Jezioro Kopań opinie o łowisku

/ 280 odpowiedzi / 2 zdjęć
darek-k77


pływałem od północnej strony łódka brzeg jest dosyć wysoki i mocno zarosniety i niedarady powedkowac z brzegu a roslinnosc jest takimi pasami bo jest to płytke jezioro jest z brzegu i dalej to zalezy od miejsca

 

(2013/02/26 19:44)

aal82


pływałem od północnej strony łódka brzeg jest dosyć wysoki i mocno zarosniety i niedarady powedkowac z brzegu a roslinnosc jest takimi pasami bo jest to płytke jezioro jest z brzegu i dalej to zalezy od miejsca

 


Witaam Darku k-77 łowisz tam z łodzi spining czy bardziej grunt lub spławik.Interesuje mnie węgorz czy jest jeszcze sie na co tam nastawić?I jak jest z białą rybką?Jak możesz dać jakieś wskazówki z góry bardzo dziękuje:) (2013/02/28 08:51)

PepeTomMaz


 Darku k-77 ja będę stacjonował z rodziną w miejscowości Wicie. Poradź mi w którym miejscu mógłbym się w miarę swobodnie rozłożyć aby powędkować z gruntu. (2013/02/28 17:21)

darek-k77


czesc aal82 łowiłemna spining z połódniowej strony ale efekty słabe wedkarze twierdzili ze to był kiepski rok , wiecej wedkowałem na grunt na północnej stronie efekty były takie sobie białej ryby mało wegorzy kilka sztuk małe i srednie duzego brak czerwiec był tak zimny ze trzeba było siedziec w puchowej kurtce ale widziałem wedkarzy którzy mieli ładne kichy ale narzekali ze wtym roku słabo ale jest tam ładny wegorz i sandacz bo nie słyszałem ale widziałem z tym ze były to pojedyńcze sztuki i miejmy nadzieje ze w tym roku to my tez na nie trafimy (2013/03/04 20:16)

darek-k77


czesc pepe w miejscowosci wicie jest osrodek wczasowy który ma dostep do wody ale niewiem czy mozna tam spokojnie wedkowac bo ja jezdziłem od połódniowej strony do miejscowosci kopań tam wypozyczałem łódke od rybaka który tam mieszka podejrzewam ze to jest najlepsze rozwiazanie poniewaz jest to trudne jezioro bardzo zarosniete i niedostepne z brzegu wiec mysle ze wiciu musisz wypozyczyc łódke bo inaczej nic z tego nie bedzie (2013/03/04 20:27)

aal82


darek-k77 jak się uda może z rodziną w tym roku się wybiorę,chciałbym nastawić się na jakiś okaz fote sobie zrobić.A Lin  z białej ryby jest w jeziorze? (2013/03/05 19:28)

darek-k77


aal z tego co słyszałem od rybaka i od wedkarza to jest tam go sporo tylko ze zasada jest taka jedziesz tam na wegorza i nie nastawiasz sie na taka rybe wiec jak bys sie nastawił to podejrzewam ze napewno bys połowił bo z tego co widziałem to wszyscy sa tam nastawieni na wegorz sandacz (2013/03/08 20:43)

aal82


wporządku darek myślę,żę jak pojadę to przygotuje miejscówkę i coś się uwiesi. (2013/03/09 15:15)

darek-k77


to powodzenia aal ci zycze (2013/03/09 19:51)

aal82


Dzięki Darek zobaczymy jak to wszystko ułoży z wyjazdem jak będzie tak blisko to dam znać. (2013/03/10 14:37)

darek-k77


dobra bede czekał na relacje

 

(2013/03/11 18:24)

krzysztofg


witam.z północnej strony da się oczywiście połowić z brzegu, tylko trzeba wiedzieć gdzie. na lina jest dobre miejsce na wale od strony wicia zaraz za przepompownią. są tam spore okazy lina,widzałem na własne oczy jak mój tata męczył się z 3,5 kg linem, a i można tam złapać węgorza wieczorem. (2013/04/06 19:38)

krzysztofg


witam.z północnej strony da się oczywiście połowić z brzegu, tylko trzeba wiedzieć gdzie. na lina jest dobre miejsce na wale od strony wicia zaraz za przepompownią. są tam spore okazy lina,widzałem na własne oczy jak mój tata męczył się z 3,5 kg linem, a i można tam złapać węgorza wieczorem.
Tylko jest tam zakaz chodzenia,ale i tak tam kontrol nie chodzi :D (2013/04/06 19:40)

krzysztofg


Kolego krzysztofg, a czy od północnej strony jeziora jest brzeg jest wysoki czy niski oraz czy pas roślinności bardzo daleko wchodzi w wodę?

To zależy jeszcze w którym miejscu ale przeważnie nie daleko wychodzą  trzciny w wodę.
Od północnej strony można połowić i to efektywnie,ale potrzebne są wodery. (2013/04/06 19:44)

krzysztofg


byłem dziś nad jeziorem, a te dalej jest zamarznięte :(     co za wiosna
ale lód już puszcza:D (2013/04/07 14:06)

aal82


Krzysztof mówisz w tym rowie merjolacyjnym?? (2013/04/07 17:10)

darek-k77


krzysztof a od kiedy ty zaczynasz wedkowanie na jeziorze kopań i na co na poczatku sie nastawiasz bo jak rozumiem to na wegorza to dopiero w maju?

 

(2013/04/07 18:31)

krzysztofg


Krzysztof mówisz w tym rowie merjolacyjnym

tak,właśnie tam,tylko jest tam trochę zarośnięte ale są miejsca do połapania. (2013/04/08 14:38)

krzysztofg


krzysztof a od kiedy ty zaczynasz wedkowanie na jeziorze kopań i na co na poczatku sie nastawiasz bo jak rozumiem to na wegorza to dopiero w maju?

ja zaczynam przeważnie w koniec marca,początek kwietnia.Nastawiam się na okonia i płoć.

Wędkuje na rosówke i na białego,ale przeważnie na rosówke.

Tak,na węgorza w maju, jak się ciepło zrobi.

 

(2013/04/08 14:43)

darek-k77


krzysztof a od której strony wedkujesz od północnej czy połódniowej bo ja w tym roku planuje od połódniowej gdzie jest bardzie kamienisto bo rok temu wiecej byłem na północnej i nie było za ciekawie prawie nic białej ryby pare małych wegorzyków i nic pozatym (2013/04/08 20:52)

krzysztofg


krzysztof a od której strony wedkujesz od północnej czy połódniowej bo ja w tym roku planuje od połódniowej gdzie jest bardzie kamienisto bo rok temu wiecej byłem na północnej i nie było za ciekawie prawie nic białej ryby pare małych wegorzyków i nic pozatym

ja wędkuje przeważnie od północnej,ale od południowej też czasem wędkuje.
w tamtym roku było bardzo kiepsko,tylko 2 węgorze i jeden sandacz,białej ryby troszke było, ale w moim specjalny miejscu,a tak to też słabo.a wędkujesz z łodki czy z brzegu? (2013/04/08 21:40)

aal82


Krzystof powiem ci,że nałapałem sie tam tych smolóchów trochę na rosówe ale to z 10 lat temu.
Szczupak jeden tam mi się duży urwał,miałem żyłę bardziej na węgorza. (2013/04/08 22:31)

krzysztofg


Krzystof powiem ci,że nałapałem sie tam tych smolóchów trochę na rosówe ale to z 10 lat temu.
Szczupak jeden tam mi się duży urwał,miałem żyłę bardziej na węgorza.

też tam ładne szczupaki widziałem jak na słońcu się wygrzewały :D
jednego udało mi się na blache złowić,ale nie wymiarowy.
Znam kilka dobrych miejsc na szczupaka ale to trzeba z łodki albo w woderach. (2013/04/09 10:15)

aal82


Krzysztof a węgorza można jeszcze ładnego wyrwać chodzi mi o takiego 1,5 kg wzywż:))?? (2013/04/09 14:34)