Zaloguj się do konta

Jak dodać zdjęcie na profilu ?

utworzono: 2015/06/27 21:38
tomeczko1236

Siemka mam pytanie bo zrobilem zdj na telefonie jak zlowilem karpia i chcialbym dodac to zdj tu na profil. Jak i gdzie dodac na wedkuje.pl zdj profilowe? Z gory dzieki za odp. [2015-06-27 21:38]

Piotr 100574

po prawo klikasz ludzika z napisem konto,rozwija się zawartość konta i jest tam podpunkt mój awatar ,klikasz i stosujesz się do instrukcji
[2015-06-27 21:56]

Aktualnie te "kliki w ludziku" nie działają.Amy zadziałały musisz wejść na czyjś profil (np ) następnie "klikasz" na te kółeczka zębate po (prawej na górze strony) i dalej robisz tak jak przedmówca napisał. [2015-06-28 09:19]

Artur z Ketrzyna

Siemka mam pytanie bo zrobilem zdj na telefonie jak zlowilem karpia i chcialbym dodac to zdj tu na profil. Jak i gdzie dodac na wedkuje.pl zdj profilowe? Z gory dzieki za odp.

jak wejdziesz w edycję galerii. Możesz dodać nową lub do tej profilowej dodać. otwierając ją i klikając dodaj zdjęcie.
Zdjęcie musi być formatu jpg i nie większe niż 100kb.
[2015-06-28 10:20]

Artur z Ketrzyna

Siemka mam pytanie bo zrobilem zdj na telefonie jak zlowilem karpia i chcialbym dodac to zdj tu na profil. Jak i gdzie dodac na wedkuje.pl zdj profilowe? Z gory dzieki za odp.

jak wejdziesz w edycję galerii. Możesz dodać nową lub do tej profilowej dodać. otwierając ją i klikając dodaj zdjęcie.
Zdjęcie musi być formatu jpg i nie większe niż 100kb.


redakcja
(2015/07/17 08:41)
0


Zrezygnowaliśmy z funkcjonalności galerii w blogach – to
jedno z kilku uproszczeń naszego systemu. Ponieważ dostaliście możliwość
grupowego uploadu fotek w artykule, uznaliśmy że to zastąpi
funkcjonalności galerii. Jeśli chcecie dodać fotki do swojego profilu od
teraz wystarczy dodać artykuł z galerią wielu zdjęć!



Tak wiec obecnie jest to nie jest mozliwe. Musisz napisać bloga.
Chyba że chodzi o ddanie swego awatara. To klikasz Konto. potem moje dane i wchodzisz w Awatr. Tam możesz dodać swego awatara.
[2015-07-19 07:56]

redakcja

Panie Tomaszu - proszę postępować wg wskazówek zugspize. Panie Arturze - chodzi o zdjęcie profilowe. Kolego Jarek11 - co dokładnie nie działa, nie może Pan otworzyć zakładki Konto? Jaki ma Pan system, jaką przeglądarkę? Proszę o szczegóły na redakja@wedkuje.pl [2015-07-21 10:31]

 Kolego Jarek11 - co dokładnie nie działa, nie może Pan otworzyć zakładki Konto? Jaki ma Pan system, jaką przeglądarkę? Proszę o szczegóły na redakja@wedkuje.pl




Co dokładnie?? już piszę;Klikając na    Konto otwiera się lista;moje dane,mój facebook,mój avatar itd ale gdy kliknę na cokolwiek ,lista sie zamyka i nic się nie dzieje.
używam systemu w.XP przeglądarka google chrome ale na mozilla firefox to samo.
dodam że gdy "wejdę" w czyjś profil ,to klikając "kółka zębate" mogę bez problemu edytować swój profil. [2015-07-21 21:43]

Klikając na " Dodaj " problem jest identyczny.Edit;
Edycja posta też działa dopiero po przejściu z czyjegoś konta. [2015-07-21 21:55]

Artur z Ketrzyna

Panie Tomaszu - proszę postępować wg wskazówek zugspize. Panie Arturze - chodzi o zdjęcie profilowe. Kolego Jarek11 - co dokładnie nie działa, nie może Pan otworzyć zakładki Konto? Jaki ma Pan system, jaką przeglądarkę? Proszę o szczegóły na redakja@wedkuje.pl


Przecież napisałem:
Chyba że chodzi o dodanie swego awatara. To klikasz Konto. potem moje dane i wchodzisz w Awatr. Tam możesz dodać swego awatara.

Bo tyle mam pozostało...
No jeszcze na forum możemy wstawić...
właśnie takie wyjątkowe, dodałem na forum, a na bloga już nie mogę. Szkoda, bo naprawdę warte tego.
Mam dać wpis by się na blogu pojawiło?

Nie wiem czy warto...
[2015-07-23 22:11]

SVT

Na swoim profilu "Konto Vip" nie można zmienić swojego tła czyli nagłówku na blogu.

[2015-08-01 07:33]

Piotr 100574

Jest ta opcja, tylko kliknij najpierw na przykładowa stronę , te dolna po prawej stronie i ta opcja sie pojawia [2015-08-01 08:07]

Szanowna Redakcjo.
Od mojego zgłoszenia problemu (tu na forum jak i przez opcję "zgłoś problem) minął równo miesiąc /30 dni ,ani nie dostałem odpowiedzi (na maila czy pw) ani problem nie został rozwiązany.....
Jak długo można czekać?????? [2015-08-21 09:51]

SVT

Jest ta opcja, tylko kliknij najpierw na przykładowa stronę , te dolna po prawej stronie i ta opcja sie pojawia


Dzięki jest, tylko że nie można zmienić. Cały czas jest to testowe forumowe. [2015-08-21 11:20]

Rnczo

Wstawiłem zdjęcie w moim awatarze bez wcześniejszego zmniejszenia i wyszła czarna plama. Mam pytanie jak je zmienic? [2018-02-24 16:32]

ogtw

1) klikasz w ten obrazek
2) wybierasz mój awatar
3) do ramki wstawiasz obrazek z pliku
4) według potrzeb: zmniejszasz albo powiększasz(+ albo -)
5) to, co jest poza białym polem: przycinasz
[2018-02-24 17:24]