Fotel wędkarski elektrostatyk F5R

/ 53 odpowiedzi / 2 zdjęć
darmaty


Jak dla mnie to rewelacja sam używam takowego polecam (2012/04/01 18:16)

Arcymisiek


Rzeczywiście,całkiem niezły produkt po bardzo przystępnej cenie,gdzie porównywalnie za fotele podobnej jakości  innych zagranicznych marek trzeba zapłacić dwa razy tyle.
Świetna propozycja jak na kieszeń przeciętnego Kowalskiego. (2012/04/01 18:36)

Jędrula


Rzeczywiście,całkiem niezły produkt po bardzo przystępnej cenie,gdzie porównywalnie za fotele podobnej jakości  innych zagranicznych marek trzeba zapłacić dwa razy tyle.
Świetna propozycja jak na kieszeń przeciętnego Kowalskiego.

 

 

 

 

 


 

Dokładnie , podpisuję się pod tym obiema rękami .


 

(2012/04/01 19:51)

przemo1980


toć ten fotel to badziew , chyba na niczym gorszym nie siedziałem !!! (2012/04/01 19:57)

Arcymisiek


toć ten fotel to badziew , chyba na niczym gorszym nie siedziałem !!!


A co wygodniejszego proponujesz w podobnej cenie?
(2012/04/01 20:14)

Jędrula


toć ten fotel to badziew , chyba na niczym gorszym nie siedziałem !!!


A co wygodniejszego proponujesz w podobnej cenie?

 

 

 

 

 

hehehe , spokojnie Przemas wali ściemę na 1 - wszego kwietnia :)))




(2012/04/01 20:16)

przemo1980


toć ten fotel to badziew , chyba na niczym gorszym nie siedziałem !!!


A co wygodniejszego proponujesz w podobnej cenie?

 

 

 

 

 

hehehe , spokojnie Parzemas wali ściemę na 1 - wszego kwietnia :)))



Siema.
Oczywiście że ściema :)))

Przecież wcześniej już była moja opinia na temat tego super wygodnego i wytrzymałego siedziska ... (2012/04/01 20:19)

craashu


Ktoś próbował w jakiś sposób poprawić komfort korzystania z podłokietników ? :) Jak dla mnie są trochę twarde i przy dłuższym podpieraniu głowy o rękę bolą mnie łokcie. Mam trochę gąbki / pianki, która służy chyba od obijania rur, w której dostarczono mi ostatnio wędkę. Jest już ładnie zaokrąglona tylko nie mam pomysłu jak to przymocować do podłokietników. (2012/05/13 10:59)

wiersz11


witam,słuchaj kolego możesz wziąć izolacje i owinąć albo na opaski zaciskowe myślę, że też dobry patent będzie. Ja też przymierzam się do kupna modelu F5R.  (2012/06/01 00:23)

u?ytkownik91569


W sklepie instalacyjnym kup piankę izolacyjną do rur c.o. podtynkową, która jest powlekana na zewnątrz albo zwykłą szarą o odpowiedniej średnicy. Przytnij na odpowiednią długość. Nawet na cały podłokietnik możesz. Zrób wycięcie na rurkę podpierającą podłokietnik. Jak już będziesz mial dopasowane to przyklej taśmą dwustronną. Jeżeli zrobisz to starannie to będzie wyglądać jakbyś już takie kupił:) (2012/06/01 05:20)

JaroDaw


Pianka to dobre rozwiązanie, ale chyba lepiej gdyby była ściągana, bo może być problem ze złożeniem fotela.

Dopiero teraz patrząc na zdjęcie tego fotela , które zamieścił kol @Arcymisiek zauważyłem, że na zdjęciu są dwa różne fotele ??? :) (2012/06/01 11:09)

u?ytkownik91569


Pianka to dobre rozwiązanie, ale chyba lepiej gdyby była ściągana, bo może być problem ze złożeniem fotela.

Dopiero teraz patrząc na zdjęcie tego fotela , które zamieścił kol @Arcymisiek zauważyłem, że na zdjęciu są dwa różne fotele ??? :)

_______________________________

Tak z czystej ciekawości sprawdziłem i nie powinno być problemu ze składaniem. Między oparciem a podłokietnikami jest po kilka mm. luzu więc klimaflex 6 mm. można do tego użyć;) (2012/06/01 15:21)

Timur2148


jak sądzicie czy lepiej kupić FR5 czy FK2 ? Bo ja nie widzę między nimi zasadniczych róznic oprócz ceny. (2012/06/23 15:38)

Ramsay


Posiadam FK2 + podnozek = rewelacja na nocne zasiadki do tego po calkowitym rozlozeniu powstaje calkiem niezle lozko. Roznica pomiedzy F5R i FK2 tak jak kolega wyzej napisal cena ale i rozmiary tez :)
Sam dlugo myslalem czy F5R czy FK2 wybralem druga opcje i naprawde nie zaluje.
Pozdrawiam.

Ps. Stronka producenta ----> http://www.elektrostatyk.com/pl
(2012/06/23 19:32)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

pompips


Osobiście posiadam i użytkuje fotel F5R kupiłem go razem ze stoliczkiem i podpórką pod wędkę.
Fotel spisuje się nieźle jeżeli chodzi o  stoliczek to jest funkcjonalny co do podpórki mam mieszane uczucia kompletnie nie sprawdziła się przy feederze ale do odległościówki i bacika jest ok, tylko jest mały problem z blokowaniem jej aby nie  obracała się wokół własnej osi.Oparcie  mogło by być odrobinę wyższe bo wyraźnie wyczuwa się rurkę ze stelaża.  Ogólnie cena przez jakość na mocne 4. (2012/06/23 20:52)

michallo212


Moja ocena nie mogła by być inna - wspaniały fotel. Swój mam już 2 lata i zero problemów. Dokupię jeszcze podnóżek i będzie idealnie ;) (2012/07/16 14:22)

bazzo


Witajcie, zastanawiam się nad zakupieniem modelu ktory wszyscy jak jeden mąż chwalicie. chcialbym sie jeszcze dowiedzieć, czy ktoś spal na nim z podnozkiem i bez? czy warto kupic, czy nie przechyla sie do tyłu.. Pozdrawiam (2012/08/13 21:58)

u?ytkownik65213


Witajcie, zastanawiam się nad zakupieniem modelu ktory wszyscy jak jeden mąż chwalicie. chcialbym sie jeszcze dowiedzieć, czy ktoś spal na nim z podnozkiem i bez? czy warto kupic, czy nie przechyla sie do tyłu.. Pozdrawiam


Bierz śmiało. Mam go dopiero jeden sezon ale trochę nocek już zaliczył. Jest bardzo stabilny i wytrzymały(moje 110 wytrzymuje).Kupiłem razem z podnóżkiem po namowie kolegów i nie żałuję.Ale spokojnie się zdrzemniesz w samym fotelu. Za tą kaskę nic lepszego nie kupisz. (2012/08/13 22:21)

bazzo


dzieki wielkie, (2012/08/13 22:29)

Danii


Koledzy pytanie. Czy ten fotelik nadaje się na zawody spławikowe przy użyciu metody bat/tyczka?
Czy jest to tylko i wyłącznie fotel dla karpiarzy? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Wiem, że wątek swoje latka już ma ale liczę na odp. (2014/12/15 00:14)

zjawasg


Fotel jak najbardziej się nadaje na zawody , używam go już dwa sezony . Jeśli kupisz go w opcji ze stoliczkiem i uchwytem na wędkę to jest jak znalazł na zawoc (2015/02/03 08:35)

tmk


Miałem ten fotel przez 3 sezony.
Plusy:
-Wygoda-można od biedy sie przekimać
Minusy jednak są:
- ciężki i nieporęczny (rozklada się jak go niesiesz) - tylko gdy jeździmy samochodem.- podłokietniki bardzo słabo wykonane.
i najwiekszy minus:  przy użytkowaniu na trawie itp wszystko grało,  jak zacząłem wędkować nad rzęka i ustawiać go na piasku, zwirku czy błocku to  nogi się jeżdzały pomału aż po prostu pękły (przy mocowaniu wygięły się)  za którymś wypadem.  No i tak wylądował on na śmietniku. (2015/02/26 18:56)

Karol221


Posiadam ten fotel i jestem bardzo zadowolony, ale na ostatnim wypadzie na ryby zgubiłem jedną część(link na dole) i chciałbym się dowiedzieć czy mogę ją gdzieś dokupić albo czy ktoś nie posiada starego f5r'a i nie chciałby tej cześć sprzedać. 

http://zapodaj.net/bd4f4e3c08e20.jpg.html (2015/04/14 19:57)