Daiwa Megaforce-złamana szczytówka

/ 5 odpowiedzi
miałem ostatnio wypadek w sumie nie wiem jak to się stało że złamała mi się wędka konkretnie Daiwa megaforce st.240 2-14g złamała mi się szczytówka na ostatniej przelotce pomiędzy ostatnią a przed ostatnią co robic.

pomocy

ps. nie mam tej częsci co mi sie ułamała. :(((
Spear


W moim przypadku problem został rozwiązany poprzez nałożenie szczytowej przelotki w miejscu złamania. Wędka jest o jakieś 3 cm krótsza. (2015/03/20 17:35)

qarti


Też tak mysle a nie ma mozliwości dokupienia takiej wklejki ?? (2015/03/20 19:05)

qarti


tak zrobię a nie ma mozliwosci dokupienia takiej wklejki.a czy nie dobrym pomyslem bylo by uciencie ostatniego segmentu wklejki (2015/03/20 19:07)

89krzysztof


Nie wiem jak to robiłeś, że złamałeś tę szczytówkę. Mam tę wędkę ponad 2 lata, w krzakach jej nie oszczędzam, wożę w bagażniku, który jest tak na styk z długością wędki, nie ma lekko ze mną, ale się nie złamała.
Utnij tyle ile trzeba i wklej szczytową przelotkę. Coś to da, ale już nie będzie to samo. (2015/03/20 19:21)

qarti


nie wiem kiedy to sie stało powiem tylko tak nie znalazłem tej częsci ułamanej w pokrowcu nie wiem gdzie to leze mozliwe ze gdzies nad wodą w kazydm razie wklejona została ostatnia przelotka cena naprawy to 1,60 wiem ze akcja ta sama nie bedzie ale jeszcze połowie ;D (2015/03/22 10:08)