Kulki proteinowe 50/50 DB The Source .

/ 13 odpowiedzi
Witam Serdecznie ! 

Dzisiaj otrzymałem kulki 50/50 DB The source . Na opakowaniu pisze pop-up (  Jasna Brązowa część) ma być na dole , a wyżej ciemny brązowy . Kulki są bardzo twarde i mają jeden kolor - czerwony . Przy wywiercaniu dziurki wiertlem bardzo sie namęczyłem , aż pękło . One mają być takie twarde ? I co jest z tym kolorem ? Pozdrawiam ! 
KrasnyMac


Dobra może jednak brązowy :P Ale jest w 100% w jednym kolorze .  (2016/06/01 14:16)

JKarp


Najlepiej zrób fotkę tych kule z opakowaniem i wstaw. Ja nie wiem jakie są te kulki 50/50 .
Jedno jest pewne - nie mogą być aż takie twarde.
JK (2016/06/01 14:41)

u?ytkownik26223


Najlepiej zrób fotkę tych kule z opakowaniem i wstaw. Ja nie wiem jakie są te kulki 50/50 .
Jedno jest pewne - nie mogą być aż takie twarde.
JK

http://crazycarp.pl/kulki-plywajace/2740-dynamite-baits-5050-hook-baits-source-20mm.html

kulka pływająca zwykle jest dużo twardsza od kulki tonącej  więc i część pop-up może być chyba twardsza. (2016/06/01 15:04)

KrasnyMac


Sorry za jakość , ale telefon stary . W internecie patrzalem i kulki rzeczywiście powinny być w 2 kolorach do identyfikacji części pływającej i dennej. Tak jak jest napisane na etykiecie :Fish pop-up upwards Pop-up light brown Bottom Bait Dark Brown . Nie rozumiem tego , bo jeszcze są w internecie zdj . takich jak ja mam oraz 2 kolorowych . Pozdrawiam (2016/06/01 15:09)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

KrasnyMac


Przebijałem kulkę z każdej strony , twardość wydaje się być taka sama .  (2016/06/01 15:21)

Haryyy5


A może wiertło jaxona :P swojego czasu na jednej kulce zniszczyłem większość jaxonowskiego zestawu do kulek (z kulką było wszystkow porządku). (2016/06/01 16:14)

KrasnyMac


Hehehe Haryyy :P Jedno poszło , ale już sie nawierciło trochę , a drugie też poszło  tylko 1 raz to użyłem i zgadłeś , to drugie to Jaxon :P
  (2016/06/01 16:24)

KrasnyMac


To nie przejmować się innym wyglądem tak ?  (2016/06/01 16:25)

Haryyy5


To wiele tłumaczy :P Niby taka prosta rzecz a da się wypuścić bubel nie nadający się do użytku. Brawo jaxon. a potem się dziwić że ludzie wpisaliby jaxon i  g***o pod jedną pozycją w słowniku wyrazów bliskoznacznych :P Tak czułem bo dobre wiertło jest raczej nie do zajechania jak się prawidłowo używa. Ja tylko jaxonowskie popsułem, wszelkie inne prędzej pogubiłem.

Moim zdaniem wyglądem nie ma się co przejmować. wrzuć do wody i zobacz jak się zachowuje. Kulka pół plywająca powinna hmmmm jakby to określić ... pływać ale tyko tak połowicznie :P Te różne kolory to może być tylko taki "chwyt reklamowy" Nigdy też tych konkretnych kulek nie używałem także nie powiem czy tak mają wyglądać czy to jakaś trefna partia.  (2016/06/01 16:31)

JKarp


Najlepiej zrób fotkę tych kule z opakowaniem i wstaw. Ja nie wiem jakie są te kulki 50/50 .
Jedno jest pewne - nie mogą być aż takie twarde.
JK

http://crazycarp.pl/kulki-plywajace/2740-dynamite-baits-5050-hook-baits-source-20mm.html

kulka pływająca zwykle jest dużo twardsza od kulki tonącej  więc i część pop-up może być chyba twardsza.



 

No tak ale nie aż tak twarde. 
Mam IB Czosnek te dwu kolorowe i są normalne - czyli miękkie. Poza tym jeszcze nigdy nie musiałem wiercić kulki bo taka twarda...
JK (2016/06/01 17:11)

KrasnyMac


Wrzuciłem do wody i nawet na 1 mm się nie unosi  . Kolor inny i  kulki są twarde .... Nie wiem , chyba  pan wziął te kulki DB i włożył do pudełka jakiś szajs  ,  ale właściwie zalatują jakimś żarciem dla zwierząt tak jak pisze producent  . Przetestuje nad wodą , ale coś obstawiam że sklepikarz mnie porobił , a 30 zł poszło na marne  :(  (2016/06/01 17:33)

Haryyy5


No to raczej zostałeś zrobiony w balona. Możesz zrobić jeszcze jeden test - pooznaczaj kulkę w różnych miejscach i wrzuć do wody. Jak nie będzie zawsze ta sama częśc u góry to na bank nie jest to to co miało być.  (2016/06/02 09:39)

KrasnyMac


Dobra :P Dzięki wielkie . Zrobiłem test i za każdym razem kulka obracała się w punkcie 1 kropki . Katar mam i kolega mi powiedzial że nieźle jedzie karmą dla psów albo do czegoś więc myślę , że jednak możliwe że to są oryginały. Pozdrawiam  ! (2016/06/02 14:02)