Program wędkarski na TVN

/ 179 odpowiedzi
u?ytkownik64718


A ja trafiłem na koniec filmu jak wyciągnął dwa małe dorsze najlepsze było to że branie miał na zawołanie a ryby były zdechłe. Tragedia nie wiem jak tv może pokazywac taki program. (2012/12/13 13:20)

DelTor0


A ja trafiłem na koniec filmu jak wyciągnął dwa małe dorsze najlepsze było to że branie miał na zawołanie a ryby były zdechłe. Tragedia nie wiem jak tv może pokazywac taki program.

Eee tam zdechle... świeżo rozmrożone :D

(2012/12/13 13:30)

ryukon1975


A ja trafiłem na koniec filmu jak wyciągnął dwa małe dorsze najlepsze było to że branie miał na zawołanie a ryby były zdechłe. Tragedia nie wiem jak tv może pokazywac taki program.

Eee tam zdechle... świeżo rozmrożone :D





Dlatego że to byli wędkarze NO KILL oni nie zabijają ryb tylko kupili w sklepie.:)


(2012/12/13 13:54)

jacenty75


Witam,A mnie ten program nawet się podoba - taki na luzie jedynie jak koledzy wyżej napisali niektóre ryby są tam "dziwne" W odcinku z ulubioną przez co poniektórych Finlandią łapał sandacze na spina z opadu z pływającej barki i jak na moje oko to były one strasznie "wymemłane" - (poszarpane płetwy, optarcia) i nie wyglądały jak zdrowa, świeżo wyholowana ryba. (2012/12/13 14:14)

covent


Witam,A mnie ten program nawet się podoba - taki na luzie jedynie jak koledzy wyżej napisali niektóre ryby są tam "dziwne" W odcinku z ulubioną przez co poniektórych Finlandią łapał sandacze na spina z opadu z pływającej barki i jak na moje oko to były one strasznie "wymemłane" - (poszarpane płetwy, optarcia) i nie wyglądały jak zdrowa, świeżo wyholowana ryba.

Z sieci? (2012/12/13 15:26)

piotr-strzalkow


Myślę, że z takim a nawet dużo mniejszym budżetem, można zrobić o niebo lepszy i ciekawszy program wędkarski. Nawet nie ruszając się z Polski! Gdyby co poniektórzy z tego forum mogli zabrać ze sobą nawet przeciętnego operatora kamery na swoje wyprawy, to efekt końcowy mógłby przyćmić tvn'owską produkcję. (2012/12/13 15:42)

u?ytkownik137197


Niestety większość wędkarskich programów emitowanych w TV delikatnie mówiąc jest nieco kontrowersyjna :
Na Play Polsat :
a. " Taaaka ryba " - podpięty pod nowobogackich redakczyna opięty w hawajską koszulkę , w słomkowym kapelusiku w chodaczkach lekarskich prosto ze szpitala psychiatrycznego mędrkuje na tematy o których nie ma zielonego pojęcia np.:
" Mój łobler jest czerwony , a kolegi żółty , ale wszystkie kolory są skuteczne "
" O jaka piękna - widzicie Państwo te plamki - są one charakterystyczne do tutejszych łowisk " - niestety takie powtarzalne i jałowe komentarze szkodzą niektórym portalowym odbiorcom przekładając je po swojemu w postaci niezmiennych od miesięcy swoich komentarzy pod prawie każdym pojawiającym się artykule [ maverick , kamilek ]
 
Oczywiście powyższe towarzystwo uważa siebie za elitę notkillowców , pomijając fakt , że ryby przez nich łowione są podbierane przez majtka pokładowego gdzie popadnie osęką  ; w czasie sesji zdjęciowej trzymane przez łowcę za oczodoły i wypuszczane już w stanie agonii wyrzutem z wysokości 3 m burty z łodzi.

b. " Wędkarskie przygody Johna Wilsona " - dziaduszyna jest ekspediowany w najbardziej łowne strony świata / głównie helikopterem / i śmieje się ,czy jest ku temu powód , czy też nie ze wszystkiego jak głupi do sera

c." Na ryby " - tu niepełnosprawny redaktorek / na wózku / obsługiwany przez wsółpracowników    / za niego łowią , holują / a jego rola ogranicza się jedynie do zrobienia paru fotek ze złowionym okazem , a głównie do promowania sponsora programu / odsyła do sklepów i stron internetowych gdzie można nabyć dany sprzęt - jedyny skuteczny do tego typu połowów ! / - tylko czekam na odcinek w którym zaproszą tam fokę Gessler ze swoimi niezawodnymi przyprawami z prymata - to coś podobnego do wyspecjalizowanego sprzętu karpiarskiego naszych kol. na portalu.
 
Ja oglądam te programy jedynie w celach podziwiania przyrody , a głównie dla aspektów humorystycznych i z tych względów szczerze je wszystkim  polecam.
Pozdrawiam  Ernest (2012/12/13 16:35)

u?ytkownik140532


W d* niech sobie schowają ten swój program, żałośni konsumpcjoniści z miejskiej pieczary. (2012/12/13 17:23)

Witek26


Nie mogę patrzeć na tego grubasa w czapce,najlepszy odcinek był w Finlandii,z pod lodu łowili sandacze,mientusy i szczypaki...normalna rzeźnia ,dokoła pełno trupów ryb,leżą i sie wykrwawiają lub duszą,a koleś pierdo...li o tym jaka pyszna jest WĄTROBA z mientusa. Tak się bawi szlachta panowie wędkarze. (2012/12/13 17:27)

covent


Niestety większość wędkarskich programów emitowanych w TV delikatnie mówiąc jest nieco kontrowersyjna :
Na Play Polsat :
a. " Taaaka ryba " - podpięty pod nowobogackich redakczyna opięty w hawajską koszulkę , w słomkowym kapelusiku w chodaczkach lekarskich prosto ze szpitala psychiatrycznego mędrkuje na tematy o których nie ma zielonego pojęcia np.:
" Mój łobler jest czerwony , a kolegi żółty , ale wszystkie kolory są skuteczne "
" O jaka piękna - widzicie Państwo te plamki - są one charakterystyczne do tutejszych łowisk " - niestety takie powtarzalne i jałowe komentarze szkodzą niektórym portalowym odbiorcom przekładając je po swojemu w postaci niezmiennych od miesięcy swoich komentarzy pod prawie każdym pojawiającym się artykule [ maverick , kamilek ]
 
Oczywiście powyższe towarzystwo uważa siebie za elitę notkillowców , pomijając fakt , że ryby przez nich łowione są podbierane przez majtka pokładowego gdzie popadnie osęką  ; w czasie sesji zdjęciowej trzymane przez łowcę za oczodoły i wypuszczane już w stanie agonii wyrzutem z wysokości 3 m burty z łodzi.

b. " Wędkarskie przygody Johna Wilsona " - dziaduszyna jest ekspediowany w najbardziej łowne strony świata / głównie helikopterem / i śmieje się ,czy jest ku temu powód , czy też nie ze wszystkiego jak głupi do sera

c." Na ryby " - tu niepełnosprawny redaktorek / na wózku / obsługiwany przez wsółpracowników    / za niego łowią , holują / a jego rola ogranicza się jedynie do zrobienia paru fotek ze złowionym okazem , a głównie do promowania sponsora programu / odsyła do sklepów i stron internetowych gdzie można nabyć dany sprzęt - jedyny skuteczny do tego typu połowów ! / - tylko czekam na odcinek w którym zaproszą tam fokę Gessler ze swoimi niezawodnymi przyprawami z prymata - to coś podobnego do wyspecjalizowanego sprzętu karpiarskiego naszych kol. na portalu.
 
Ja oglądam te programy jedynie w celach podziwiania przyrody , a głównie dla aspektów humorystycznych i z tych względów szczerze je wszystkim  polecam.
Pozdrawiam  Ernest

Nie jesteś konsekwenty; zapomniałeś o "Fishing Australia"

(2012/12/13 17:52)

jacenty75


Myślę, że z takim a nawet dużo mniejszym budżetem, można zrobić o niebo lepszy i ciekawszy program wędkarski. Nawet nie ruszając się z Polski! Gdyby co poniektórzy z tego forum mogli zabrać ze sobą nawet przeciętnego operatora kamery na swoje wyprawy, to efekt końcowy mógłby przyćmić tvn'owską produkcję.



Na pewno były by ciekawsze nagrania z "naszych" łowisk, ale............ w telewizji chodzi nie tylko o nasze hobby tam liczy się szerokorozumiana komercha. (2012/12/13 18:00)

u?ytkownik120039


Hi Ernest45 - Twoją szanowną wypowiedź można nazwać, no cóż... genialną! Mój ulubiony "kawałek" dotyczy Pana Johna Wilsona. Kolesia po prostu uwielbiam... Moim faworytem jest odcinek jak John łowi brzany na mielonkę. Wygląda to tak: śmiech-zakłada mielonkę-śmiech- zarzuca zestaw- śmiech... itd., itd.... I to powtarzane z częstotliwością 10 sekund słowo "magic"... "Magic" jest wędka, burza, brudny pies na przystanku, włos w zupie...W czasach kiedy bardzo sympatyzowałem z ruchem reggae uważałem że koleś ma po prostu sort nie z tej ziemi i nie przestaje bakać ani na moment! :)))  (2012/12/13 18:29)

dam


panowie według mnie najlepszy program to Z wędką nad wode , na telewizji Trwam  polecam (2012/12/13 18:45)

covent


Hi Ernest45 - Twoją szanowną wypowiedź można nazwać, no cóż... genialną! Mój ulubiony "kawałek" dotyczy Pana Johna Wilsona. Kolesia po prostu uwielbiam... Moim faworytem jest odcinek jak John łowi brzany na mielonkę. Wygląda to tak: śmiech-zakłada mielonkę-śmiech- zarzuca zestaw- śmiech... itd., itd.... I to powtarzane z częstotliwością 10 sekund słowo "magic"... "Magic" jest wędka, burza, brudny pies na przystanku, włos w zupie...W czasach kiedy bardzo sympatyzowałem z ruchem reggae uważałem że koleś ma po prostu sort nie z tej ziemi i nie przestaje bakać ani na moment! :))) 

Może i śmieje się jak głupi ale za to będzie długo żył bo "śmiech to zdrowie" (2012/12/13 18:48)

Draq


Co leciało w odcinku nr 12? Przegapiłem, jak zwykle :D O której to leci? (2012/12/14 22:49)

wiktor-badowski


Może nie jestem specjalistą, ale doceniam ten program, jak dla mnie to jedyny tego typu program w TV wart obejrzenia. Pewnie, nie wszystko jest idealnie, ale całość ogląda się z zaciekawieniem. Szczególnie ostatni odcinek nad jeziorem Zagłębocze bardzo mi się spodobał, częściowo z powodu totalnego zauroczenia tym jeziorem - byłem tam zupełnie przypadkowo w tym roku po raz pierwszy i łowisko jest utrzymane na bardzo wysokim poziomie, a okolica wprost przepiękna.
Polecam program, osobiście oglądam go raz na dwa tygodnie - omijam w ten sposób odcinki zagraniczne, IMHO mało ciekawe. (2012/12/16 18:30)

swiety180


A ja uwazam ze najlepszym programem wedkarskim wszechczasow do tej pory jest x-streem fishing with Robson Green(znany aktor) jest to program angielski ,moze nie jest to program o naszych wodach ale jesli ktos lubi takie programy(o wedkarstwie)w stylu zdobyc swiat z wedka to polecam i nie ma tam udawania czyli nie ma bran badz sa stracone ale nie udawane to sa wtedy fucki:)ale i tak wszystko z humorem i relaksik pierwsza klasa.Moim zdaniem Bomba!Pozdrawiam (2012/12/16 19:53)

u?ytkownik74578


Bomba to moze by byla, jakby zdechlych albo kupowanych w sklepie ryb nie podczepiali... A pozniej wielki mistrz/aktor holuje... Jak dla mnie to zenada program i czyste oszukiwanie wedkarzy.

A slyszeliscie ten tekst/porade ze jak 'zylka wyjezdza z kolowrotka w czasie walki to trzeba caly czas ja skreca bo tak robia "najlepsi", do ktorych on nalezy'

No i mamy nowego 'myszcza' tylko czolo przed nim chylic...   

(2012/12/16 20:16)

Draq


Co to było z tymi dorszami :D Typek mówił: "zestaw leci spokojnie 150m", a jak ma branie to po 5sekundach już zwinął te 150m :D ehh I czemu te dorsze się nie ruszają :) (2012/12/19 16:35)

kamil11269


fajny program tylko szkoda, że ma tak mało odcinków (2012/12/19 16:47)

berthold


Myślę, że z takim a nawet dużo mniejszym budżetem, można zrobić o niebo lepszy i ciekawszy program wędkarski. Nawet nie ruszając się z Polski! Gdyby co poniektórzy z tego forum mogli zabrać ze sobą nawet przeciętnego operatora kamery na swoje wyprawy, to efekt końcowy mógłby przyćmić tvn'owską produkcję.




w Polsce ?????????? to ten jeden odcinek by musieli kręcić z 7 miesięcy aby na branie się doczekać bucha cha (2012/12/19 17:01)

Draq


A byś się zdziwił. Są jeszcze jeziora które nie są przetrzebione i są w nich ładne ryby. Ja też już się nasłuchałem opinii: "Panie, tu nie ma ryb!" a to zwykli niedzielni wędkarze którzy po prostu nie umieją łowić. Ale nie wypada tego powiedzieć prostu w oczy osobie która ma te 50lat i jest ode mnie starsza o 30lat... jak z plecionką przy bacie się na płotki nastawią to cóż... a program, beznadziejny :D (2012/12/19 17:09)

DelTor0


A byś się zdziwił. Są jeszcze jeziora które nie są przetrzebione i są w nich ładne ryby. Ja też już się nasłuchałem opinii: "Panie, tu nie ma ryb!" a to zwykli niedzielni wędkarze którzy po prostu nie umieją łowić. Ale nie wypada tego powiedzieć prostu w oczy osobie która ma te 50lat i jest ode mnie starsza o 30lat... jak z plecionką przy bacie się na płotki nastawią to cóż... a program, beznadziejny :D


Calkowicie sie zgadzam, program beznadzieja :) a z tymi dorszami to faktycznie niezly motyw byl hehehe 

Wcale sie nie zdziwie jak niedlugo ten facio zacznie rekiny w Wisle lowic hehehe juz wypatroszone do tego ;)

(2012/12/19 18:13)

covent


Co to było z tymi dorszami :D Typek mówił: "zestaw leci spokojnie 150m", a jak ma branie to po 5sekundach już zwinął te 150m :D ehh I czemu te dorsze się nie ruszają :)

No te zdechłe dorsze to już była kpina.. Potem rzucił go do wody i mówi, że dojdzie do siebie za chwilę a ta padlina pływała do góry brzuchem:)

(2012/12/19 22:55)

jacenty75


Wczoraj oglądałem odcinek z Rybnika (nie wiem czy powtórka czy premiera - nieważne) i tak jak pisałem wcześniej sam klimat programu mi się podoba taki na luzie ale złowiony "zimowy" karp wg mnie był raczej "sklepowy" (2012/12/20 07:38)