Jezioro Soczewka -czy można łowić ?

/ 7 odpowiedzi
chciał bym się wybrać na jezioro soczewka ale nie wiem czy wolno tam łowić i do kogo ta woda należy i jak ktoś może to prosiłbym o jakieś podpowiedzi gdzie łowić
weekendowy moczykij


Na tej stronie znajdziesz informację dot. tego jeziora http://www.pzwplock.pl/index.php?zm=soczewka (2015/03/26 15:57)

Krzychu82


Serdecznie witam. Szukam jakiś informacji na temat aktualnej sytuacji z jeziorem w Soczewce. Doszły mnie słuchy o jakimś procesie sądowym. Czy ktoś wie coś na ten temat? Czy to nadal woda PZW? I co dalej z jeziorem? Pozdrawiam (2015/11/01 17:52)

DAN666


W połowie września byliśmy ekipą na Soczewce , nikt nie robił problemów , łódki wypożyczasz ze stanicy nad wodą , silniki tylko elektryczne , jak masz opłaconą składkę na mazowieckie możesz śmiało łowić i nic Ci nikt nie zrobi , ludzi sporo na brzegach , około 4 łódek / pontonów na wodzie , nie było widać żeby ktoś specjalnie się przejmował . 
tak to wyglądało z wody 
http://moczykije.net/2015/09/21/soczewka/
pozdrawiam  (2015/11/04 07:02)

pakul1206


Obecnie niemal na pewno bez dzierżawcy, kłócą się po sądach więc wystarcza karta wędkarska, co do rybek to na priv, może pomogę. (2015/11/04 17:07)

Krzychu82


Witam. Byłbym bardzo wdzieczny gdyby któryś z kolegów podpowiedział coś odnośnie rybek a raczej ich chęci do współpracy na jeziorku . Dawno tam nie byłem a zostało ostatnich kilka dni sezonu spinningowego więc cieżko się zdecydować gdzie szukać okoni i sandaczy bo te rybki głownie mnie interesują. Nie oczekuje namiarów na miejscówki a tylko inforacji o szansie złowienia tych rybek Serdecznie pozdrawiam i połamania (2015/12/15 15:42)

DAN666



Okonie trochę współpracowały , sandacz olewał temat , nie są to jednak ryby w przedziale 30+ a raczej 18+ choć ilościowo można się nałowić , pozdrawiam (2015/12/16 07:27)

Krzychu82


Bardzo dziękuje za tę informację DAN666 jeśli jesteś zainteresowany chętnie poimformuje Cie o braniach. Rybek będę szukał na wisełce i jeziorkach w okolicach Płocka. Pozdrawiam serdecznie (2015/12/17 09:58)