Kołowrotek do spławikówki Dragon Thytan 3.90m 5-25

/ 6 odpowiedzi
SlawekNikt


Możesz też zakupić coś ze stajni producenta wędziska, które posiadasz notabene polecane na tym forum. (2015/05/18 16:27)

u?ytkownik16322


KolegoSławek slusznie Ci napisał Dragon Thytan RD320i  albo Quattro 630 oba 5 lat gwarancji u mnie działają bez zarzutu. Kup i nie zawracaj przysłowiowej gitary bo od nadmiaru dostaniesz oczopląsu.Ps. Obydwa w przyzwoitej cenie .Nie chce mi się bawić w robienie zdjęcia .Katalog Dragona np. z 2015 r.Julian (2015/05/18 17:11)

u?ytkownik193


ja polecam spro passion, spro dragmaster x-cross, shimano exage fd mcdh 3000, mikado sht 3000, shimano nexave, daiwa harrier. określ się czy wolisz kołowrotek z górnym bądź dolnym hamulcem. ja osobiście polecam kołowrotki z dragiem co przy metodzie odległościowej jest bardzo praktyczne, oczywiście podczas holu większych ryb ;) kolejna sprawa na którą warto zwrócić uwagę to przełożenie, gdyż wielu wędkarzy preferuje kołowrotki o dużym przełożeniu np 1:6,2. trzeba się także liczyć z tym, że większość tych kołowrotków zużywa się wtedy bardzo szybko, a mówię tu głównie o przekładni. nie polecam kołowrotków dragona, które "polecają" do metod odległościowych bo jak dla mnie to wydatek na jeden sezon. sprawdziłem np maxime i potrzymała mi pół sezonu, a już przy 2-3 wyjeździe było słychać wyraźne stukania, poluzowania na rączce, a także nierówne nawijanie. Osobiście uważam całą te serie za shit, ponieważ swojego czasu miałem "manie" na punkcie serii maxima od kiji po kołowrotki i przetestowałem także wersje z wolnym biegiem i spinningową i stwierdzam, że za te pieniądze to dragon się nie postarał. (2015/05/18 23:47)

SlawekNikt


Możesz także po dołożeniu 20 zł. czyli za około 120 zł. stać się właścicielem kołowrotka ryobi ecusima, który także jest chwalony tu na forum. (2015/05/19 11:57)