Echosondy Eagle FishMark 480

udostępnij: 
Witam wszystkich. Potrzebuję waszych opinni i wrażeń z użytkowania echosondy EAGLE FISHMARK 480. Jakieś plusy i minusy tego sprzętu...
Czy warto ją kupic za 600 zł.
Bartosz Harasimowicz
Fld
(2017/01/04 07:16) 0

Ja też jestem zainteresowany opinią. A może ktoś może coś polecić niedrogiego tzn. w tych okolicach cenowych. Postanowienia na ten rok to echosonda i silnik do pontonu i na tą chwilę się rozglądam.

slawomir bojanowski
slawomir68
(2017/01/04 08:37) 0

W podobnej cenie znajdziesz PIRANIE MAX 160 HUMMINBIRD , posiadam ją już kilka lat i jak dla mnie to wystarcza (jak do tej pory) w tym roku być może zmienię na bardziej coś zaawansowanego , no ale to tylko może . Bardzo łatwa w obsłudze , menu w jezyku polskim , pokazuje trzy wielkości rybek , nie łuczki , najmiejsza rybka to do 30 cm , średnia to do 70 cm , trzeci wymiar to wszystko powyżej 70 cm , ukształtowanie dna , głebokość . Jak na początek aby nauczyć się wszystkiego to wystarczy , ale warto pomyśleć aby kupić coś zajefajnego za grubsze pieniądze i na tym się od razu uczyć

przemek kilan
morfina24
(2017/01/09 13:35) 0

Mam piranhamax 197 w kolorze porazka na maksa. Eagle lepszy od piranhymax bez porownania.

slawomir bojanowski
slawomir68
(2017/01/09 19:48) 0

Mam piranhamax 197 w kolorze porazka na maksa. Eagle lepszy od piranhymax bez porownania.

To nad czym się zastanawiasz skoro jest taka lepsza , myślałem tak samo nad zmianą echa i chodziła mi po głowie               Echosonda LOWRANCE HOOK 4 CHIRP z GPS -em ZESTAW (6652496401)             ale po przeanalizowaniu wszystkiego zostaję przy starej , to mi wystarczy , no chyba że mi coś odbije

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja