Żwirownia Chrzanowo koło Ełku

/ 6 odpowiedzi
Witam mam takie małe pytanko.
Czy ktoś może łowił w tym miejscu rybki ,są to jeziora po wydobytym żwirze ,są dość sporych rozmiarów i głębokie na 25m.
pytam się ponieważ mam zezwolenie dzierżawcy jeziora na połów ,ale nie jestem pewien czy sens jechać.
Bardzo proszę o opinie :)
Dziękuje i pozdrawiam .

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

degenerat79


jest tam napewno duzych rozmiarow sum w zeszlym roku 24 kilo w tym roku 15 na duza ploc z gruntu ja zadnego zezwolenia od dzierzawcy nie mam i nigdy mi nikt nie zakłócał tam spokoju jest sporej wielkosci szczupak mowie tu u tym stawie widocznym na zdjeciu (2011/05/22 13:57)

igorski


O to mnie zadziwiłeś myślałem że tam słabiutko jest,a powiedz mi w którym miejscu najlepiej się ustawić ,a i nastawiam się na grunt pozdrawiam :) (2011/05/22 16:17)

degenerat79


najlepiej przy tej drodze szutrowej co oddziela te stawy tam jest taka jak by plaza widac ja na zalaczonym twoim zdjeciu u dolu zdjecia ,,polamania kija" (2011/05/22 20:20)

igorski


Dzięki bardzo w sobotę ruszam :) (2011/05/23 13:55)

anna-kurcka


witam

dzisiaj z męzem zajechaliśmy na żwirownie tak zerknąć czy ktoś łowi ,było dwóch panow polowali na szczupaka.Postanowilismy i my spróbowac ja na spławikową a chłop na grunt i nic,ale to co zobaczyliśmy ,matko przy samym brzegu pływał sobie lin tam i spowrotem ,amy czekaliśmy na niego ,ale nic niestety.Zebraliśmy sprzet i weszlismy tam na górke ,kurde było widac jak ryby pływały przy brzegu naprawde duże,jutro znowu tam wyruszymy ,tylko niewiem czy tam mozna łowic?

(2012/05/03 21:52)