Kij Shimano Catana Super Sensitive 2,7 5-25g

/ 4 odpowiedzi
Witam, jestem początkującym wędkarzem i właśnie kompletuje sprzęt na pstrąga, proszę napiszcie co sądzicie o tym kiju Shimano Catana super sensitive 2,7 5-25g mogę ja kupić za 140 zl nową ponieważ jest akurat promocja na to wedzisko.
doradzcie czy warto to kupic ????????:)))
posiadam do tego kolowrotek shimano catana 250 RB
Z góry dziękuje za pomoc :))
dawid510890


co do kołowrotka to dobry bo też taki mam tyle że ja mam z przednim hamulcem , który wydaje mi się precyzyjniejszy  . a wędka moja to Dragom Millenium Trout 240cm wyrzut to 5-25g . jest on droższy od tego o około 40-50zł. żyłkę jakom stosuje to dragon milenium szczupak 0.22 dlatego że często łowie również szczupaki . ale jak będziesz łowił same pstrągi to polecam żyłkę dragon milenium pstrąg 0.22 lub cieńsza (2011/11/26 14:33)

DelTor0


Na Catane spokojnie polowisz, mam i nie narzekam :) Jest tylko jedno ale, zalezy gdzie lowisz, u mnie naprzyklad wedka dluzsza niz 2.40m sie nie sprawdza bo musze sie przedzierac przez niezle krzaczyska nad moja rzeczka ;)

Pzd

(2011/11/26 14:48)

martinpc


Mam zamiar wedkować na Krztyni bo mam do niej 4 km :)wiem, ze w niej od czasu do czasu trafi sie też jakiś szczupak :)
Czy szczytówka nie będzie za miękka ?czy szczytówka nie bedzie za miekka i nie bedzie sie bardzo wyginała przy wedkowaniu na woblery ?czy skoro jest wklejanka to może powinienem kupic 10-30 ? doradzcie :)
   1000 pytan do :)heh ale licze na porade w koncu każdy kiedy zaczynał :)
Dzieki za odpowiedzi:) muszę sie zdecydować do poniedzialku czy ja kupic :)   (2011/11/26 19:01)

dawid510890


co do kołowrotka to dobry bo też taki mam tyle że ja mam z przednim hamulcem , który wydaje mi się precyzyjniejszy  . a wędka moja to Dragom Millenium Trout 240cm wyrzut to 5-25g . jest on droższy od tego o około 40-50zł. żyłkę jakom stosuje to dragon milenium szczupak 0.22 dlatego że często łowie również szczupaki . ale jak będziesz łowił same pstrągi to polecam żyłkę dragon milenium pstrąg 0.22 lub cieńsza



Na pstrągi lepsza ta co ja mam jigówką nie połowisz za bardzo na woblery tylko bardziej sandacze.Moja to Dragon millenium hd trout 240cm 5-25g (2011/11/27 16:37)