownik38976


I jak w tym kraju ma byc dobrze...... Ciekawe co jeszcze tam można "bez" i za nic.... (2010/06/02 22:41)

seba18061993


Nie Marcin idziesz tam do koła i dają ci wpisujesz że odebrałem ja odbierałem w tym roku i tak miałem. (2010/06/09 23:17)

Sniper64


Nie gańcie kolegi za to!
                                jest nie winien,tego co robią w tamtejszym Kole!!!                               Dodam tylko że  takich wydanych kart i takich kół jest więcej w naszym kraju! Poprostu działają tam ludzie nieodpowiedzialni i z przypadku,a nie prawdziwi miłośnicy wędkarstwa! Szkoda na ten temat słów i nerwów! (2010/06/10 17:34)

Sniper64


I jak w tym kraju ma byc dobrze...... Ciekawe co jeszcze tam można "bez" i za nic....


Witaj :) no....można jeszcze kupić sobie i całemu zarządowi za pieniądze wewnętrzne koła ryby na święta..:) (2010/06/10 17:36)