Program wędkarski na TVN

/ 179 odpowiedzi

  • konto usunięte

Cyt:

"Dla wszystkich osób tęskniących za odpoczynkiem na łonie przyrody redakcja TVN Turbo przygotowała nowy format „Jak to jest złowione?”. Olin Gutowski, popularny aktor, a prywatnie zapalony wędkarz, opowie o metodach łowienia, udzieli różnego rodzaju porad, przedstawi najciekawsze miejsca do połowów w Polsce i za granicą. Wspólnie z Olinem widzowie przeżyją radości wędkarskich przygód. „Jak to jest złowione” startuje w jesiennej ramówce już 22 września o 9:15." - źródło - http://telewizja.tvn.pl/grupatvn/advertising/910/news/121
getka


no ciekawe może bedzie coś ciekawego. poczekamy zobaczymy a raczej obejrzymy. (2012/09/18 20:35)

rusikus


trzeba bedzie obadac :) (2012/09/18 20:37)

covent


Who is Olin Gutowski?:) bo telewizję to raczej rzadko oglądam.. (2012/09/18 20:55)

rusikus


wygooglaj i wlacz grafike, moze skojarzysz, ja skojarzylem :) (2012/09/18 21:03)

krucyemen


Może ten program będzie tylko z naszego kraju. Powinni odwiedzić wszystkie znane łowiska w Polsce, a nie zagranica na rafach łowić tam to każdy umie.  (2012/09/18 21:09)

MASTINO


A oto sam Olin: (2012/09/18 21:19)

Draq


A tak odbiegając trochę od tematu, na jakich stacjach jest dużo programów wędkarskich? Pomijając discovery, nat geo i trwam. (2012/09/18 21:22)

u?ytkownik126655


tvn turbo Draq , a tak po za tym też jestem za tym aby programy w końcu zaczęły pokazywać nasze Polskie wody i standardowe metody takie jak np. grunt, spławik bo takich programach o tych metodach no jest naprawdę niewiele same jakieś jak kolega wyżej napisał rafy , spinningi itd a bardzo mało spławika i gruntu (2012/09/18 21:36)

osmial


jak by ktoś nie miał tvn turbo to za darmo można będzie to oglądać na www.tvnplayer.pl (2012/09/18 21:40)

u?ytkownik90486


Na Polsat Play o 19:00 od poniedziałku do piątku. (2012/09/18 21:51)

ganjavir


Na polsat play jest cały blok w soboty i niedziele od rana. Polecam czeskie programy bo łowią u siebie normalne gatunki jak leszcz, płoć czy szczupak a nie tuńczyki czy arapaimy na które mało kto z nas będzie miał szansę zapolować... (2012/09/19 07:10)

mmaryla


Kolego o jakie czeskie programy chodzi ? tzn. na jakich kanałach ? Będę wdzięczny za odpowiedź (2012/09/19 09:30)

bazzo


 Niech  wedkarze od tych filmow pojada na nasze wyschniete, wyjalowione rzeki i pokaza jak sie łowi duze ilosci ryb...bardzo jestem ciekawy jakie beda efekty, bo  w innych krajach gdzie związki wedkarskie dzialaja w slusznej sprawie, ryba jest i kazdy nawet amator złowi cos dla siebie nie to co u nas... (2012/09/19 09:43)

filus81


na hotbirdzie jest program FISHING ITALIA tylko po włoszczyznie.leci non stop o wszystkich metodach łowienia.czesto powtórki (2012/09/19 10:16)

grisza-78


Wszystko fajnie, tylko po jakiego grzyba ci wszyscy filmowcy jeżdżą na Alaske na łososie,cz na Nil na okonie????? ja oczekuje polskich łowisk. Mamy tysiące rzek, jezior, zbiorników zaporowych.Taaaka ryba pana Biedrzyckiego też się moim zdaniem zepsuła, kiedyś łowili u nas, teraz jeżdżą na dorsze do Norwegii ! Na naszym Bałtyku też są ryby i to niemałe. Z niektórych wędkarzy robią się snoby i chyba nie w tym kierunku powinno to iść. (2012/09/19 11:39)

darek300


Tak jest, znamy już zagraniczne ryby i metody. Doskonalmy to co nasze, uczmy się od innych ale tego co będzie można wykożystać u nas bo przecież na co dzień wędkujemy u nas w Polsce.  (2012/09/19 14:32)

kamil11269


zobaczymy jak to będzie wyglądać (2012/09/19 14:44)

pfalkor


"cudze chwalicie , swojego nie znacie" - powinni w koncu u nas połowic , moze to pomoze nie tylko w promocji wedkarstwa ale nam wędkarzom  . A przy okazji mozna by było nagłosnic problemy naszych wód... (2012/09/19 15:31)

krucyemen


tvn turbo Draq , a tak po za tym też jestem za tym aby programy w końcu zaczęły pokazywać nasze Polskie wody i standardowe metody takie jak np. grunt, spławik bo takich programach o tych metodach no jest naprawdę niewiele same jakieś jak kolega wyżej napisał rafy , spinningi itd a bardzo mało spławika i gruntu


No w końcu porządny wędkarz tak dalej kolego  (2012/09/19 19:01)

u?ytkownik90486


Wszystko fajnie, tylko po jakiego grzyba ci wszyscy filmowcy jeżdżą na Alaske na łososie,cz na Nil na okonie????? ja oczekuje polskich łowisk. Mamy tysiące rzek, jezior, zbiorników zaporowych.Taaaka ryba pana Biedrzyckiego też się moim zdaniem zepsuła, kiedyś łowili u nas, teraz jeżdżą na dorsze do Norwegii ! Na naszym Bałtyku też są ryby i to niemałe. Z niektórych wędkarzy robią się snoby i chyba nie w tym kierunku powinno to iść.

To w takim razie TV Trwam w czwartek o 16:10 program "Z wędką na wodę" łowią na naszych wodach.

(2012/09/19 19:29)

xxxczokxxx


tez bym pooglądał ale polskie łowiska trudne łowiska a nie gdzieś w Azji tam jest pięknie ale z naszego portalu było max tam 30 osób (2012/09/19 19:41)

esox61


Nie wszyscy mają TVN Turbo czy inne tego typu stacje. Programy wędkarskie powinny być nadawane w telewizji publicznej TVP1 czy TVP2..........Niestety nie tylko Rządzący mają Nas Wędkarzy w ..........A tu tylko kurka wodna filmy amerykańskie, strzelanki, pościgi, fajerwerki..... i gdzie w tym wszystkim misja????? Młodzież ogląda durnoty to i nie dziwne że mamy to co mamy. Za komuny wiadomo wszystko inne było ważniejsze ale jakiś tam programik wędkarski się pojawił w końcu o ile pamiętam. A teraz tylko kasa, oglądalność i kasa. Mało to naszych pieniędzy ładujemy w gospodarkę uprawiając ukochane hobby? Ile firm by upadło gdybyśmy przestali kupować sprzęt, zanęty czy przynęty. A to tylko drobna część wydatków na wędkarstwo. Dzwonię kilka razy do PSR widząc kłusowników w akcji a Funkcjonariusz odpowiada że owszem jak najbardziej ale nie ma czym i z kim bo wszyscy daleko daleko stąd i do wieczora na pewno nie zdążą. Wód dużo, strażników niewiele (restrukturyzacje) i klapa. To co zarybiamy wyciągają kłusownicy. No ale o programie wędkarskim miało być. Jakbyśmy się zrzucili dobrowolnie po parę groszy to i tak nic z tego by nie wyszło. Chyba w tym zwariowanym kieracie nasze hobby nie jest trendy. Pozdrawiam. Ja sam kręcę filmy tel. kom. jak łowię ryby, to mam co oglądać :) chyba tylko to zostało bo w TVP się raczej nie doczekamy takich programów (2012/09/20 00:12)

darek300


Widziałem reklame. Wydląda ciekawie pierwszy odcinek w ten weekend:) (2012/09/20 09:14)

osmial


Nie wszyscy mają TVN Turbo czy inne tego typu stacje. Programy wędkarskie powinny być nadawane w telewizji publicznej TVP1 czy TVP2..........Niestety nie tylko Rządzący mają Nas Wędkarzy w ..........A tu tylko kurka wodna filmy amerykańskie, strzelanki, pościgi, fajerwerki..... i gdzie w tym wszystkim misja????? Młodzież ogląda durnoty to i nie dziwne że mamy to co mamy. Za komuny wiadomo wszystko inne było ważniejsze ale jakiś tam programik wędkarski się pojawił w końcu o ile pamiętam. A teraz tylko kasa, oglądalność i kasa. Mało to naszych pieniędzy ładujemy w gospodarkę uprawiając ukochane hobby? Ile firm by upadło gdybyśmy przestali kupować sprzęt, zanęty czy przynęty. A to tylko drobna część wydatków na wędkarstwo. Dzwonię kilka razy do PSR widząc kłusowników w akcji a Funkcjonariusz odpowiada że owszem jak najbardziej ale nie ma czym i z kim bo wszyscy daleko daleko stąd i do wieczora na pewno nie zdążą. Wód dużo, strażników niewiele (restrukturyzacje) i klapa. To co zarybiamy wyciągają kłusownicy. No ale o programie wędkarskim miało być. Jakbyśmy się zrzucili dobrowolnie po parę groszy to i tak nic z tego by nie wyszło. Chyba w tym zwariowanym kieracie nasze hobby nie jest trendy. Pozdrawiam. Ja sam kręcę filmy tel. kom. jak łowię ryby, to mam co oglądać :) chyba tylko to zostało bo w TVP się raczej nie doczekamy takich programów



kolega widzę narzeka jak to typowy Polak, a niech przeczyta mój poprzedni post w tym temacie. Jak nie masz TVN Turbo to tam podałem przepis na rozwiązanie problemu... więcej optymizmu.A co do reszty posta to niestety darmo umarło. (2012/09/20 19:46)

subdad


Oczywiście, że programy wędkarskie kręcone są najczęściej na zagranicznych łowiskach. Jak zauważyliście, większość z nich to prezentacja przynęt oraz innego sprzętu. Są to programy sponsorowane przez producentów, więc żeby pokazać skuteczność techniki bądź przynęty trzeba wyjechać za granicę na rybne łowisko. W Polsce to chyba by rok kręcili film :) Człowiek się napatrzy na woblery... jakie sztuki się na nie wyjmuje, leci do sklepu i kupuje. Niestety na polskim łowisku nie jest już tak pięknie jak wyglądało to w programie :( Tyle o spiningu. Natomiast zgadzam się z przedmówcami...bardzo mało jest programów o innych metodach połowu. Z drugiej jednak strony prościej jest wyjechać np do Szwecji ze spiningiem pokazać okazy niż godzinami siedzieć na Polskim Łowisku oczekując na branie leszcza  :)
Mam nadzieję, że ten program będzie pokazywał nie tyle piękne okazy, co różne ciekawe rozwiązania i sztuczki przy połowach na grunt, spławik czy spining :) (2012/09/21 08:13)