Kołowrotek na szczupaka.

/ 63 odpowiedzi / 5 zdjęć
Tomas81


Szukam kołowrotka do 200 zł, który nie będzie perełką z cepelii, tylko sprzętem do orania. Znajdę coś takiego w tych pieniądzach,czy też muszę dorzucić jeszcze stówkę do jakiegoś Penna albo Dragona Metal Guide (opisywanego w innym temacie)??

To tylko zostaje dorzucić do Slammera 260 lub 360 a smoczki i inne "polskie" wynalazki omijaj szerokim łukiem. Nigdy młynki naszych firm nie były pewnym sprzętem, głównie przez brak powtarzalności, za to Penn tak. Mimo niezbyt przyjemnej pracy i konieczności zostawiania co najmniej 2mm wolnego rantu szpuli przy plecionkach. (2016/08/12 16:24)

SebekKry


A ja sprzedać mogę Penn Slammera 260 po jednym sezonie (kupiony w maju tamtego roku) wygląda i kręci jak nowy + dodatkowa oryginalna szpula i plecionka Robisnson 0,12. Za 250 zł. Jak ktoś jest zaiteresowany to prosze na priv. Pozdrawiam. (2016/08/13 13:30)

luxxxis


Tu masz mojego faworyta pod dedykowany spinn,mam,używam choć tylko jesienią i maj czerwiec,na ogół wolę mniejsze konstrukcje-tak lubię poprostu,mocna,pojemna betoniarka
Fishmaker Ti Fd 1130i


Ps.dziwne...ale parę razy nie mogłem wpuścić w ten post zdjęcia-a to plik niepoprawny,a to za duże...Fota w następnym poście weszła za 1 razem. (2016/08/15 08:44)