Zmiany i ulepszenia na wedkuje.pl

/ 778 odpowiedzi / 31 zdjęć
Draq


Czy ja wiem... według mnie największą kwestią która "utyka" jest dodawanie artykułów. Kiedyś można było wrzucić zdjęcia bezpośrednio do artykułu, zrobić pogrubienia, kursywy... a teraz nie można nic, to trochę zniechęca. (2014/08/25 15:01)

Jack14


Dlaczego podpisy pod "awatarami" są dziwnie umiejscowione.Może lepiej je przesunąć do góry lub na dół bo tak umiejscowione jak teraz są mało czytelne.
psO i stało się ;-) (2014/08/25 16:20)

Zander51


Spróbujcie zmienić, albo usunąć swój wpis z własnego bloga (2014/08/25 16:54)

zbynio 33


Rybki wróciły :). Dzięki :). Jeszcze jedno mnie trapi, a mianowicie jak siedzę na smartfonie nie mogę jak przed tym zmieniać sobie wielkości strony. Jestem zmuszony czytać przesuwając cały czas paluchem, co jest znacznym dyskomfortem. Przed "ulepszeniem" mogłem dopasować sobie wielkość tekstu do wyświetlacza i jedynie po przeczytaniu przesuwać. Teraz tekst nie mieści mi się na smerfie, a mam dobry wzrok i układ strony się zmienił..... (2014/08/25 16:55)

lord232


Ja proponuje ze jak sie wejdzie na wiadomosci to zeby strona ni szla na dol tlko byla na pierwszym wpisie na stronie ktora sie wlacza (2014/08/27 11:11)

Artur z Ketrzyna


Teraz  portal ma ręce i nogi. Ulepszona wyszukiwarka i wszystkie opcje profilu. Ulepszona czcionka, bardziej widoczna tłustym drukiem. Teraz jest bardzo podporządkowane.



Zgadzam się.

szukaj na wedkuje.pl

to chyba każdy zrozumie.... (2014/08/27 21:25)

Artur z Ketrzyna


No i mam takie pytanko do redakcji.
Czy zaczęła się bawić w współpracę z jakimiś naciąganymi ankieto/konkurso/naciagaczami?
Bo jak dziś opaliłem wedkuje. to jakaś ankieta wyskoczyła w nowym oknie, no i niby konkurs na bon za 2000 zł do wedkuje.pl
wszedłem bo to od wedkuje... a tam od tesko odpisałem, odpowiedziałem poprawnie na pytania i zakawalifikowałem się, nawet dla tych 2 tysi, zaakceptowałem ze mogą, lecz już ostatnia akceptacja nie aktywna, by nie musieli się wywiązać.

Nie to już porażka... (2014/08/27 21:30)

89krzysztof


No i mam takie pytanko do redakcji.
Czy zaczęła się bawić w współpracę z jakimiś naciąganymi ankieto/konkurso/naciagaczami?
Bo jak dziś opaliłem wedkuje. to jakaś ankieta wyskoczyła w nowym oknie, no i niby konkurs na bon za 2000 zł do wedkuje.pl
wszedłem bo to od wedkuje... a tam od tesko odpisałem, odpowiedziałem poprawnie na pytania i zakawalifikowałem się, nawet dla tych 2 tysi, zaakceptowałem ze mogą, lecz już ostatnia akceptacja nie aktywna, by nie musieli się wywiązać.

Nie to już porażka...

taki stary, a taki naiwny... (2014/08/27 21:59)

mlody karpiarz


A przycisk (ten dolny) "STRONA GŁÓWNA FORUM" dalej nie  działa..... (2014/08/27 22:01)

u?ytkownik32263


Teraz  portal ma ręce i nogi. Ulepszona wyszukiwarka i wszystkie opcje profilu. Ulepszona czcionka, bardziej widoczna tłustym drukiem. Teraz jest bardzo podporządkowane.

Taaa... Ciekawe bo ta w tym wątku wyszukiwarka nie trybi w ogóle. Testowane przed 2 minutami, góra... (2014/08/27 23:49)

u?ytkownik32263


A przycisk (ten dolny) "STRONA GŁÓWNA FORUM" dalej nie  działa.....

Dokładnie, też to potwierdzam. (2014/08/27 23:50)

Artur z Ketrzyna


No i mam takie pytanko do redakcji.
Czy zaczęła się bawić w współpracę z jakimiś naciąganymi ankieto/konkurso/naciagaczami?
Bo jak dziś opaliłem wedkuje. to jakaś ankieta wyskoczyła w nowym oknie, no i niby konkurs na bon za 2000 zł do wedkuje.pl
wszedłem bo to od wedkuje... a tam od tesko odpisałem, odpowiedziałem poprawnie na pytania i zakawalifikowałem się, nawet dla tych 2 tysi, zaakceptowałem ze mogą, lecz już ostatnia akceptacja nie aktywna, by nie musieli się wywiązać.

Nie to już porażka...

taki stary, a taki naiwny...

Nie wiem czy naiwny, jeśli jakaś witryna wpiera że jest to z wedkuje, i uruchamia się po uruchomieniu wędkuje. To jeśli redakcja z nimi nie współpracuje to się podszywają, czy też zaświadczają nie prawdę. I myślę że wtedy redakcja powinna się tym zainteresował!
A to na jaki link przekierowuje;
http://supermarktquiz.com/ (2014/08/28 21:35)

ryukon1975


Ze zmian na dziś to gdzieś mi blog przepadł i to logowanie każdorazowe jest trochę zbędne, trzeba obchodzić wiele rzeczy dookoła aby coś zobaczyć. Przycisk strona główna forum nie działapo jego kliknięciu komunikat niżej.

                                                   

Nie można odnaleźć strony sieci Web

 HTTP 404
 

Najbardziej prawdopodobne przyczyny:

  • W adresie może być błąd w pisowni.
  • Jeśli został kliknięty link, może on być nieaktualny.
 

Możesz spróbować wykonać następujące czynności:

 

Wpisz ponownie adres.

 

Przejdź do poprzedniej strony.

 

Przejdź do  i wyszukaj żądane informacje.

 

Więcej informacji

(2014/08/30 07:32)

bluehornet


Krzysiek - ja widzę twojego bloga - http://ryukon1975.wedkuje.pl/blog/index.php?ID=28844
pomijając kwestię, że forum " chodzi " jak stara ....... (2014/08/30 08:43)

zbynio 33


Ze zmian na dziś to gdzieś mi blog przepadł i to logowanie każdorazowe jest trochę zbędne, trzeba obchodzić wiele rzeczy dookoła aby coś zobaczyć. Przycisk strona główna forum nie działapo jego kliknięciu komunikat niżej.

                                                   

Nie można odnaleźć strony sieci Web

 HTTP 404
 

Najbardziej prawdopodobne przyczyny:

  • W adresie może być błąd w pisowni.
  • Jeśli został kliknięty link, może on być nieaktualny.
 

Możesz spróbować wykonać następujące czynności:

 

Wpisz ponownie adres.

 

Przejdź do poprzedniej strony.

 

Przejdź do  i wyszukaj żądane informacje.

 

Więcej informacji

Już wrócił Twój blog :). Jestem w stanie przeżyć tą stron główną tylko, żeby można było dopasować jej wielkość na smartfonie, czy tablecie. (2014/08/30 13:50)

Artur z Ketrzyna


Chciał  bym poruszyć aspekt zmiany na forum dotyczącej ulokowania zakładki tytułowej. W niej jest podawany autor z imienia i nazwiska jakie podał przy logowaniu. A pod spodem w postach mamy swoje niki/loginy.
I teraz wielu tu jest takich co nie maja awatara, jak tez maja bardzo podobne...

Czy w tych zakładkach tytułowych nie może być podawany nik/login? (tak jak w postach poniżej?)
Bo inaczej nie wiemy czy autor dalej pisze w tym wątku.


Dlaczego?
Już wyjaśniam na podstawie jednego wątku;
Autor; Tomek Tomek
a odpowiadający tomahawk93

I kurcze jak tu się domyślić że to ta sama osoba?
Jak nie wejdziesz na jego bloga, to nie wiesz że pan Tomek. używa loginu tomahawk93...
(2014/09/05 18:02)

SVT


Wpisy znikają. Niby mam pierwszy w pis jak wejdę na profil, ale tam nie widnieje nic. (2014/09/09 19:41)

Artur z Ketrzyna


Wpisy znikają. Niby mam pierwszy w pis jak wejdę na profil, ale tam nie widnieje nic.

SVT, wejdź w edycję wpisów i sprawdź czy są aktywne. B ostani i mi jeden się nie ukazywał, i tam zobaczyłem że nie jest odznaczony by był aktywny. Czyli widoczny. (2014/09/09 23:16)

Artur z Ketrzyna


Koledzy, ja ostatnio zauważyłem jeszcze jedną zmiane.
A mianowicie w banerze poświęconym wpisom o sprzęcie, jakoś nie widać aktualizacji...
Ostatnia o z 04,10,2014.
Wiem że może się ciut narażam. Ale jakiś zastój jest na forum. Może to droga redakcjo by ciut ruszyło?
Kiedyś jakoś automatycznie się ono aktualizowało....
I można było śledzić nowe wpisy i coś do poczytania sobie znaleźć....

Bo te promowanie przez was (baner z polecanymi wpisami i ogłoszeniami o konkursach), jakoś nie wszystkie są atrakcyjne do przeczytania... (2014/10/16 09:46)

LeoAmator


Zróbcie coś z latającymi banerami które aż zniechęcają do korzystania z waszej strony,nie dają się wyłączyć. Rozumiem reklama ,ale nie nachalna. (2014/10/28 23:18)

lynx


Przede wszystkim to powiesiłbym tego sk...na co umieścił latającą reklamę na jakieś prezenciki. Jak tak można? I nie ma czym jej skasowac aż po jakimś czasie sama schodzi.
To jest naprawdę ulepszenie najwyższej klasy a zwłaszcza, że jak skończę pisac i kliknę to znów się pojawi.  i tak za kazdym kliknięciem. Jak klikne zanim zniknie to wskakuje druga a nawet trzecia ale wtedy nie ma już nic do zobaczenia ani do czytania.Jeżeli to są te ulepszenia to chyba ktoś jest chory. (2014/10/29 00:00)

lynx


Zróbcie coś z latającymi banerami które aż zniechęcają do korzystania z waszej strony,nie dają się wyłączyć. Rozumiem reklama ,ale nie nachalna.




Ona nie jest nachalna. Ona jest debilna taka jak ten co ją tu wsadził. (2014/10/29 00:01)