Księgowa z Zielonej Góry ukradła miliony. :/

/ 12 odpowiedzi
słyszeliście dziś o księgowej W PZW Zielona Góra, podobno wyprowadziła ponad 3 mln zł z kasy przez 8 lat!!

KURDE ile narybku było by za to :/

to co się u nas w Polsce dzieje jest normalnie karygodne i dostanie taka 2 lata w zawieszeniu a wyjdzie po 8 miesiącach,,, albo co lepsze wcale jej nie posadzą tylko zawiasy... a poza tym nawet jak ją wsadzą to kasy na prywatnym koncie na  pewno nie trzymała, pieniążki będą pracowały na siebie.. bo raczej ich nie znajdą...

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

u?ytkownik64718


To jest normalne, nie ona pierwsza i nie ostatnia. (2011/05/06 20:11)

u?ytkownik57785


Zaczęli od 350 tys. Wszyscy wiedzieliśmy, że będzie więcej. Ja nie wierzę nawet w te 3,100 tyś., bo też i ta kwota wzrośnie (NIESTETY). (2011/05/06 20:15)

kasztelan15


znowu, czy to ten temat króry przerabialiśmy kilka miesiecy wcześniej. (2011/05/06 21:34)

getka


Zaczęli od 350 tys. Wszyscy wiedzieliśmy, że będzie więcej. Ja nie wierzę nawet w te 3,100 tyś., bo też i ta kwota wzrośnie (NIESTETY).



bardzo prawdopodobne. niestety dużo pieniędzy jest marnotrawione i rozkradane jaki kiedyś pasza w PG-erze:D a za nie można by zrobić dużo dobrego, a nawet bardzo dużo dobrego np postarać się przywrócić wiele gatunków ryb które już są rzadkością jak np piękny jesiotr.
możemy mieć tylko nadzieje że będzie lepiej, ale nadzieja matką.... 
(2011/05/06 22:13)

Zbig28


Dla mnie dodatkowo jest szokujący fakt, że ZO podawał kwotę 250 tys i z takimi danymi złożył doniesienie do prokuratury. Dopiero wnikliwe dochodzenie wykazało, że ta kwota była 10 X wyższa. Świadczy o to niezwykłym bałaganie w ZO, braku kontroli i niefrasobliwośći.  Kwota zbliżona do całorocznego budżetu im wyparowuje, a kolesie tego nie zauważają !!!  Zgroza i skrajna nie odpowiedzialność !!!  Mam nadzieję, że nie tylko księgowa zostanie pensjonariuszem któregoś z zakładów karnych, a Zarząd i Okręgowa Komisja Rewizyjna natychmiast złożą dymisję z pełnionych funkcji.  Co na to ZG PZW ??? !!! (2011/05/07 10:32)

u?ytkownik57785


Dla mnie dodatkowo jest szokujący fakt, że ZO podawał kwotę 250 tys i z takimi danymi złożył doniesienie do prokuratury. Dopiero wnikliwe dochodzenie wykazało, że ta kwota była 10 X wyższa. Świadczy o to niezwykłym bałaganie w ZO, braku kontroli i niefrasobliwośći.  Kwota zbliżona do całorocznego budżetu im wyparowuje, a kolesie tego nie zauważają !!!  Zgroza i skrajna nie odpowiedzialność !!!  Mam nadzieję, że nie tylko księgowa zostanie pensjonariuszem któregoś z zakładów karnych, a Zarząd i Okręgowa Komisja Rewizyjna natychmiast złożą dymisję z pełnionych funkcji.  Co na to ZG PZW ??? !!!



ZO podawał kwotę 350 tys, teraz 3,100 tys, a Zarząd jest zawieszony od drugiego dnia wykrycia złodziejki. Zaufali babsztylowi bezgranicznie, a ona bezgranicznie ich (NAS) okradała od ponad 8 lat! Mi to się w pale nie może pomieścić. Współczuję księgowej/mu, która/ry teraz zajmie jej miejsce. Nawet wyjście do kibla będzie monitorowane i sprawdzane :)

(2011/05/07 16:50)

ZGA


Dla mnie dodatkowo jest szokujący fakt, że ZO podawał kwotę 250 tys i z takimi danymi złożył doniesienie do prokuratury. Dopiero wnikliwe dochodzenie wykazało, że ta kwota była 10 X wyższa. Świadczy o to niezwykłym bałaganie w ZO, braku kontroli i niefrasobliwośći.  Kwota zbliżona do całorocznego budżetu im wyparowuje, a kolesie tego nie zauważają !!!  Zgroza i skrajna nie odpowiedzialność !!!  Mam nadzieję, że nie tylko księgowa zostanie pensjonariuszem któregoś z zakładów karnych, a Zarząd i Okręgowa Komisja Rewizyjna natychmiast złożą dymisję z pełnionych funkcji.  Co na to ZG PZW ??? !!!



ZO podawał kwotę 350 tys, teraz 3,100 tys, a Zarząd jest zawieszony od drugiego dnia wykrycia złodziejki. Zaufali babsztylowi bezgranicznie, a ona bezgranicznie ich (NAS) okradała od ponad 8 lat! Mi to się w pale nie może pomieścić. Współczuję księgowej/mu, która/ry teraz zajmie jej miejsce. Nawet wyjście do kibla będzie monitorowane i sprawdzane :)



Wkradło się trochę niejasności do tych wypowiedzi: kradzież wykryto w październiku 2010, a dopiero na koniec lutego 2011 został odwołany prezes ZO, a reszta zarządu działa nadal (a to przecież zarząd odpowiada za kontrolowanie finansów a nie sam prezes). Podobnie działa OKR a jej przewodniczący, który podpisywał coroczne badanie bilansu przed OKR usilnie szuka (czyt.tworzy) winnych łącznie z obecnym po dyrektora, który zatrudniony był w biurze ZO do sekcji finansowo-ksiegowej jako biegły rewident i wielki specjalista ds finansowych w milicji. Siedział najbliżej księgowej, miał wgląd do dokumentacji, odpłatnie badał bilans roczny i stwierdził w protokole, że wszystko ok, a teraz zajmuje odpowiedzialne stanowisko i najgłośniej krzyczy!

Główną księgową mają teraz z prawdziwego zdarzenia, a nie jakąś siksę bez szkół, która nie musi obawiać się żadnej kontroli ani monitoringu w kiblu. A nowa księgowa to zasługa byłego dyrektora, który potrafił ją przekonać, bo nikt na ten syf nie chciał przyjść.

Ostateczna kwota nie jest potwierdzona-zrobi to dopiero biegły powołany przez prokuratora. Kwota 3mln jest podana pod publiczkę przed zbliżającymi się wyborami do władz okręgu. 350tys.podano na gorąco z ostatniego roku, gdyż w tak krótkim czasie od wykrycia nie było możliwe zbadanie tylu lat wstecz.

Co na to ZG? Wystarczy odpowiedzieć sobie na pytanie kim był prezes ZG, a tu macie odpowiedź:

http://www.fishing.pl/artykuly/rybim-okiem/stworzono-idealny-klimat-do-malwersacji



(2011/05/08 12:29)

rysiosz


Tak bezkarność i tyle zero poszanowania dla pieniędzy ...przeznaczonych na inne cele...Kara powinna być dotkliwa o ile to było umyślne zrobione i nauczka na przyszłość. (2011/05/08 13:29)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik57785


Dla mnie dodatkowo jest szokujący fakt, że ZO podawał kwotę 250 tys i z takimi danymi złożył doniesienie do prokuratury. Dopiero wnikliwe dochodzenie wykazało, że ta kwota była 10 X wyższa. Świadczy o to niezwykłym bałaganie w ZO, braku kontroli i niefrasobliwośći.  Kwota zbliżona do całorocznego budżetu im wyparowuje, a kolesie tego nie zauważają !!!  Zgroza i skrajna nie odpowiedzialność !!!  Mam nadzieję, że nie tylko księgowa zostanie pensjonariuszem któregoś z zakładów karnych, a Zarząd i Okręgowa Komisja Rewizyjna natychmiast złożą dymisję z pełnionych funkcji.  Co na to ZG PZW ??? !!!



ZO podawał kwotę 350 tys, teraz 3,100 tys, a Zarząd jest zawieszony od drugiego dnia wykrycia złodziejki. Zaufali babsztylowi bezgranicznie, a ona bezgranicznie ich (NAS) okradała od ponad 8 lat! Mi to się w pale nie może pomieścić. Współczuję księgowej/mu, która/ry teraz zajmie jej miejsce. Nawet wyjście do kibla będzie monitorowane i sprawdzane :)



Wkradło się trochę niejasności do tych wypowiedzi: kradzież wykryto w październiku 2010, a dopiero na koniec lutego 2011 został odwołany prezes ZO, a reszta zarządu działa nadal (a to przecież zarząd odpowiada za kontrolowanie finansów a nie sam prezes). Podobnie działa OKR a jej przewodniczący, który podpisywał coroczne badanie bilansu przed OKR usilnie szuka (czyt.tworzy) winnych łącznie z obecnym po dyrektora, który zatrudniony był w biurze ZO do sekcji finansowo-ksiegowej jako biegły rewident i wielki specjalista ds finansowych w milicji. Siedział najbliżej księgowej, miał wgląd do dokumentacji, odpłatnie badał bilans roczny i stwierdził w protokole, że wszystko ok, a teraz zajmuje odpowiedzialne stanowisko i najgłośniej krzyczy!

Główną księgową mają teraz z prawdziwego zdarzenia, a nie jakąś siksę bez szkół, która nie musi obawiać się żadnej kontroli ani monitoringu w kiblu. A nowa księgowa to zasługa byłego dyrektora, który potrafił ją przekonać, bo nikt na ten syf nie chciał przyjść.

Ostateczna kwota nie jest potwierdzona-zrobi to dopiero biegły powołany przez prokuratora. Kwota 3mln jest podana pod publiczkę przed zbliżającymi się wyborami do władz okręgu. 350tys.podano na gorąco z ostatniego roku, gdyż w tak krótkim czasie od wykrycia nie było możliwe zbadanie tylu lat wstecz.

Co na to ZG? Wystarczy odpowiedzieć sobie na pytanie kim był prezes ZG, a tu macie odpowiedź:

http://www.fishing.pl/artykuly/rybim-okiem/stworzono-idealny-klimat-do-malwersacji






Twoja fachowość droga koleżanko i znajomość tematu, dowodzi, że jesteś dość blisko w sprawie i masz wiedzę, którą może posiadać tylko osoba dość zaangażowana w temat kradzieży, a może nawet jesteś jedną ze stron (?). Twój profil jest maksymalnie anonimowy i tajemniczy zarazem. Wędkarką ponoć nie jesteś, a wewnętrze sprawy ZO są Ci dość szczegółowo znane. Hmmmmmmmmmmmm.....................




(2011/05/08 15:23)

u?ytkownik74867


Żywy dowód na twierdzenie - "Jak kraść, to miliony" ! :) (2011/05/08 15:33)