Żwirownie w Sędzisławiu

/ 15 odpowiedzi / 2 zdjęć
Witam wiem ze był już watek o tej żwirowni ale nie doczekałem się odpowiedzi wiec zakładam nowy. Czy ktoś coś wie o tej wodzie? Czy ktoś tam wędkuje w ogóle?
robus2114


w zeszłym roku tam wędkowali tylko  nie wiem z jakim rezultatem (2012/04/21 12:20)

przemas15


Witaj , często przejeżdżam koło żwirowni i prawie zawsze ktoś tam siedzi , są to dwa zbiorniki , jeden na przeciwko stacji kolejowej , kiedyś udało mi się połapać większego leszcza ok 50 cm ale zazwyczaj zanim coś podejdzie to już jest chmara takiego po 10 cm i nie dają szans na nic większego , podobno ładnie okonie , sandacze , szczupak i karp z opowiedzi miejscowych - nigdy nie widziałem .Drugi zbiornik starszy - ryby duże ( karp , sum , sandacz ) ale w małych ilościach , nieraz się słyszy , że ktoś tam wyciągnął suma lub sandała , jak zarybią na jesień to zaraz wszystko wyłapane jak to było z pstrągiem co go z pod lodu wytępili , pozatym jak wszędzie płoć , leszcz, lin - raczej ciężko coś złowić z marszu - raczej większość wędkarzy wybiera nie tak dalego odległą bukówkę co widać po ilości wędkarzy nad wodą ale zawsze można próbować bo nieraz takie mało popularne zbiorniki potrafią zadziwić - więc połamania . (2012/04/21 13:35)

damian8324


no wkoncu. dzieki kolego... :) (2012/04/21 18:11)

dragon26


jutro sie tam wybieram, wiec jak coś połapie to zapewne sie pochwalę (2012/04/21 22:37)

damian8324


no to czekam kolego niecierpliwie (2012/04/22 15:43)

dragon26


To jest ten potwór co go dzisiaj złapaliśmy na sędzisławiu, 3 dni nęcenia i masz potwora niecałe 15cm płotka, na chwile obecną odradzam tam wyjazd, jak by sie cos zmieniło to bede wiedział w pierwsej kolejnosci bo mam tam blisko. Także pierwsze wyjazd na ryby zaliczam do nieudanych. (2012/04/22 21:10)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

damian8324


Witam wybierałem się wybierałem ale się nie wybrałem ale teraz mam zamiar jechać ale mam kilka pytań. Mianowicie z tego co wiem tylko jeden staw jest pod PZW wiec pytanie który? i jeszcze jedno mówią ze na jednym z nich jest sporo suma i sandacza wiec drugie pytanie na którym i wreszcie czy był ktoś ostatnio?? (2012/07/06 12:44)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

damian666


witam 1 to pzw bylem tam ok miesiac temu i nic prubowalem z gruntu na kuku i robaka 2skubniecia bez zaciecia  pogadalem z siedzacymi tam wedkarzami i tez bez wiekszych rezultatow po 3 dni siedzieli i zlowili 3ploteczki 1 malusi sumek na biale robaki ale warto zawsze pojechac a noz tobie dopisze szczescie  (2012/07/06 15:07)

marsocz


Witam, wczoraj jadąc z Wałbrzycha na bukówke po drodze postanowiłem zobaczyć Sędzisław ponieważ planuje wybrac się tam na ryby. Kiedy przyjechałem na miejsce siedziało  dwóch wędkarzy z jednym pogadałem chwile chwalił łowisko że niby duży karp jest (mowa o stawie należącym do PZW) na drugim ponoc szczupak, sandacz  i sum z tego co zauważyłem facet miał w siatce około 7,8 leszczy max po 30cm kolega mówił mi ze trzy dni wcześniej był złapał szczupaka 72cm i widział jak jakiś facet złapał ponoc 5 szczupłych w jeden dzień. Chyba warto sie wybrać.

(2012/08/20 10:15)

damian8324


powiem ci tak bylem i przekonalem sie sam na stawie pzw jest porazka totalna leszczyki po 30 cm biora a drugi staw juz ktos wykupil i jest przywatny wiec niestety... (2012/08/23 20:02)

damian8324


powiem tak bylep rzkonalem sie na stawie pzw porazka same leszczyki po 25 cm a ten drugi ktos juz wykupil i jest prywatny (2012/08/23 20:14)

ygryseq


Na 5 wypraw - zero rezultatów.

We dwóch rzucalismy czym popadnie (gumy woblery obrotówki gnomy).

Na żywca ktoś siedział ale też bez rezultatów.

raz tez trafiłem gościa co siedział nockę i pomimo braku ryb w siatce zachwalał i opowiadał jakie to sztuki tam siedzą.

Ze względu na piekne usytuowanie łowiska, dobry dostęp (jesli chodzi o dojazd ) - napewno odwiedzę je jeszcze nie raz.

jedna uwaga: zebranych na dużą kupe śmieci zaraz od wjazdu przy betoniarni nie ma kto wywieźć.

 

Pozdrawiam!

Ygryseq

(2012/12/06 11:17)

rudyorm


   Witam. Dorzucę swoje pare groszy do tematu. Często jestem na żwirowni w Sędzisławiu.Mam na myśli tem największy "mętny" zbiornik PZW. To prawda , że z wielu wypadów tam wraca się o kiju, jednak jest to bardzo trudny zbiornik, a piękna , duża ryba bez wątpienia tam jest. Trzeba tylko TRAFIC NA DZIEŃ. Piękny szczupak, sandacz, sum, a i tęczak się trafi. Dużych karpi też trochę pływa ale to stare wygi, trzeba szczęścia albo speca. Oglnie trzeba kombinować z zanętą, przynętą, sposobem jej podania.

   Reasumując...Nie jest to zbiornik dla kogoś kto wypad bez ryby zalicza do nieudanych, jednak ktoś kto jeździ dla przyjemności na pewnoo się nie zawiedzie, a i pięknej ryby się doczeka.

   Pozdrawiam kolegów po kiju.

(2013/01/08 22:35)

haczyk8


W sędzisławiu są trzy stawy.Mógłby mi ktoś naoisać czy wszystkie są Pzw? (2014/12/16 15:46)