I jak tu Takich nie karać?

/ 74 odpowiedzi / 2 zdjęć
u?ytkownik57785


Dla mnie leszcz jest piękną polską rybą , dziwi mnie, że nima on w większości okregów ani okresu , ani limitu.



A ilość ryby na zdjęciu to nieporozumienie. Poza tym  wydaje mi sie że fotka ukradziona ze strony pzw.org.pl - w lewym dolnym rogu widnieje jego logo.



Masz rację Łukasz. Kolejny plagiat i kradzież zdjęć. Jest to zdjęcie Pana Jacka Kałużnego.

http://www.pzw.org.pl/692/galeria/47797/odrzanskie_leszczejpg


Koło Pleszew
Pzw.org.pl » Okręg PZW w Kaliszu » Koło PZW w Pleszewie
Nasze galerie
Odrzańskie leszcze wiosną. (8/12)
« poprzednie
powrót do listy galerii
następne »

Janusz Kałużny
Oceń:

głosów: 3
Poleć znajomemu
Piękne leszcze






Sorry, Janusza.....



(2011/03/22 13:12)

adler


Dobrze , powiem . 

Dla mnie nie jest to nawet mięsiarstwo , ja to nazywam złodziejstwem . Tak bo taka osoba okrada nas WSZYSTKICH  niestety . BO ON zapłacił i " jo musza se to odbić . " Takie słowa słyszymy z ich ust . Możecie mnie mówić co się Wam podoba , a ja tak to odbieram  złodziej i już . Nie mówię teraz o konkretnej osobie lecz o takich ogólnie osobach . 

Paweł , nie mam i nigdy NIC nie miałem względem osób które brały i biorą ryby zgodnie z limitem danego łowiska , jego sprawa i może jego prawo . Tak samo nie mam nic względem osób które stosują C & R  . Sam kilka razy w roku ( dwa , trzy ) zabieram pstrąga , albo ładnego okonia lub sandacza . Natomiast widząc takie osoby nad wodą z takimi konkretnymi przegięciami zawsze budzą we mnie odrazę i niestety reaguję i tak według mnie na takie złodziejstwo i inne nieregulaminowe czyny karalne powinien reagować nad wodą każdy wędkarz .

Więc określiłem swój stosunek . Pozdrawiam .

(2011/03/22 13:12)

adler


Przepraszam miał być przecinek :


 Paweł , nie mam i nigdy NIC nie miałem względem osób które brały i biorą ryby zgodnie z limitem danego łowiska , jego sprawa i może , jego prawo .  (2011/03/22 13:14)

pawelz


Alez ja mam podobne zdanie.
Chodzilo mi tylko o tych, ktorzy tak dzielnie wczesniej bronili prawa do brania wszystkie co popadnie, byle w ramach regulaminu. Jakos nikt tu sie nie odezwal w obronie tej osoby.
Teraz okazalo sie to plagiatem, co nie zmienia faktu ze ktos tyle ryb zapalowal.
Rozumiem ze teraz "pojedziemy" po Panu Jacku Kałużnym ? ;) (2011/03/22 13:43)

u?ytkownik57785


Alez ja mam podobne zdanie.
Chodzilo mi tylko o tych, ktorzy tak dzielnie wczesniej bronili prawa do brania wszystkie co popadnie, byle w ramach regulaminu. Jakos nikt tu sie nie odezwal w obronie tej osoby.
Teraz okazalo sie to plagiatem, co nie zmienia faktu ze ktos tyle ryb zapalowal.

Rozumiem ze teraz "pojedziemy" po Panu Jacku Kałużnym ? ;)




Januszu...........

(2011/03/22 13:44)

pawelz


Przepraszam, Januszu (2011/03/22 13:45)

Woa-VooDoo


Dla mnie leszcz jest piękną polską rybą , dziwi mnie, że nima on w większości okregów ani okresu , ani limitu.



A ilość ryby na zdjęciu to nieporozumienie. Poza tym  wydaje mi sie że fotka ukradziona ze strony pzw.org.pl - w lewym dolnym rogu widnieje jego logo.



Ja bym zrobił całkowity zakaz zabierania naszych polskich karasi i linów bo to najpiękniejsze ryby pod słońcem , jeszcze kiedy się z nimi walczy na bata :)
A te leszcze podejrzewam , to efekty 2-3 wędkarzy (2011/03/22 14:16)

withanight88


Dla mnie leszcz jest piękną polską rybą , dziwi mnie, że nima on w większości okregów ani okresu , ani limitu.



A ilość ryby na zdjęciu to nieporozumienie. Poza tym  wydaje mi sie że fotka ukradziona ze strony pzw.org.pl - w lewym dolnym rogu widnieje jego logo.



Ja bym zrobił całkowity zakaz zabierania naszych polskich karasi i linów bo to najpiękniejsze ryby pod słońcem , jeszcze kiedy się z nimi walczy na bata :)
A te leszcze podejrzewam , to efekty 2-3 wędkarzy




Takich zakazów wprowadzać nie można , jedynie ostre limity.


Hmm ale jeśli nawet to jest efekt połowu 3 wędkarzy - to policz ile kg wychodzi na głowe. Dużo za dużo.

(2011/03/22 15:08)

zbynio5o


To ja sie zapytam, jaką kare wymierzamy temu dwunastolatkowi za wstawinie w galerii
nie swojego zdjęcia ?
Co robimy z panem Januszem Kałużny, łowcą tych leszczy i autorem zdjęć ?
A może przeniesiemy sie na tamte forum i zrobimy DYM ?
Robimy jazde bo już bejzbola trzymam :(((((


Ps. Na szczęście mamy dedektywa Mastiffa, który w pore zareagował :-)))

A tu następne rybiszki pana Janusza.

http://www.pzw.org.pl/692/galeria/47798/odrzanskie_leszcze (2011/03/22 15:21)

withanight88


To ja sie zapytam, jaką kare wymierzamy temu dwunastolatkowi za wstawinie w galerii
nie swojego zdjęcia ?
Co robimy z panem Januszem Kałużny, łowcą tych leszczy i autorem zdjęć ?
A może przeniesiemy sie na tamte forum i zrobimy DYM ?
Robimy jazde bo już bejzbola trzymam :(((((


Ps. Na szczęście mamy dedektywa Mastiffa, który w pore zareagował :-)))

A tu następne rybiszki pana Janusza.

http://www.pzw.org.pl/692/galeria/47798/odrzanskie_leszcze




Heheheh Mastiffa detektywem nazywasz , nie wiem czy złośliwie czy nie a sam na strone pzw wszedleś i jego galerie przejżałeś i nawet linki podajesz.:) To jak to jest detektywie Zbynio ? hehe.

(2011/03/22 15:24)

u?ytkownik57785


To ja sie zapytam, jaką kare wymierzamy temu dwunastolatkowi za wstawinie w galerii
nie swojego zdjęcia ?
Co robimy z panem Januszem Kałużny, łowcą tych leszczy i autorem zdjęć ?
A może przeniesiemy sie na tamte forum i zrobimy DYM ?
Robimy jazde bo już bejzbola trzymam :(((((


Ps. Na szczęście mamy dedektywa Mastiffa, który w pore zareagował :-)))

A tu następne rybiszki pana Janusza.

http://www.pzw.org.pl/692/galeria/47798/odrzanskie_leszcze






To Łukasz dojrzał logo PZW w lewym dolnym rogu zdjęcia, nie ja. 

(2011/03/22 15:24)

zbynio5o


A co Ty Łukasz powiesz na to całe zamieszanie ?
Bo ja odniosłem sie do tego półżartem  aby zakończyć nagonke na @Piter12.

Zadnej złośliwości nie ma w moim poście a tym bardziej do kol. Mastiff. (2011/03/22 15:38)

withanight88


A co Ty Łukasz powiesz na to całe zamieszanie ?
Bo ja odniosłem sie do tego półżartem  aby zakończyć nagonke na @Piter12.

Zadnej złośliwości nie ma w moim poście a tym bardziej do kol. Mastiff.









Ja do tego pitera nic nie mam choć razi  mnie ilość leszcza ze zdjecia nie zważając na to czyje jest zdjecie, nie podoba mi sie taki brak etyki (bo tak to nazywam) mimo tego że leszcze w wielu okregach można brać ile się złowi. Jak by nie patrząc ryby zostały złowione wg regulaminu (w tym przypadku gówno wartego) ale regulamin to regulamin. "Wolność Tomku w swoim domku." 


Co do kradzieży zdjęcia - nie pierwszy i nie ostatni raz się to zdarza , odpowiedni ludzie już napewno kradzież zgłosili :)

(2011/03/22 16:54)

u?ytkownik8975


Obejrzyjcie- no kile -zdjęcie w artykule na Społeczności o połowie płoci. (2011/03/22 17:46)

withanight88


Marcowe płotki




Nie wyszukuje mi takiego tematu ?

(2011/03/22 17:50)

u?ytkownik8975


Wejdź w społeczność na głównej stronie. (2011/03/22 17:53)

perwer


To ja sie zapytam, jaką kare wymierzamy temu dwunastolatkowi za wstawinie w galerii
nie swojego zdjęcia ?
Co robimy z panem Januszem Kałużny, łowcą tych leszczy i autorem zdjęć ?
A może przeniesiemy sie na tamte forum i zrobimy DYM ?
Robimy jazde bo już bejzbola trzymam :(((((


Ps. Na szczęście mamy dedektywa Mastiffa, który w pore zareagował :-)))

A tu następne rybiszki pana Janusza.

http://www.pzw.org.pl/692/galeria/47798/odrzanskie_leszcze


Dawaj kogo lejemy ha ha,Kto ma za duzo leszcza w morde ....za płoć duszenie w parterze a za karaski wrzucimy do sadzawki he he
Na stos panowie ,na stos z nimi.... (2011/03/22 17:56)

withanight88


Połowił sobie kolega  , ładnie połowił .




"Na haczyk zakładałem dwie pinki. Brania bardzo delikatne, na początek parę małych płotek, krąpik.
Po około 30 min piękna wzdręga i tak na zmianę: płotki i wzdręgi z przewagą płotek.
Po trzech godzinach złowiłem około 60 sztuk(wszystkie wróciły do wody).
Pierwszy wypad bardzo udany oby tak cały sezon."

(2011/03/22 17:58)

ivel 83


to nic gosciu mi na wisle w niedziele mowi ze nalapal leszczykow i krapi wiadro 25 kilo i wiadro 10 kilo i to jest chore bo tam takich ludzi jest masa. ja tez biore ryby do jedzenia ale to to juz mala przetwornia rybna (2011/03/22 18:11)

u?ytkownik57785


@pawelek, nigdy nie byłem i nie będę niekilaty jesli chodzi o ryby. Ale zabieram połów jak mam ochotę na rybę, a jak nie, to wędkuję z czystej pasji i chlup do wody.  (2011/03/22 18:31)

withanight88


to nic gosciu mi na wisle w niedziele mowi ze nalapal leszczykow i krapi wiadro 25 kilo i wiadro 10 kilo i to jest chore bo tam takich ludzi jest masa. ja tez biore ryby do jedzenia ale to to juz mala przetwornia rybna




I to są kur...a Polskie skrajności - jak takich nie piętnować ?

(2011/03/22 18:58)

Xawery


a ja zapraszam na Duninów,jak tylko się zaczną brania,to dookoła są oblegane brzegi przez wędkarzy,jest fajna zabawa,jak ryby biorą,niestety niektórzy biora wszystkie ryby ze sobą,nawet po kilka kilo i pózniej je sprzedają po 5 zeta,a w nocy z tego co słyszałem,zdarzają się i tacy,że"łapią"na 2 lub 3 kotwice i kaleczą ryby-.-.- (2011/03/22 19:09)

ivel 83


no niestety jest to woda nalezaca do wodociagow katowickich i te ryby sa bezlimitu jest ich tam duzo i z tego co widze to ludzie tam nie maja umiaru, a najgorsze jest to ze sa to starsi wedkarze ktorzy powinni dawac przyklad ale po co jak w zamrazalniku jeszcze jedna polka wolna :) pozdrawiam (2011/03/22 19:10)

ivel 83


a i jeszcze jedno nie wiem gdzie moge znalezc nr tel. do PSR dotyczacego tego lowiska??? wisla goczalkowice czasami widze takie zachowania ze w oczy kole a szarpac sie z takimi "dziadami" na woda nie ma sensu. (2011/03/22 19:14)