Żyłka Dragon Millenium

/ 3 odpowiedzi
Witam ,zastanawiam sie nad kupnem uniwersalnej zylki na spinning i chce wybrac albo dragon millenium szczupak 0.22 200m albo dragon millenium sandacz 0.22 250m. Teraz pytanie do Was czy jest jakas roznica miedzy tymi zyłkami poza kolorem ? Moze macie opinie czy jedna z nich jest lepsza ? Ja skłaniam sie glownie do tej na sandacza bo jest 50m wiecej w tej samej cenie ;d Pozdrawiam
heroesxd


Myślę, że nie ma zbyt wielu różnic w żyłkach dragon millenium przeznaczonych do połowu drapieżników. W tym roku stosuję wersję sandaczową i jak na razie nie mam z nią kłopotów. W poprzednim sezonie używałem pstrągowej i chyba bardziej mi pasowała. Głównie przez jej czerwony kolor. Żyłeczka była doskonale widoczna w wodzie, przez co miałem sporą kontrolę nad przynętą i jej położeniem. Nawet, gdy przez moment straciłem ją z oczu. Z kolei kolor linki nie miał najmniejszego znaczenia dla biorących ryb. Natomiast, jeśli chodzi o długość oferowanych linek to, do każdej wersji firma dragon przygotowała nam osobne parametry. Aby było w czym wybierać w zależności od pojemności szpul na naszych kołowrotkach. Szczegółowe opisy poszczególnych opakowań znajdziesz w katalogu producenta na rok 2013. (2013/05/22 22:08)

KNP22


Dziekuje za wyczerpującą odpowiedz :) (2013/05/24 17:35)

tripod


Pamiętaj proszę, że żyłki Millenium pakowane są próżniowo, więc jeśłi w sklepie, w pudełku stwierdzisz brak hermetycznej folii lub rozhermetyzowane opakowanie, to zażądaj innego egzemplarza. To pakowanie próżniowe podtrzymuje dobrą jakość żyłki.
pozdrawiam (2013/05/29 08:20)