Zmniejszanie zdjęc do wedkuje.pl

/ 26 odpowiedzi
http://www.jak-zmniejszyc-fotke.pl/ - zmniejszanie zdjęc do wedkuje.pl
u?ytkownik753


A oto sposób nieco prostszy a równie skuteczny:

Tutaj pobieramy program VSO Image Resizer, instalujemy i cieszymy się władzą nad naszym zbiorem foto ;)

Zalety VSO Image Resizer:

*w języku polskim;
*darmowy do użytku domowego;
*prosty w obsłudze - uruchamiany z poziomu okna explorera za pomocą menu kontekstowego;
*pozwala na zmianę rozmiaru nieskończonej ilości zdjęć jednocześnie, przez 3-5 kliknięć myszką (wszystko zależy od ustawień domyślnych);
*pozwala na dodanie znaku wodnego co w przyszłości pozwoli uniknąć łamania prawa na portalu.

Przyjemnego użytkowania ;)
(2009/07/28 15:39)

withanight88


Ja do tej pory uzywałem PhotoFiltre- to bardziej do obrobki zdjecia ale tez sie nadawał... Dziękowac Pynkowi za jego program bo dobry jest :) (2009/07/28 18:06)

u?ytkownik3378


nie powiem ,że VSO Image Resizer niema zalet , ale jest ograniczony jak gość co Ci go proponuje. proponuje CI program o nazwie PhotoScape, bardzo czytelny w obsłudze ,po Polsku, a przy okazji jednym kliknięciem pozwala wykonać auto poziom, auto kontrast , wyostrzyć,nałożyć filtr, rozświetlić i podświetlić. Ma także kilka innych bardzo ciekawych funkcji jak np. kadrowanie. Serdecznie polecam. (2009/07/28 18:21)

u?ytkownik1805


Jaki grzeczniutki ten bęcwał pyniek. Udzielił rady może i dobrej.Pierwszy raz bez złośliwości i myśli, że już wszystko jest ok. Nie nie jest ok ty bęcwale. Dopóki takie pyńki bedą na tym forum ,to nie będzie ono normalne. Redakcja zlikwidowała konto kol.pisag87 ! Za co! Za to że nie usunął awtara. A ta łamaga pyniek co?! On może obrazać, zamieszczać głupawe listy z nikami. To redakcji nie przezkadza.?. Redakcja zadowolona. Takimi samymi małymi ludzmi są panowie redaktorzy. Mam dość tego forum i tych małych ludzi pokroju pynka i spółki. Możecie a powiem nawet więcej musicie zlikwidować moje konto bo tak sobie życzę. Potrzymuję moją nie prosbę,ale żądanie. Nie mam zamiaru czekać co zrobi ta kreatura pyniek. Redakcja może czekać Ja nie! Dość bęcwalstwa,chamstwa i głpoty pynkoodobnych!!!!! Żegnam! (2009/07/28 18:45)

u?ytkownik3378


dołączam się do żądania kolegi "longina" .mnie też usuńcie z tego portalu .Skoro nie potraficie zrobić porządku z przewodnim chamem wędkuje .pl to żegnam. (2009/07/28 19:02)

u?ytkownik2493


Słabo ten tekst jest promowany - bo nie widzę dyskusji - a rzecznik już zdążył głupią wypowiedź palnąć: https://wedkuje.pl/n/pyniek/12416 (2009/07/28 19:20)

withanight88


Maniek ale ja nie potrzebuje programu- kombajnu tylko zwykly szybki program do zmiany rozmiaru zdjecia wiec to co pyniek proponuje jest ok .... a co zrobie ze akurat on to zaproponował? -nic (2009/07/28 19:26)

u?ytkownik3378


withanight88, to może jest kombajn, ale jeśli skorzystasz z funkcji EDYTOR to masz lepiej niż VSO. znam obydwa te programy i uwierz mi nie napisałem tego ,żeby na pysiu się przejechać. (2009/07/28 19:38)

u?ytkownik7474


Nie ma co odchodzić i się poddawać. Sam miałem takie myśli kiedyś ale to nic nie da ja po sobie miejsca dla chamstwa nie zostawię. (2009/07/28 19:39)

u?ytkownik753


withanight88 jesteś wielki po tym co napisałeś! Konkretnie, ze zrozumieniem tematu wątka i co naaaaaaaajważniejsze: OBIEKTYWNIE!!!

Automatycznie znikasz z >>Blog Black List<< - niewątpliwie zasłużenie.

Co z tym zrobisz dalej to już Twoja sprawa ;)

Natomiast Ci, którzy sieją zamęt, gorycz i pomawiają innych niech idą do diabła!

Pozdro!
(2009/07/28 19:40)

u?ytkownik3378


mateuszwos, też tak myśle ,ale chciałem wesprzeć longina .powiedz dlaczego usunęli pisaqa87? (2009/07/28 19:43)

u?ytkownik3378


withanight88 , dotknęła Cię łaska PYŃSKA, nie zmarnuj tego dobrodziejstwa.dla reszty pozostał tylko ogień PYŃKIELNY... (2009/07/28 19:53)

withanight88


ja jestem bezstronny - z tych waszych bitw to ja sie smieje ..... po co wam to? a co do programu maniek nie wkurzaj sie ale napisalem ze uzywam Photo Filtre:) a do Pyńka -musze Cie zmartwic bo ja na Twojej "Blog Black List" chyba nie bylem a przynajmniej nie widzialem siebie tam na gl. stronie Twego bloga :|P (2009/07/28 20:03)

withanight88


PEACE panowie:) na ryby lepiej idzcie a nie sie obrazacie nawzajem:) aaaa powiedzcie mi lepiej jaka zylke mam na karpia kupic?- przekroj 25 wystarczy? (2009/07/28 20:04)

u?ytkownik1805


Jaki łaskawca. Tylko ten palant może coś takiego napisać. Ktoś coś oprócz niego zrozumiał. Wielki Boże!!!!Jednak nie jest najmądrzejszym na tym forum. Jest ktoś jeszcze.! Jak ta kreatura może wogóle jeszcze się wypowiadać i grozić. (2009/07/28 20:05)

u?ytkownik7463


Jeżeli to Redakcja usunęła konto pisaq87 a nie sam zrezygnował to nadal uważam, że nie dorośli do roli jaką tu pełnią. Myślę, że w tym całym sporze nie jest największa wina pyńka tylko redakcji. To ona dopuściła do takiego rozrostu problemu. Nie mają pojęcia jak w takich sytuacjach postępować i usuwają konta osób dla niej niewygodnych jak również osób które jako strony w sporach mają mniej tych śmiesznych punktów. (2009/07/28 20:45)

u?ytkownik1805


Kuba wiem. R E D A K C J A!!!! Moje usuną na moją prosbę i żądanie! Mogą kiedy chcą bo taką prośbę już dwukrotnie wysłałem! Ale czekają chyba czy pyniek pozwoli,bo inaczej nie moge tego pojąć! (2009/07/28 20:50)

Ronald_Edward_McDonald


A ja polecam dość dobry program do przeglądania i obróbki zdjęć ACDSee (w tym również "resize") (2009/07/28 22:17)

u?ytkownik7463


Ja używam Microsoft Office Picture Manager też jest funkcje edycji zdjęć w tym "resize" - Jest on zawarty w chyba każdym pakiecie Office. (2009/07/28 22:21)

u?ytkownik7463


Longinie chyba jednak on poleci pierwszy bo Ty piszesz bardzo dobre artykuły a on tylko toczy wojny. Jak by Ciebie wywalili to tracą te artykuły. W razie jakby to jednak Ciebie usunęli to daj jakoś znać jak się zalogujesz na innym portalu to i ja na tamten zmienię. (2009/07/28 22:24)

adajak


Koledzy umiesciłem ten link nie po to by się spierac , jest to dla ludzi którzy nie są za pan brat z kompem , mysle o ludziach starszych . Czesto komputer jest to dla nich magia a chcieli by się podzielic swoimi połowami. Mam photoscape ale nie potrafie tak samo zmniejszyc pojemnosci zdjęc. Spróbuje skorzystac z waszych podpowiedzi , może cos z tego wyjdzie. (2009/07/28 23:00)

u?ytkownik7474


No i pięknie REDAKCJO. Sami do tego doprowadziliście. Nie chcę tu nikogo obrażać ale usuwanie kont ludzi którzy byli krócej bądź rzadziej na portalu to nie jest wyjście. Doprowadziło to do tego, że jest istny chaos i bałagan. Z portalu usunięty został Pisaq a teraz chce odejść Longin. To są dwaj bardzo wartościowi ludzie i szkoda mi ich niezmiernie. Gdyby nie fakt że podjąłem się czegoś konstruktywnego dla portalu poszedł bym w ich ślady bez wahania. Teraz moim głównym celem jest konkurs fotograficzny. Chcę go doprowadzić do końca w zgodzie i z Redakcją i z innymi użytkownikami. Weźcie się za robotę. Mówię to z dobrego serca bo jakiś poziom musimy reprezentować. (2009/07/28 23:07)

u?ytkownik2493


Wszystko ok - poza tym, że rad zaczął udzielać portalowy głupek - stąd takie emocje. Redakcja go trochę przycisnęła i teraz próbuje pokazać jakim to jest profesjonalistą i jak jest pożyteczny. To się nazywa PR. (2009/07/28 23:09)

Waldi Fish


withanight88! Żyłka 0,25 na pewno wystarczy przy założeniu, że nie będziesz łowić kolosów. Ja właśnie ostatnio używam żyłki o tej grubości. Wczoraj wyciągnąłem na nią 9 karpi. Jeśli łowisz karpie na typowym łowisku komercyjnym, gdzie występują karpie o wadze kilku kilogramów, to powinno wystarczyć. (2009/07/28 23:50)