Jeziora Brunatne i Raczek.

/ 3 odpowiedzi
Witam,
szukam informacji na temat jezior Raczek i Brunatne. Znajdują się one w lesie rudnickim w Grudziadzu.. Niestety wujek google niewiele pomógł a większosc pytanych przeze mnie osób nawet nie wie o ich istnieniu.. Domyślam się, ze są to jeziorka prywatne.. Chcialabym sie dowiedziec czy istnieje mozliwosc polowu za opłatą na tych zbiornikach.
Pozdrawiam
michub


kolego jestem kolejnym, który nawet nie wie o ich istnieniu hehe, ale chętnie się dowiem czy można tam połowic. A masz może jakieś informacje o gdzie można połowic drapieżniki na jakiejś komercji w okolicy ? (2014/03/18 10:40)

debe22


to jeziorko bliżej m. Hanowo zwane jest bremza lub bramza właścicielem są lasy państwowe ale dzierżawi je p. Jarosław Jaskulski , który mieszka w  Hanowie i zajmuje się hodowlą koni, jest to blisko tego jeziorka, z tego co wiem raczej nie pozwala łowić, natomiast to jeziorki bliżej białego boru ,bliżej plaży delfin chyba należy do któregoś z leśników więcej nie pomogę (2014/03/19 12:12)

radek25


oby dwa jeziorka są prywatne i łowienie na nich jest zabronione przez właścicieli ,szkoda bo miejscówki są ładne i mało wędkarzy wie o ich miejscu (2014/11/30 13:42)