Kłusownik nad jeziorem Białym

/ 158 odpowiedzi / 18 zdjęć
apel do wędkarzy z okolic Gostynina! panowie jest jeden gość z Sochaczewa nie jaki per. WALDEK  co od czerwca do końca sierpnia nad jeziorem białym codziennie łowi szczupaczki 35 cm 45 cm i większe! okonie wszystkie jak leci  i wszystko to do wora !!! trzeba się tego pana pozbyć z naszych szeregów bo inaczej to wybije to piękne jezioro do zera!!!!
jurek


Napisałem Ci namiary na mój telefon i wszystko , co możesz zrobić ............. pozdrawiam Społeczny strażnik ----- Jurek Suchodolski
(2011/02/10 19:28)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Sniper64


Trzymaj ..z tego jak mu walniesz to się od razu opamięta..:) (2011/02/10 19:48)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

jurek


Tylko celuj prosto w ślepia , a jak będzie jeszcze się ruszał  , to go dobij kolbą , a jak nie masz takiego sprzętu , to może być cegłówką , ale taka z czasów przedwojennych , cegła ważyła ponad 2.5 kg ----------- ( masz napisane na priv wszystkie telefony , to dzwoń )
(2011/02/10 20:05)

karlik


HOLA HOLA      KOLEDZY  ZWOLNICIE  nie za ostro idziecie na portalu bo mi przypomina wojnę w IRAKU albo w AWGANISTANIE (2011/02/10 20:12)

Sniper64


HOLA HOLA      KOLEDZY  ZWOLNICIE  nie za ostro idziecie na portalu bo mi przypomina wojnę w IRAKU albo w AWGANISTANIE

Witaj Karol..:)) Pomógł byś tu nam...:))) (2011/02/10 20:19)

karlik


HOLA HOLA      KOLEDZY  ZWOLNICIE  nie za ostro idziecie na portalu bo mi przypomina wojnę w IRAKU albo w AWGANISTANIE

Witaj Karol..:)) Pomógł byś tu nam...:)))

Mając takich kompanów jak wy na pewno (2011/02/10 20:21)

ponczu2


Witam, mieszkam właśnie w Gostyninie jestem świeżo upieczonym wędkarzem od tamtego sezonu, od czasu do czasu wędkuję nad Białym. Mogę o tym zameldować w moim kole na spotkaniu ??? TO SĄ NASZE WODY precz z pseudo wędkarzami (2011/02/14 05:14)

Szczuply koles


Ej Ludzie !! Też Nie Na widzę takich Ludzi. Ale skoro Ryby łowi na wędkę a nie za pomocą jakiś sieci itp. To tutaj jest Wszystko w porządku . Ja bym Proponował przejść się do niego nad jeziorem i sprawdzić jego metody połowu jako drugi wędkarz i zobaczyć ile łamie przepisów . Wy to byście Go odrazu Zabili . Co też nie jest złym pomysłem. Ale to jezioro traci cały czas swój urok ponieważ coraz więcej Turystów tam przyjeżdża. I ten piękny dziewiczy obszar Zostaje Zaśmiecony i Zniszczony :(( . (2011/02/14 12:06)

ponczu2


Nie widzisz co pisze ???
łapie szczupaki 30 cm kolego (2011/02/14 14:12)

u?ytkownik57785


Witam, mieszkam właśnie w Gostyninie jestem świeżo upieczonym wędkarzem od tamtego sezonu, od czasu do czasu wędkuję nad Białym. Mogę o tym zameldować w moim kole na spotkaniu ??? TO SĄ NASZE WODY precz z pseudo wędkarzami



Pytasz, czy możesz. OCZYWIŚCIE! Nawet powinieneś.

(2011/02/14 14:23)

jurek




Szczuply koles
Dodaj Szczuply koles do swoich znajomychWyślij wiadomość do Szczuply koles9 Ej Ludzie !! Też Nie Na widzę takich Ludzi. Ale skoro Ryby łowi na wędkę a nie za pomocą jakiś sieci itp. To tutaj jest Wszystko w porządku . Ja bym Proponował przejść się do niego nad jeziorem i sprawdzić jego metody połowu jako drugi wędkarz i zobaczyć ile łamie przepisów . Wy to byście Go odrazu Zabili . Co też nie jest złym pomysłem. Ale to jezioro traci cały czas swój urok ponieważ coraz więcej Turystów tam przyjeżdża. I ten piękny dziewiczy obszar Zostaje Zaśmiecony i Zniszczony :(( .



Kolego , co jest w porządku , czy to ma istotne znaczenie , że kłusuje za pomocą wędki , a nie sieci !!!!!!!!!!!!!!!!!!        

Albo źle napisałeś , albo myślisz , jak ten kłusownik , co bierze szczupaczki po 30 cm i olbrzymiej ilości i to w miesiącu lutym ................ Więc się określ !!!!!
(2011/02/14 15:08)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kazik


Panowie co wy tak od razu najeżdżacie na tego gościa , a ktoś sprawdził go , pomierzył te szczupaki , czy okonie . Chyba nie . A na odległość to wszystkie się wydają nie wymiarowe .

Kolego Jurek bez obrazy ale napisane jest że łowi blockquote: ,,od czerwca do końca sierpnia nad jeziorem białym codziennie łowi szczupaczki 35 cm 45 cm i większe!” więc nie w lutym , czy obecnie .

Ja oczywiście nie popieram żadnego przejawy kłusownictwa i pod każdą postacią ale tak pochopnie kogoś linczować , zganiać na przyjezdnych . Ja myślę że miejscowi więcej tak robią i nikt tego nie widzi , ale jak przyjezdny weźmie tych kilka szczupaków to od razu kłusownik , czy mięsiarz.  Wpierw faceta namierzyć , ryby pomierzyć , policzyć i albo przeprosić albo ukarać . tak ja proponuję postąpić . (2011/02/14 16:13)

pstrag222


wdział go ktos z bliska jak pakuje takie male pistolety do wora? (2011/02/14 16:16)

Szczuply koles


Kazik Dobrze pisze. Jurek ! Przecież kwiatek napisał że od Czerwca Do Końca Sierpnia To nie jest Luty Raczej!!. Trzeba do niego Strażnika Wysłać. Jurek jak ja go zauważę to Zadzwonię po Cb i Ty Dokonasz oględzin bo ja zbyt dużo mu nie zrobie (2011/02/14 16:21)

ponczu2


Nie napisał skąd widział :)
zresztą zabieranie wszystkiego na pałę np: kilka szczupaków jest wykroczeniem (2011/02/14 18:42)

PER Waldek


Warszawa, dnia 16 lutego 2011 r.

 

Adwokat Jacek Zagajewski

ul. Dobra 54/95

00-312 Warszawa

 

 

Daniel Kowalski

http://forum.wedkuje.pl/post/klusownik-nad-jeziorem-bialym/216540/0#, stanowiącym naruszenie dobrego imienia mojego mocodawcy Waldemara Zagajewskiego zam. w Sochaczewie, żądam niniejszym dokonania przez Pana przeprosin na tymże forum w terminie 7 dni od otrzymania niniejszej wiadomości.

  takie jest pozbawione ochrony prawnej. Zważywszy na fakt, iż mój klient jest osobą bardzo znaną w środowisku wędkarskim w okolicach miasta Gostynina i  Sochaczewa, zmuszony będę – w przypadku nie wykonania niniejszego żądania - wystąpić na drodze cywilnej o zadośćuczynienie a także o nakazanie Panu umieszczenia przeprosin w ogólnopolskim dzienniku – ze względu na umieszczenia posta w ogólnopolskim forum.

  po  upływie terminu wyznaczonego  Panu,  zostanie złożone  powództwo cywilne  oraz  akt  oskarżenia.

e - mail: j.zagajewski@wp.pl;

Nr rach.  ING  Bank Śląski  73 1050 1025 1000 0090 7356 3463 (2011/02/16 11:11)

PER Waldek


Warszawa, dnia 16 lutego 2011 r.

 

Adwokat Jacek Zagajewski

ul. Dobra 54/95

00-312 Warszawa

 

 

Marek Więckowski

alias

Snajper64http://forum.wedkuje.pl/post/klusownik-nad-jeziorem-bialym/216540/0#, stanowiącym czyn zabroniony z art. 18  §  w zw.  z art. 148  §  dokonać  zawiadomienia  Prokuratury  Rejonowej  w Oleśnicy. Przestępstwo nakłaniana do  pozbawienia życia człowieka niesie za sobą wyjątkowo wysoką społeczną szkodliwość, a dokonane  na forum  publicznym jest  wyjątkowo szkodliwe. Zważywszy jednakowoż na żądanie klienta zmuszony  jestem  wezwać  Pana   wcześniej do  dokonania przeprosin. Termin  wynosi 7  dni.

jewski@wp.pl;

Nr rach.  ING  Bank Śląski  73 1050 1025 1000 0090 7356 3463 (2011/02/16 11:25)

u?ytkownik57785


@Kwiatek, jak masz jakikolwiek, choćby najmniejszy dowód, może  świadków, na to co opisałeś, to się nie przejmuj tymi pismami, tylko podejmuj rękawicę.  (2011/02/16 11:33)

PER Waldek


Warszawa, dnia 16 lutego 2011 r.

 

Adwokat Jacek Zagajewski

ul. Dobra 54/95

00-312 Warszawa

 

 

Jerzy Suchodolski

alias

Jurek http://forum.wedkuje.pl/post/klusownik-nad-jeziorem-bialym/216540/0#, stanowiącym czyn zabroniony z art. 18  §  w zw.  z art. 148  §  dokonać  zawiadomienia  Prokuratury  Rejonowej  w Płocku.

  na fakt,  iż jest  Pan Sekretarzem  Sądu Koleżeńskiego przy Kole  Miejskim nr 1 w Płocku, a także  pełni  Pan – jak  sam  Pan  twierdzi -  szereg  funkcji oraz  pomaga młodzieży, Pański  post nie spełnia warunków  do  uznania,  iż w dalszym  ciągu  funkcje te  może  Pan  piastować.  Oczywistym  zatem  jest,  iż oprócz złożenia   zawiadomienia o  dokonaniu  przestępstwa  ściganego  z oskarżenia publicznego,  zmuszony  będę  również wystąpić o  pozbawienie  Pana tych  funkcji  oraz  odebrania Panu wszystkich  przywilejów łączących  się z nimi. Jednakowoż,  ze względu  na żądanie klienta, zmuszony jestem  wystąpić  do  Pana z żądaniem przeproszenia Waldemara  Zagajewskiego w terminie  7  dni. Po  upływie  tego  terminu podjęte   zostaną działania wskazane  powyżej.

jewski@wp.pl;

  Bank Śląski  73 1050 1025 1000 0090 7356 3463

(2011/02/16 11:37)

u?ytkownik57785


Trzymaj ..z tego jak mu walniesz to się od razu opamięta..:)




Nakłanianie do pozbawienia życia........

"Jak MU walniesz...." ...  Komu "MU" Panie Mecenasie? Czy określił Pan Marek Więckowski personalnie lub choćby w domyśle osobę o której zwraca się tymi słowami? Może to były słowa skierowane do mnie, lub do kogoś innego? Czy uwzględnił Pan także w swym osądzie aspekt humorystyczny owego wpisu zaznaczony na jego końcu charakterystycznym dla forów internetowych "uśmiechem" - " :)", kwalifikując go jako wyjatkową szkodliwość społeczną, zamiast swego rodzaju żart, dowcip, humoreskę? Proszę o wskazanie znamion przestępstwa. Pozwany nie dostarczył ani rad, ani narzędzia do popełnienia czynu zabronionego w stosunku do osoby Pana klienta, ani też do tego niczym nie nakłaniał, wyraźnie wskazując cel. Czy uważa Pan również, iż użyte w tym wypadku słowo "Trzymaj" przez pozwanego, sugerujące "wzięcie" zdjęcia ukazujacego broń, jest przesłanką do realnego spełnienia czynu zabronionego? Czy zdjęciem można cyt. "walnąć" wyczerpując znamiona przestępstwa z art.148 par. 1 KK? Słowa Pana Jerzego Suchodolskiego, również nie były kierowane do jasno określonej personalnie osoby. Może również do mnie, lub kogoś innego? Proszę wskazać NAM dowód na jakąkolwiek personalizację słów obu Pozwanych a co za tym idzie, oraz uzasadnić zastosowanie art.18 par. 2 KK w związku z art.148 par.1 KK. Dziekuję.

(2011/02/16 12:49)

miszczunio


Bozeszty moj to ja nastawie czaj. A z kad ten pan Waldek wie, ze to o niego chodzi? Nikt tu nie rzucal nazwiskami a on sie tak obruszyl i poczul zaszczuty. Sumienie gryzie czy jaki czort? Fakt ze najlepsza obrona jest atak. Ja na tydzien zamkne sie w piwniczce coby mnie antyterrorysci nie zamkli w ciupie a wy chlopy ubierzta cieple gacie i wiejta do lasu. Moze wszystkich z portalu bedo zamykac? Toz to szok. (2011/02/16 12:56)

u?ytkownik57785


Czekamy na ciąg dalszy. Czuję, że będzie "zabawa". Art. 227 KK. (2011/02/16 13:23)

u?ytkownik44916


Łoj, będzie się działo;P Czuję ciekawą lekturę na wieczór:) (2011/02/16 13:37)

kazik-kz2


Mastiff cos słabo szukałeś, ja kogos takiego znalazłem:

Jacek Zagajewski

Numer legitymacji:

Status: czynny zawodowo

Profil: Adwokat

Data wpisu: 2009-10-14

Izba: Izba Adwokacka w Warszawie

Kancelaria: Kancelaria Adwokacka

Adres kancelarii: ul. Dobra 54 lok. 95, 00-312 Warszawa

Kontakt kancelarii: tel. 791-588-922,

(2011/02/16 13:40)