Witam
 co prawda do okresu letniego jeszcze sporo czasu ale korzystając z chwili wolnego czasu szukam jeziora nad którym mógłbym spedzic tydzień wakacji dziewczyną i dzieckiem.
Co do wytycznych  to żeby domek był blisko wody , był jakiś pomost  do cumowania łódki mojej lub pozyczonej za rozsądną kase na caly tydzien,
domek nie był raczej z PRL 1  chociaż  jakiś wymagań co do standardu nie mam  ważne zeby  byly podstawy lazienka , kuchnia i kawalek miejsca do spania ,  miejsce do zaparkowania samochodu
 co do jeziora to z dużą  iloscią  drapieżników bo tylko spinninguję   więc dobrze  aby tam nie bylo "KARPÓW" bo widok jakiś gówien wbitych w dno z lunką  biegnącą do kolowrotka doprowadza mnie do furii.
kąipelisko
w miare czysta woda
  co do odległości   to preferowana jest wielkopolska  ale jak cos fajnego  się trafi na mazurach to odległość nie stanowi problemu
Czesław Bednarczuk
Askan
(2017/01/12 10:23) +1

Mam taki ośrodek na oku bo tam jest właścicielką moja znajoma.Nazywa się EDEN-POROST,leży przy trasie na Koszalin,jakieś 40km przed.Jest w przeglądarce Google tylko wpisać.Pozdro

Jarosław Kowalczyk
Kafarek
(2017/01/14 17:07) 0

Masz jeszcze czas się rozejrzeć. Zakładałem zawsze przy takim przypadku: domek letniskowy nie hotel lub agroturystyka, możliwość wykupienia wyżywienia , parking w cenie, do wody nie dalej niż 200m, plac zabaw dla dzieci, jakaś inna woda obok np rzeka, coś do zwiedzania w okolicach , towarzystwo tj min 1 wędkarz, żona z prawem jazdy^^

Mateusz Zawada
[email protected]
(2017/01/14 17:24) 0

Byłem na kilku jeziorach  i pod kątem wypoczynku OK  dla diecka super ale  z rybami słąbo bo z brzegu cięzko obłowić z racji braku kładek i charakterystyki wody a łódki brak nawet  gdybym wział swoje pływadło  łodkę czy ponton to problem z ciągłym wodowaniem bo nie było gdzie łajby przypiąć dlatego szukam innej wody pod letn i wypad.

dominik dryniak
domin77
(2017/01/14 20:35) 0

poszukaj w necie takiej miejscowości Lubniewice okolice gorzowa wielkop.

Aplikacja