Adamek vs Kliczko

/ 77 odpowiedzi
Już tylko chwile dzielą obóz Górala do podpisania umowy o walkę z W Kliczko. Walka miałaby się odbyć we Wrocławiu , na stadionie piłkarskim. Kilka miesięcy temu napisałem że rewelacją byłaby walka Dragona z Góralem na otwarcie jednego ze stadionów piłkarskich w Polsce. Teraz jeżeli dojdzie do walki we Wrocławiu Adamek vs Kliczko to po prostu mega  rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!
780528


To będzie walka stulecia w wadze ciężkiej w wykonaniu polskiego zawodnika.Warto bedzie te walkę oglądnąć w tv lub na żywo na nowo wybudowanym stadionie WKS-u.Będzie na co popatrzeć jesienią tego roku. (2011/01/08 14:38)

u?ytkownik60251


ja tam wole zobaczyć w telewizji ,na stadionie nic widać nie będzie (2011/01/08 15:20)

u?ytkownik27896


ja tam wole zobaczyć w telewizji ,na stadionie nic widać nie będzie


I na żywo nie ma powtórek. (2011/01/08 15:31)

robcio2535


A dla mnie to troche chyba za wczesnie na takie starcie dla Adamka (2011/01/08 18:40)

hydrobud


Gołota ma dopingować Adamka, podobno ma postawić sporo kasy (2011/01/11 19:44)

tomasz26552


A dla mnie to troche chyba za wczesnie na takie starcie dla Adamka


Dokładnie Robert dokładnie (2011/01/11 20:06)

Mateusz997Pila


Adamek będzie miał bardzo ciężko, zobaczymy. (2011/01/11 20:19)

780528


Jeśli nie spróbuje to się nie dowie ,na ile jest przygotowany do takiej walki.Chociaż z drugiej strony,może i pośpiech nie jest wskazany,lecz czasem przynosi miłe niespodzianki.Posiada wole do walki i jest zawzięty, to będzie się chciał pokazać z jak najlepszej strony w dodatku przed własną publiką. (2011/01/11 20:41)

mienta


ja to widzę jedno adamek dostanie taki łomot od kliczki jak on sprezentował gołocie podczas ostatniej walki (2011/01/11 21:07)

przemo1980


A dla mnie to troche chyba za wczesnie na takie starcie dla Adamka


Dokładnie Robert dokładnie


Czemu twierdzicie że za wcześnie ? Chyba doświadczenie na ringach ma już ogromne. Co mu brakuje, na co ma czekac? Chyba już nie urośnie,zasięgu ramion nie wydłuzy żeby doruwnać warunkami fizycznymi Kliczce. Bo chyba tylko w tym Kliczko ma przewagę. (2011/01/11 21:16)

Jigsaw14


Jeśli nie spróbuje to się nie dowie ,na ile jest przygotowany do takiej walki.Chociaż z drugiej strony,może i pośpiech nie jest wskazany,lecz czasem przynosi miłe niespodzianki.Posiada wole do walki i jest zawzięty, to będzie się chciał pokazać z jak najlepszej strony w dodatku przed własną publiką.


Kolego święte słowa - kilka lat temu miałem okazje poznać T Adamka i powiem tak - jak sie chłop zawrze to chocby obydwaj Kliczko byli na ringu to da rade. Dla mnie walka wygrana przez GÓRALA:) (2011/01/11 21:47)

u?ytkownik52227


A dla mnie to troche chyba za wczesnie na takie starcie dla Adamka


Dokładnie Robert dokładnie


No niewiem czy za wczesnie,Adamek zawsze podkreslal ze liczy sie przedewszystkim kasa(lubie Go za szczerosc)i jesli warunki finansowe sa najlepsze to niema na co czekac.Swojego czasu w necie byl "nalot"na Adamka za walke z Golota,ze ten w jego wieku by Go poskladal itd.-ale tam tez liczyla sie tylko kasa i to dla obydwoch piesciarzy.Adamek odkad walczy w wadze ciezkiej systematycznie przed kazda walka jest obczerniany ze cienki,ze dostanie wpierdol itd...A on udowadnia ze ma swoje zamierzone cele i je realizuje.I jesli uwaza ze jest gotowy na walke z Kliczka to znaczy ze wygra!To bedzie piekne widowisko ! (2011/01/12 18:47)

tomasz26552


Za wcześnie bo tak mi się osobiście wydaje.Do Adamka nic nie mam i wieżę w niego (2011/01/12 21:03)

robcio2535


A dla mnie to troche chyba za wczesnie na takie starcie dla Adamka


Dokładnie Robert dokładnie


No niewiem czy za wczesnie,Adamek zawsze podkreslal ze liczy sie przedewszystkim kasa(lubie Go za szczerosc)i jesli warunki finansowe sa najlepsze to niema na co czekac.Swojego czasu w necie byl "nalot"na Adamka za walke z Golota,ze ten w jego wieku by Go poskladal itd.-ale tam tez liczyla sie tylko kasa i to dla obydwoch piesciarzy.Adamek odkad walczy w wadze ciezkiej systematycznie przed kazda walka jest obczerniany ze cienki,ze dostanie wpierdol itd...A on udowadnia ze ma swoje zamierzone cele i je realizuje.I jesli uwaza ze jest gotowy na walke z Kliczka to znaczy ze wygra!To bedzie piekne widowisko !


Dobrze ze też podkreśla ze kasa jest ważna dla niego nie jak wielu innych sie tego wypiera .Osobiście uważam ze dotychczasowi rywale to nie byli z tej górnej półki i niech stoczy ze dwie walki w tym roku z poważnymi rywalami a w 2012 walka z Kliczko i wtedy dopiero kontrakt byłby jeszcze wyższy na pewno :-) No i do Adamka też nic nie mam :-) (2011/01/13 12:51)

u?ytkownik61065


adamek jest moim idolem ale uważam że kliczko jest dla niego troche za dobry,ale góral da sobie rade i tak już wysoko zaszedł w wadze ciężkiej (2011/01/13 14:38)

robcio2535


No i walka dojdzie do skutku we wrześniu no to bedzie ciekawie :-) To teraz tylko dobrze sie przygotować stoczyć w Kwietniu mimi sparing z innym przeciwnikiem a później tylko trening ,trening i choć pisałem ze troche za wcześnie na te walke ale jak już ma być to liczę na to ze Adamek sie na tyle przygotuje by wkońcu ten poteżny Kliczko poczuł smak przegranej :-) (2011/01/25 10:18)

u?ytkownik26041


moim zdaniem walka adamka z kliczkiem to bedzie oznaczało dla adamka koniec kariery bokserskiej bo na dzien dzisiejszy to raczej szansy nie ma z nim wygrać (2011/01/25 12:51)

GRZENIO75


WITAM.MOGĘ WYRAZIĆ MOJE ZDANIE?GDYBY NIE ŚW.P.JAN PAWEŁII,A.MAŁYSZ I T.ADAMEK TO 90% LUDNOŚCI NA NASZYM GLOBIE NIE WIEDZIAŁABY ŻE TAKI NARÓD JAK POLSKA JESZCZE ISTNIEJE.NIECH CHŁOPAK WALI W TEN BENBEN PÓKI MA POWIETRZE W PŁUCACH.I ŻEBY MU IKRY NIE BRAKŁO JAK "ENDRIU".MOŻE JESTEM NAIWNY,ALE WIECIE JACY SĄ GÓRALE,A KLICZKO JEST ZASTANY.LICZĘ NA PIĘKNĄ WALKĘ I ZWYCIĘSTWO TOMKA NA PUNKTY.TRZYMAJMY KCIUKI.POZDARAWIAM. (2011/02/10 23:29)

polobmw


WITAM.MOGĘ WYRAZIĆ MOJE ZDANIE?GDYBY NIE ŚW.P.JAN PAWEŁII,A.MAŁYSZ I T.ADAMEK TO 90% LUDNOŚCI NA NASZYM GLOBIE NIE WIEDZIAŁABY ŻE TAKI NARÓD JAK POLSKA JESZCZE ISTNIEJE.NIECH CHŁOPAK WALI W TEN BENBEN PÓKI MA POWIETRZE W PŁUCACH.I ŻEBY MU IKRY NIE BRAKŁO JAK "ENDRIU".MOŻE JESTEM NAIWNY,ALE WIECIE JACY SĄ GÓRALE,A KLICZKO JEST ZASTANY.LICZĘ NA PIĘKNĄ WALKĘ I ZWYCIĘSTWO TOMKA NA PUNKTY.TRZYMAJMY KCIUKI.POZDARAWIAM.

okey niech wali w ten bęben ale musi wiedzieć że jak go trafi kliczko to będzie długo dochodził do zdrowia i może mu się odechcieć walczyć z tego typu zawodnikami                                                                                                                                            (2011/02/12 18:42)

Majster 81


Wynik : niestety za wczas na taką walkę , niestety to nie "kelner" . Moim zdaniem dechy pewne (2011/02/12 20:41)

u?ytkownik57785


Kliczko nie pozwoli sobie na zbyt długie machanie mu przed nosem. Tomek ma baaaaaaaaardzo małe szanse. No niestety, nie ta klasa jeszcze.... (2011/02/12 20:45)

nanus


Witam 

Oglądam jak tylko mogę walki naszych bokserów i Tomka adamka darzę dużą sympatią ale uważąm że na taką walkę jeszcze za wcześnie w jego karierze, oczywiście chciałbym aby tomek wygrał i będę jemu kibicował .

(2011/02/12 21:02)

cypis1


Też mi się wydaje że tomek nie ma zbyt dużych szans z kliczkiem ale zobaczymy... Może nas zaskoczy i wygra, ale chyba dostanie baty. (2011/02/13 21:12)

grzesiek379


Moim zdaniem Adamek jest dobrym bokserem ale z braćmi kliczko moze miec problem adamek jest mniejszy i ma mniejszy zasieg rak od kliczki co tu duzo gadac napewno bedzie to interesujaca walka... (2011/04/03 12:19)

agnieszka1984


Witam 

Moim zdaniem Adamek ma spore szanse wygrać. Jakby nie patrzeć Kliczko ma już swoje najlepsze lata za sobą.

(2011/04/03 12:23)