Zmiany i ulepszenia na wedkuje.pl

/ 778 odpowiedzi / 31 zdjęć
Jakub Woś


Nie można oceniać i komentować zdjęć rekordów (2015/07/26 22:29)

u?ytkownik195357


Może zmienimy tytuł tego wątku na:

"Zmiany CZYLI SPARTOLENIA na wedkuje.pl"

Bo dalej są nagminne problemy, vide ciągle muszę z poczty wchodzić na główną aby wylogować się :-/ (2015/07/27 20:32)

Artur z Ketrzyna


Tomasz, poczekajmy, może skorzystają z naszych wskazówek, i zrobią w końcu coś fajnego. Jak nie to zostało nam praktycznie te forum, co chodzi prawie tak jak te poprzednie.
Trawie, bo jednak też są błędy.
Bo co do możliwości czytania wpisów innych użytkowników to porażka. (2015/07/28 08:47)

przemydrzak


Poprosimy o opcję dla blogerów - blokowanie użytkowników, tak by nie mogli oceniać wpisów i komentować. SKończyła by się dziecinada pana Mirosława K. aka meridianon. (2015/07/28 20:24)

u?ytkownik195357


Poprosimy o opcję dla blogerów - blokowanie użytkowników, tak by nie mogli oceniać wpisów i komentować. SKończyła by się dziecinada pana Mirosława K. aka meridianon.

Bloga nie mam ale podpisuję się pod tym obyma rencyma z dużych literków ;-)
Poważniej, może by nastąpił spokój na forum. Choć z drugiej strony te minusy pod moimi komentarzami od klonów mnie na przykład tylko mobilizują, ukazują iż piszę prawdę. (2015/07/28 21:27)

Artur z Ketrzyna


dobre, posty na forum są mieszane kolejnościowo.
Nie wiem jakim cudem mój post pisany po poście Janka ukazał się przed nim i to niby z wcześniejszą godziną niż go sporządziłem sporządzenia.

To powinno być poprawione, bo zmienia sens odpowiedzi kto komu i na co odpowiedział. (2015/07/30 19:09)

zbynio 33


Szanowna Redakcjo, czy można by było zrobić tak, żeby można blokować niechcianą pocztę? Wiem, że ktoś może sobie założyć nowe konto i dalej pisać, ale to zawsze jakieś utrudnienie dla idiotów... (2015/07/31 10:40)

ryukon1975


Poprosimy o opcję dla blogerów - blokowanie użytkowników, tak by nie mogli oceniać wpisów i komentować. SKończyła by się dziecinada pana Mirosława K. aka meridianon.


Ewentualne opcja całkowitego blokowania komentarzy które tylko psują obraz całego artykułu i portalu.

(2015/07/31 12:08)

Jędrula


Zbynio , ktoś Cię podrywa na priv a Ty taki jesteś...? :)
(2015/07/31 12:26)

zbynio 33


Zbynio , ktoś Cię podrywa na priv a Ty taki jesteś...? :)


Starzy przyjaciele :). Wiem, że można po prostu nie odczytywać wiadomości, ale tak samo można nie zwracać uwagi na komentarze... Ciekawski jestem, a tu masz same obelgi. W sumie bawi mnie to, ale szkoda mojego czasu, a niektóre wiadomości stały się już nudne :(((. Ile można czytać Ty ....... buhahaha, Ty ............ hahahaha ? Wiem, wiem, że trafiłem na chorych.... Wprowadzenie takiej opcji skutecznie by blokowało chorych... Tak jak jest na FB, klik i po zawodach...:). Co najśmieszniejsze, że taki jeden z drugim nie podejmie żadnego tematu na forum, bo wie, że jest cienki jak du.a węża..:)


Ciekaw jestem, czy w realu by był taki odważny? Jak bym trzepnął w ten rudy łeb, to by wszystkie wszy pospadały...:)))) (2015/07/31 13:27)

zbynio 33


Wiedziałem, że chory nie wytrzyma i zaraz napisał :))))))). (2015/07/31 17:17)

JKarp


Oj Zbyniu a Ty jaki niedobry jesteś ha ha :-)
JK (2015/07/31 18:03)

u?ytkownik195357


Czy was w tej redakcji już do końca powaliło z tym zarobkiem?!!! Jestem w wiadomościach na poczcie i chcę otworzyć nową stronę żeby sprawdzić wysyłane a wyskakuje mi jakaś idiotyczna reklama! Nawet nie wiem czego, za szybko kasuję bo mam dość tego wszystkiego! (2015/08/03 00:17)

Artur z Ketrzyna


Czy was w tej redakcji już do końca powaliło z tym zarobkiem?!!! Jestem w wiadomościach na poczcie i chcę otworzyć nową stronę żeby sprawdzić wysyłane a wyskakuje mi jakaś idiotyczna reklama! Nawet nie wiem czego, za szybko kasuję bo mam dość tego wszystkiego!

Widzisz, choć oni umieją liczyć... ;-)

A by rozwiązać swój problem, zalecam zainstalować odpowiednie oprogramowanie w przeglądarce :-)
oczywiście on tylko rozwiąże problem z wyświetlaniem reklam. Wzroku nie poprawi, jak i liczenia nie nauczy. :-( (2015/08/03 08:16)

kedzio


To może doradź mi doktorze, jakie oprogramowanie lub rozszerzenia mam zainstalować dla mojej przeglądarki, by na www.wedkuje.pl wyświetlały mi się poprawnie polskie znaki zamiast kratek i krzaczków, oraz by pisane posty na forum nie znikały w niebycie! Do tej pory nie miałem i nie mam problemów z innymi witrynami, a po tych porąbanych eksperymentach na tutejszym portalu są same kłopoty!
Może uświadom mnie, bo ja w kiomputerach siedzę od czasów Atari, Amigi, Comodore"a i chyba jestem niedouczony choliwka! (2015/08/03 17:42)

Piotr 100574


to może czas zmienić kompa a nie pykać na atari :) (2015/08/03 18:59)

kedzio


Piter czy ty czasem nie próbujesz mi podpalić lontu? Mam ci tłumaczyć, że mam w chałupie 4 laptopy i dwa blaszaki, z czego mój osobisty leci w tej chwili koło 10 kawałków?! Co - mam se jeszcze zafundować lepsiejszego? Jakos ten mądry dochtór nie potrafi mi nic doradzić, wiec przynajmniej ty dej spokój.
Ciekawe, że cały net chodzi jak trzeba, tylko z tym syfem tutaj są wieczne problemy. To może oni se w tym mHoblo niech komputery i serwery powymieniają?! (2015/08/03 20:19)

pstrag222


Czy was w tej redakcji już do końca powaliło z tym zarobkiem?!!! Jestem w wiadomościach na poczcie i chcę otworzyć nową stronę żeby sprawdzić wysyłane a wyskakuje mi jakaś idiotyczna reklama! Nawet nie wiem czego, za szybko kasuję bo mam dość tego wszystkiego!

popieram (2015/08/03 20:45)

Piotr 100574


przecież mnie Ghost znasz i wiesz że lubię se pożartować (2015/08/03 21:10)

Artur z Ketrzyna


Kedzio, jeśli było to do mnie, to sory ale ja jestem laikiem w tych sprawach.
Mi komputer robi koleś od tego. Zainstalował mi adblokoplus i blocksite. I praktycznie nie mam reklam. Czasami wyświetli mi się nowa, to klikam na nią narzędziowym i odznaczę zablokuj. Możliwe że to mam dzięki kiepskiej jakości programie operacyjnym, którym to niby tak mocno się nie interesują ;-) (2015/08/03 22:04)

windd


no i się doczekaliśmy .... test edycji 123 (2015/08/05 21:26)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Artur z Ketrzyna


To jest chyba jak na razie jedyna zmiana na plus. Kilka innych tez jest, ale jeszcze muszą dopracować. (2015/08/09 10:41)

Artur z Ketrzyna


Edycja wpisów:
Nie działa funkcja usuń zdjęcie, dodając też nie mam możliwości opisania foto.

Dziś chciałem edytować galerię zdjęć w moim wpisie. Usunąć kilka i dodać nowe w ich miejsce. (2015/08/09 12:56)

kedzio


Mam pytanie do Redakcyi tegoż portalu.
Proszę o odpowiedź, dlaczego po waszych "ulepsiejszeniach" na waszej stronie jako jedynej w całej sieci, nie wyświetlają się u mnie polskie znaki?! Dodam, że wiem co to są "PREFERENCJE DLA WITRYNY". (2015/08/09 20:51)