Kołowrotek do feedera do 80zł

/ 8 odpowiedzi
Witam trzeba mi kołowrotek do tego wędziska  http://allegro.pl/wedka-mistrall-x-treme-feeder-3-60-do-120g-od-smok-i5956467833.html
Kołowrotek musi byc do feederka cena jaką maksymalnie mogę dać to 80zł :/ Pomóżcie 
Morciaty


Do 80 zł? Ciężko....ale Jaxon Kotor albo Kontor nie pamietam coś takiego ostatnio w wędkarskim dla ojca patrzylem i wydawał się być nie głupi. Oczywiście za ok 75 zł szału nie będzie ale nie musi to też być najgorszy szmelc;) (2016/04/26 09:41)

PijanyAniol


Za tą cene wybrałbym OKUMA INSPIRA RD W rozmiarze 30-35   ( zależy gdzie będziesz łowił jak tylko na rzece to zdecydowanie większy 45 ' ) cena ok 100 zł   tym bardziej ,że masz 5 lat gwarancji producenta w razie czego no i z pewnością dłużej pokręci niż JAXON zresztą weź sobie do ręki kołowrotek JAXONA i kołowrotek OKUMY starczy pokręcić i po macać i od razu wiadomo co jest lepiej wykonane lepiej pracuje i jest lepiej spasowane ;)  !

Nie jest to mega idealny kołowrotek do Feedera ,ale myśle ,że się nada jest bardzo dobrze spasowany i solidnie wykonany, ale ogranicza cię cena. Jakbyś  dozbierał to idealnym zakupem byłby OKUMA Z SERII  BAITFEEDER ( tactic travertine ) - mam i jak najbardziej polecam ! 

OKUMA INSPIRA RD:
Mała masa, duża moc, olbrzymia trwałość i rewelacyjna cena. Seria uniwersalnych kołowrotków mających zastosowanie przy różnych metodach łowienia (spinning, odległościówka, bolonka, picker, feeder). Pełna optymalizacja wszystkich elementów składowych. Technologia oparta o wykorzystanie systemów CNC (Computer Numerical Control) sprzężonych z zespołem specjalnie zaprojektowanych obrabiarek, tłoczni oraz montowni. Eliminacja punktów, w których mogłoby pojawić się nadmierne zużycie eksploatacyjne.
- Obudowa i rotor z supersztywnego kompozytu grafitowego 
- 4 łożyska toczne (3 kulkowe + 1 rolkowe) 
- Przekładnie o wysokiej sprawności (brak wibracji, duża moc, niskie zużycie zazębień, wysoki komfort łowienia) 
- System napędu posuwu szpuli PEG 
- Opatentowany system wyważenia rotora - RES II 
- Szpula duraluminiowa typu V, krawędź pokryta azotkiem tytanu (TiN) 
- Zapasowa szpula grafitowa 
- Rurkowy kabłąk pokrywany azotkiem tytanu (TiN) z rolką zapobiegającą skręcaniu linki - EFR II 
- Antypoślizgowy uchwyt korbki 
- Multitarczowe sprzęgło hamulcowe

  (2016/04/26 11:01)

marek2


Robinson Long Cast fd  (2016/04/26 17:27)

SlawekNikt


Krzysztof, kolega szuka kręcioła do 80 złotych ... nawet używaną maximę w tej cenie będzie bardzo trudno kupić, to wręcz niemożliwe, za to da się kupić dragona model viper, co prawda bez wolnego biegu, ale to solidny sprzęt w przystępnej cenie. (2016/04/26 22:06)

ryukon1975


Zgadza się nie kupi,chcialem tylko wskazać kierunek. Nie co do ceny tylko rozmiaru kolowrotka.Przypomnieałem sobie o tamtegorocznej niedodanej medalowej rybie.:) (2016/04/26 22:56)

ananas


Ta okuma całkiem fajna ale chyba jednak dozbieram kasy i kupię Dragona Maxima Baitfeeder Dzięki za odpowiedzi :P  (2016/04/27 16:31)