Bielizna termoaktywna-propozycje i opinie

/ 54 odpowiedzi
Witam.
Mam zamiar kupić bieliznę termoaktywną i jak zwykle problem pojawia się przy wyborze.Czym różnie się bielizna za 40zł od tej za 140zł?
Chcę kupić koszule z długim rękawem.Może macie jakieś sprawdzone modele lub firmy,żeby nie kupić bubla.
Draq


Ceną się różni :DA tak serio to wykonaniem i działaniem. W taniej i tak się pewnie będzie pociło jak świnia(np przy wierceniu dziur na lodzie).  Ja używam bielizny firmy Meryl. Kupiłem koszulkę z długim rękawem (119zł) i kalesony(99zł). Jestem zadowolony, zimą i późną jesienią zdaje egzamin. Odradzam kupowanie przez internet, trzeba przymierzyć. Musi przylegać ściśle do ciała. (2012/10/21 14:21)

piotreek


GRAFF BIOACTIV -czy korzysta ktoś z tej bielizny?
pozdrawiam (2012/12/16 11:50)

Rufin


A która bielizna jest lepsza? 
1)   bawełna 80%,prolen sintex 15%,elasthan 5%,
2)    polyamid  60%,polypropulen 35%,elasthan 5%Owe nazwy nic mi nie mówią,a chce kupić coś dobrego. (2013/01/08 17:54)

hanabi


Właśnie się zastanawiam nad kupnem bielizny termoaktywnej. Lepiej kupić produkty made is USA, czy nasze krajowe też są równie dobre? (2013/06/17 12:57)

dunster35


Bardzo proste jak z wędkami niektóre wędki są tańsze ponieważ firma jest mniej znana tak samo z resztą.:) (2013/06/17 14:27)

JKarp


"Bardzo proste jak z wędkami niektóre wędki są tańsze ponieważ firma jest mniej znana tak samo z resztą.:)"


I dlatego te wędki "pewnie dobrze Ci znane" kosztują takie pieniądze bo są mało znane ;-)
http://www.ng-carp.pl/?do=pelny&kt=&pkt=&pr=112&mr=10&back=eNortjI0t1JKybctKMpPKc0uqVTLLbI1NFCyBlwwaiMIBA,,

"Free Spirit Hi-S'-220 13' 50mmCena produktu: 2.310,00 zł"http://baits.pl/free-spirit-his220-13-50mm-p-2534.html
Kolego zanim cokolwiek napiszesz pomyśl czy ma to sens !!
" Właśnie się zastanawiam nad kupnem bielizny termoaktywnej. Lepiej kupić produkty made is USA, czy nasze krajowe też są równie dobre?"
Ja jak pisałem wyżej używam GRENEE i sobie chwalę. Szczególnie Mikropolar jest godny polecenia.JK



(2013/06/17 15:25)

hanabi


Ja mam na oku polski Brubeck albo zagraniczne Under Armour i SPAIO. Jeszcze się zastanawiam czy zainwestować w merino czy nie, bo to też trochę większy koszt. (2013/06/17 22:31)

lusiana


Brubeck albo zagraniczne Under Armourznam obie firmy obie są bardzo dobre, ale pierwsza to polska produkcja więc wspierasz rodaków. a co do merino - podobno fajna sprawa  (2013/06/26 12:40)

hanabi


Jak obie bardzo dobre, to chyba lepiej brubeck, bo tańszy. (2013/06/30 20:52)

lusiana


powiem ci że zależy, każdy ma swoje upodobania. ale faktycznie ja wolałabym tańszą wersję skoro jest równie dobra co droższa   (2013/06/30 22:26)

hanabi


A miał ktoś styczność z wełną merino? (2013/07/02 22:37)

lusiana


no ja właśnie nie za dużo mogę powiedzieć bo takowej nie posiadam ale czytałam o niej "Wełna merynosowa (merino) to wełna z owiec gatunku merynos, czyli owiec górskich żyjących na terenach o ekstremalnie trudnych warunkach klimatycznych – mroźne zimy, upalne lata. Ewolucja sprawiła, że ich runo jest zdolne chronić ich ciała przed zimnem oraz gorącem, i spełniać wszelkie wymagania funkcjonalne owczej odzieży. Włókna są delikatne – kilkakrotnie cieńsze od wełny owiec nizinnych – i liczne: sierść jest bardzo gęsta. " wydaje mi się to fajną sprawą ale idzie też za tym większa cena (2013/07/03 13:16)

tomek00


Witam.
Mam zamiar kupić bieliznę termoaktywną i jak zwykle problem pojawia się przy wyborze.Czym różnie się bielizna za 40zł od tej za 140zł?
Chcę kupić koszule z długim rękawem.Może macie jakieś sprawdzone modele lub firmy,żeby nie kupić bubla.



podstawowym pytaniem jakie nalezy zadac, jest przeznaczenie bielizny, a wlasciwie pora roku w jakiej bedziesz jej uzywalczy to ma byc bielizna na okrez zimowy, czyli taka ktora bedzie zatrzymywac cieplo, grzac, czy taka na lato, ktora ma zapewnic ze organizm sie nie przegrzeje, i bwilgoc zostanie odprowadzona a odziez szybko wyschnie ?
niestety nie ma rozwiazan uniwersalnych (2013/07/14 21:40)

tomek00


GRAFF BIOACTIV -czy korzysta ktoś z tej bielizny?
pozdrawiam

tak, ja posiadam, jest genialna, na okres jesien/wiosna i nawet zimą przy -15st, daje rade (2013/07/14 21:41)

tomek00


Brubeck albo zagraniczne Under Armourznam obie firmy obie są bardzo dobre, ale pierwsza to polska produkcja więc wspierasz rodaków. a co do merino - podobno fajna sprawa 



z brubeck mam bielizne aktywna (dluki i krotki rekaw), aktywna czyli na cieplejszy okres, zdecydowanie polecam, under armour to klasa sama w sobie, jak trafisz na okazyjna cene to bierz w ciemno (2013/07/14 21:42)

hanabi


A miałeś kiedyś UA już czy tylko powtarzasz opinie innych? (2013/07/15 10:54)

lusiana


Brubeck albo zagraniczne Under Armourznam obie firmy obie są bardzo dobre, ale pierwsza to polska produkcja więc wspierasz rodaków. a co do merino - podobno fajna sprawa 



z brubeck mam bielizne aktywna (dluki i krotki rekaw), aktywna czyli na cieplejszy okres, zdecydowanie polecam, under armour to klasa sama w sobie, jak trafisz na okazyjna cene to bierz w ciemno

aktywna? ostatnio stało się to bardzo modne, żeby sprzedawać bieliznę na chłodniejsze dni ale to jest bielizna-bielizna i na to trzeba coś ubrać czy to bielizna-odzież na wierzch ? (2013/07/15 14:07)

chocimski


A miałeś kiedyś UA już czy tylko powtarzasz opinie innych?

Kurczę, jeden z najlepszych producentów. młoda firma a jej koszulki sprawdzają się w najgorszych warunkach. 


aktywna? ostatnio stało się to bardzo modne, żeby sprzedawać bieliznę na chłodniejsze dni ale to jest bielizna-bielizna i na to trzeba coś ubrać czy to bielizna-odzież na wierzch ?


Z mojego doświadczenia wynika, że najlepiej mieć zestawy bielizny specjalnie na lato i specjalnie na zime, najlepiej po dwa- wtedy jest to najbardziej komfortowe wyjście. (2013/07/15 16:30)

tomek00


A miałeś kiedyś UA już czy tylko powtarzasz opinie innych?



w tym wypadku tylko cytuje, sam nie posiadam UAale na youtube widzialem fajne filmiki reklamowe, są nakręcające http://www.youtube.com/watch?v=oYCvIr0fWnM:) (2013/07/15 16:59)

tomek00


Brubeck albo zagraniczne Under Armourznam obie firmy obie są bardzo dobre, ale pierwsza to polska produkcja więc wspierasz rodaków. a co do merino - podobno fajna sprawa 



z brubeck mam bielizne aktywna (dluki i krotki rekaw), aktywna czyli na cieplejszy okres, zdecydowanie polecam, under armour to klasa sama w sobie, jak trafisz na okazyjna cene to bierz w ciemno

aktywna? ostatnio stało się to bardzo modne, żeby sprzedawać bieliznę na chłodniejsze dni ale to jest bielizna-bielizna i na to trzeba coś ubrać czy to bielizna-odzież na wierzch ?



mnie jest znany podzial na 3 rodzajeaktywna - na lato, w koszulkach mozna chodzic normalnie jako wierzchnia odzieztermoaktywna - na sredni sezon i na zime, w nich tez wyskoczysz jak w koszulce, ale przy minus 15 bedzie Ci zimno, dlatego dokladasz wierzchnia odziez (2013/07/15 17:01)

tomek00




Z mojego doświadczenia wynika, że najlepiej mieć zestawy bielizny specjalnie na lato i specjalnie na zime, najlepiej po dwa- wtedy jest to najbardziej komfortowe wyjście.


zgadzam sie, sam dążyłem do tego żeby taki zestaw skompletować, przy dłuższych obozach, biwakach, nawet 2 kompelty mogą być mało, zależy w jakiej systematyce potrzebujesz, ale rozroznienie odziezy wzgledem pory roku to podstawa  (2013/07/15 17:02)

lukassty


Witam ! Polecam bieliznę firmy Termo Swed. Może nie jest zbyt tania ale godna swej ceny- poluję ,wędkuje czasami w skrajnych warunkach pogodowych i nigdy nie narzekałemna zimno czy przewianie. Ważne by przymierzyć przed zakupem.. (2013/07/15 17:17)

lusiana



mnie jest znany podzial na 3 rodzajeaktywna - na lato, w koszulkach mozna chodzic normalnie jako wierzchnia odzieztermoaktywna - na sredni sezon i na zime, w nich tez wyskoczysz jak w koszulce, ale przy minus 15 bedzie Ci zimno, dlatego dokladasz wierzchnia odziez

podział na 3 ale tu są przedstawione 2 tak czy owak rozumiem wiem że nie ośmieszę się jak wylecę z samej takiej koszulce (2013/07/16 21:37)

lusiana


A miałeś kiedyś UA już czy tylko powtarzasz opinie innych?

Kurczę, jeden z najlepszych producentów. młoda firma a jej koszulki sprawdzają się w najgorszych warunkach. 


aktywna? ostatnio stało się to bardzo modne, żeby sprzedawać bieliznę na chłodniejsze dni ale to jest bielizna-bielizna i na to trzeba coś ubrać czy to bielizna-odzież na wierzch ?


Z mojego doświadczenia wynika, że najlepiej mieć zestawy bielizny specjalnie na lato i specjalnie na zime, najlepiej po dwa- wtedy jest to najbardziej komfortowe wyjście.

tak masz rację w takim wypadku powinno się mieć dwa komplety ... mi chodziło o coś innego ale już mi odpowiedzieli  (2013/07/16 21:38)