Jaka przynęta na amura,

/ 28 odpowiedzi
daro22


W tamtym roku upatrzyłem sobie małe jeziorko, chodziłem tam ze spinnem co drugi dzien, wedkarzy zero choc woda wydawała się fajna,było a własciwie jest w niej coś niesamowitego..Ktoregoś dnia spotkałem jakiegoś wędkarza i podpowiedział mi ze duzej ryby tu juz dawno niema dlatego nikt tu nie łowi..Takie zapomniane piekne jeziorko...Cos mi sie w głowie poprzestawiało , wybrałem miejsce i od wtorku do piątku popołudniami po pracy neciłem kuku i pelletem, jakies 3kg moze 4kg na raz...W sobote z rana moje oba zestawy z trzema ziarnami kuku na włosie wylądowały w łowisku w ktorym podobno niema ryb.....Jednym słowem polecam kukurydze gotowaną ale bez odpowiedniego przygotowania łowiska chyba nieda rady;-) (2016/05/06 23:21)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

filozo1


Ja łowię tylko na śliwkę i daje efekty. Nie wiem jak to działa w dzień bo na amura łowię tylko w nocy. Najlepiej biorą ok godziny 3,30. Zanęcam też śliwkami w jedno miejsce i wystarczy 2-3 godziny przed. Efekt jest taki, że trzeba być czujnym bo później po wędki trzeba płynąć do połowy łowiska a to nie jest przyjemne hehe. (2018/07/24 19:59)

filozo1


najlepsza śliwka modra. sam łowię i jest efekt, ale też zależy to od łowiska. (2018/07/24 20:06)