Jakie dodatki do zanęty firmy Stil ?

/ 4 odpowiedzi
Witam chciałem się dowiedzieć jakie dodatki do zanety na leszcze można stosować o tej porze roku? Zamierzam zakupić zanete firmy stil duży karp leszcz lin. Z nastawieniem głównie na leszcze i liny. Co sądzicie o pazonej kukurydzy, Lubinie i grochu do tego zmielone biszkopty doprawione wszystko melasa o zapachu miodu i wanilia? 
Jędrula


Możesz spróbować swojej mieszanki , sensownie wygląda. Przez wiele lat stosowałem podobne z niejednokrotnie świetnymi wynikami. Teraz mam coś lepszego, przede wszystkim dodaję do zanęt mączkę rybną lub kupuje mieszanki zawierające takową. Dodatkowo polecam dodawać dużo soli, na kilogram suchej zanęty 50 gram. Świetnym dodatkiem jest też vegeta, kucharek itp. Spróbuj też sproszkowanej papryki czy innych przypraw. Twoją mieszankę ryby znają, moja może być killerem na Twojej wodzie. Może też być całkiem odwrotnie. Prażona kukurydza będzie chyba pływać, lepsza jest puszkowa lub gotowana. (2016/07/18 16:01)

David1995


Sól pierwsze słyszę ;) może warto wypróbować.  Może ktoś coś podpowie jeszcze?  (2016/07/18 17:49)

David1995


A co byście powiedzieli aby dodać do zanetu jeszcze makaronu i aby trzy dni przed polowem zanecec kukurydza i łubinem? (2016/07/18 21:06)