Konkurs na logo sklepu wedkarstwozpasja.

/ 23 odpowiedzi / 14 zdjęć
Witam,
mam przyjemność ogłosić pierwszy konkurs organizowany przez sklep wędkarski Wędkarstwo z Pasją
Jest to początek działalności sklepu a więc w myśl nowoczesnego marketingu możecie spodziewać się wielu zniżek, bonusów, upustów, upominków a także nagród rzeczowych. Ale do rzeczy. Otóż, istotą konkursu jest wyselekcjonowanie najlepszego i najbardziej interesującego logo sklepu. Wiem, że wielu utalentowanych wędkarzy w zakresie grafiki komputerowej zrzesza portal wedkuje.pl. Wielu z Was bez problemu poradzi sobie z zagadnieniem. Oprócz satysfakcji za wykonanie najlepszego logo zwycięzca otrzyma także nagrodę rzeczową, ufundowaną przez sklep Wędkarstwo z Pasją w postaci wędki spinningowej do finezyjnych połowów. Zapraszam do zabawy. Poniżej znajduje się regulamin konkursowy.

Regulamin:
1 prace należy zgłaszać do dnia 20.09.2015 na adres: wedkarstwozpasja@wp.pl
2 ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej w dniu 25.09.2015
3 zwycięży jedna praca wyłoniona przez sklep Wędkarstwo z Pasją
4 nagrodą w konkursie jest wędka Kinetik Perch Jig firmy Robinson
5 Uczestnicy zrzekają się praw do prac na rzecz sklepu Wędkarstwo z Pasją
6 Nagroda trafi do zwycięzcy na wskazany adres najpóźniej w dniu 30.092015


Uwaga! Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu konkursowego. Zachęcam także do zamieszczania propozycji logo tu na forum

chazer123


Tak wgl. to jakie wymiary ma mieć to logo ? (2015/09/03 20:36)

Krul-Mateusz


Poszło! Czekam na wyniki. (2015/09/03 22:25)

SVT


Pierwsze przeźroczyste (bez tła).

(2015/09/04 09:07)

Wedkarstwo z Pasja


Wymiary na razie nie mają większego znaczenia. Myślę, że regulowanie rozmiarów nie będzie wielkim problemem. (2015/09/04 09:18)

Wedkarstwo z Pasja


Są pierwsze propozycje i od razu przedniej jakości. Cieszy nas, że konkurs stoi na wysokim poziomie.

(2015/09/04 09:20)

Spear


Ja także coś naskrobałem.


(2015/09/04 10:23)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Wedkarstwo z Pasja


Mieliśmy już przyjemność obejrzeć kilka naprawdę ciekawych grafik. przypominamy, że konkurs trwa tylko do 20.09. Nie spóźnijcie się ze swoją propozycją. Kinetik Perch Jig czeka na zwycięzcę:) (2015/09/09 23:18)

SVT


Bez tła .PNG , oraz tapety






(2015/09/10 09:17)

sojer13


Poszło :) ciekawe co dalej  (2015/09/11 21:23)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Wedkarstwo z Pasja


Witam, czas zgłoszeń wykonanych prac dobiegł końca. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni poziomem konkursu. Wpłynęło wiele ciekawych rozwiązań i będziemy musieli mocno się sprężyć aby przejrzeć dokładnie wszystkie i wybrać to jedno. Uprzejmie dziękuję za zaangażowanie i jednocześnie oświadczam, że wszystkie zgłoszenia zostały zaakceptowane. Do piątku (25.09) podamy wyniki. (2015/09/21 13:07)

Wedkarstwo z Pasja


Witam,
Czas na ogłoszenie wyników konkursu. Po długich naradach i dogrywce wytypowaliśmy zwycięskie logo. Autorem wybranej pracy jest uczestnik, który na portalu wedkuje.pl loguje się pod nickiem SVT Irek Kessling. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wykonanych prac. Zwycięzcę natomiast prosimy o przesłanie danych do wysyłki na adres mailowy: wedkarstwozpasja@wp.pl lub na prywatną wiadomość tu na portalu wedkuje.pl.  Ponadto na wyróżnienie zasługuje też praca Pana Wojciecha Lemańczyka (sojer13) gratulujemy! Niestety nagrodzić możemy tylko jedną osobę i przypominamy, że nagrodą w konkursie jest wędka Kinetik Perch Jig. Niżej zwycięskie logo
(2015/09/25 10:03)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

SVT


Dziękuję bardzo i pozdrawiam. ;) dane podałem na pocztę wędkuję.pl (2015/09/25 13:05)