Kamizelka Daiwa

/ 13 odpowiedzi
witam.
Czy dostane taka kamizelkę jeszcze gdzieś ? :) serdecznie dziekuje za odp :)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

aldente


Tak...dostaniesz ją w Decatlonie Deutschland . Popytaj w Pl, czy możesz ją zamówić (2016/11/17 20:31)

SlawekNikt


Znam ciekawsze modele i zapewne tańsze :-) (2016/11/17 21:08)

bartek-owczarz


Znam ciekawsze modele i zapewne tańsze :-)


A np jakie to modele chetnie bym rzucił okiem :)
 

  (2016/11/17 22:50)

bartek-owczarz


A jakis link mógłbys podesłać bo sam jakoś doszukać sie nie moge :)
  (2016/11/17 22:54)

SlawekNikt


Ja jestem zwolennikiem rzeczy tanich o ile tylko można kupić coś solidnego w dobrej cenie i dodatkowo mam sentyment do rzeczy z wojska jako, że to sprzęt solidny i sprawdzony, dlatego ja polecam kamizelki z wojska. Do takich kamizelek jest taka mnogość ładownic, że nie ma możliwości abyś nie skompletował jej pod siebie i pod swoje pudełka. Link tylko przykładowy bo ja za swoją dałem "parę piw".


http://allegro.pl/kamizelka-taktyczna-assault-vest-desert-dpm-nowa-i6610721454.html (2016/11/18 04:29)

bartek-owczarz


Dzieki SlawekNikt za propozycje :) chyba sie zdecyduje na takie coś. :D (2016/11/19 22:19)

SlawekNikt


Spoko, jestem na etapie tworzenia wpisu na temat takiej troszkę nietypowej kamizelki wędkarskiej z kilkoma solidnymi zdjęciami, dlatego jak nie masz ciśnienia na szybki zakup to możesz poczekać na te zdjęcia :-) Możliwości konfiguracji takiej kamizelki są ograniczone tylko Twoimi potrzebami. (2016/11/20 09:09)

bartek-owczarz


Spokojnie poczekam i chetnie poczytam bo bardziej taka kamizelka przydała by mi sie na wiosne  :) (2016/11/21 17:20)

Mortal Kombat


Może zastanów się na kamizelką Dragon Techpack superlite, troche podobna do Daiwy. Sam się nad nią zastanawiam, z przodu ma dwie duże kieszenie na pudełka o wymiarach 23*15*6, góra boki regulowane paski, na plecach siatka to i w lato nie będzie gorąco. (2016/11/24 18:35)

SlawekNikt


W poniedziałek albo wtorek artykuł będzie na portalu, gdyż dziś porobiłem poprawki także zapraszam :-) (2016/11/26 21:09)

bartek-owczarz


Bardzo Ciekawy artykół nie powiem , fajna sprawa :) (2016/12/05 09:21)

SlawekNikt


Ależ proszę bardzo, w razie pytań p.w. bądź pod artykułem. Wierz mi, że warto mieć taką kamizelkę, przerzuciłem kilka innych i żadna z nich absolutnie nie dorównuje tej. Moim zdaniem  ze względu na system molle czyli możliwość zmian ładownic czyli pojemników na pudełka oraz ich mnogość itp., których to w innych kamizelkach nawet tych bardzo "markowych" nie uświadczysz za żadne piniędze ;-) o twałości i wykonaniu także warto napisać, krótko mówiąc jest prosto i bardzo, bardzo solidnie.   (2016/12/05 16:23)