Kamizelka Jaxon UJ-KG4

/ 1 odpowiedzi
Opiszę moją nową kamizelkę Jaxon UJ-KG4 
http://www.jaxon.pl/Katalog/273_200_wedkarstwo-spinningowe/5846_kamizelki/Produkt/37936_kamizelki-jaxon-uj-kg4.aspx

Kupiłem w rozmiarze M. Mam 174cm wzrostu i średniej budowy ciała. Na mnie pasuje w sam raz. Gdy założę na samą koszulkę to jest wystarczająco luźna aby był przewiew w gorące dni, ale spokojnie da się założyć na jesienną kurtkę. Przylega do kurtki, ale nie jest za ciasna, nic nie krępuje ruchów.

Ogólne wrażenia w miarę pozytywne jak na produkt Jaxona. Szwy jako tako dobrze wykonane, w miarę równo, nic się nie pruje. Jedynie przyszycie rzepów od kieszonek wymaga drobnej poprawy.Gdzieniegdzie wystają nitki. Trzeba je przypalić zapalniczką. 

Kamizelka jest lekka. Waga to około 220g. 
Oto wymiary:


Z tyłu posiada dwa troczki. Jeden na górze, drugi na dole oraz pojemną kieszeń z suwakiem z boku po prawej stronie. Zapakowanie bluzy z kapturem i termosu to żaden problem:



Z przodu ma cztery troczki (dwa na piersi i dwa na dole), uchwyt na dolnik wędki i rzep na blank; patkę na najczęściej używane przynęty.
Kieszeni na przodzie jest łącznie 12 sztuk. 4 na duże pudełka, 2 prostokątne i 6 w kształcie kwadratu.

W kieszenie zewnętrzne zmieścimy pudełka o wymiarach 21x11x3,5 cm


Kieszenie "wewnętrzne" są jeszcze większe.
Tam spokojnie wchodzą 21x11x3,5 oraz 18x10x5



Mamy 6 kwadratowych o tej samej wielkości.
Tam dość luźno wchodzi pudełko 11x8x2. Spokojnie zmieści się zapasowa szpula kołowrotka itp.


Tak więc jak dla mnie (średnio wymagającego) kamizelka w 100% spełnia oczekiwania. Przyszycie rzepów mogłoby być lepsze. Trzeba samemu poprawić, bo inaczej szybko się odprują. Poza tym większych niedociągnięć nie widzę. Może coś wyjdzie po dłuższym użytkowaniu.

Z góry chciałem zaznaczyć, że nie jestem w żaden sposób związany z ta marką. Nie mam zamiaru nic reklamować itp. Po prostu ostatnio kupiłem kilka produktów tej firmy i chciałem podzielić się informacjami. Dosyć ciężko o szczegółowe testy, opisy wielu produktów. Chociaż trochę chciałem przybliżyć co i jak wygląda. Tak więc proszę uszanować mój czas na zrobienie opisu, zdjęć, pomiarów i nie pisać złośliwych komentarzy.  Będą inne marki:) Pozdrawiam!