Zmiany i ulepszenia na wedkuje.pl

/ 778 odpowiedzi / 31 zdjęć
Artur z Ketrzyna


Kolegom nie udaje się wejść na Bloga czy też skomentować artykułu.
Dla mnie działa.

ALE PO DODANIU KOMENTARZA WYWALA MNIE Z ARTYKUŁU U TRZEBA COFNĄĆ.

PO CO JAKIŚ POST DO PISANIA, POD SPODEM POSTÓW, JEŚLI W NIM NIE MOŻNA POGRUBIĆ, CZY W INNY SPOSÓB WYRÓŻNIĆ JAKIŚ CYTOWANY KAWAŁEK, ITD.
TO CO MAMY NA FORUM DO TEJ PORY, JEST WYSTARCZAJĄCE. (2015/07/04 22:02)

rysiek38


Coś czuję że nie jest tak żle jak wydawało się na poczatku tylko trzeba troszkę czasu by to ogarnąć. to tak jakby ktoś zrobił "porządek "w twojej skrzynce ze sprzętem
bez twojej zgody ale po czasie okazuje się że wszystko jest no i może nawet sensowniej ułożone ale brak mi tego że nie mogę wejść w profil np komentującego (2015/07/04 23:23)

Artur z Ketrzyna


Coś czuję że nie jest tak żle jak wydawało się na poczatku tylko trzeba troszkę czasu by to ogarnąć. to tak jakby ktoś zrobił "porządek "w twojej skrzynce ze sprzętem
bez twojej zgody ale po czasie okazuje się że wszystko jest no i może nawet sensowniej ułożone ale brak mi tego że nie mogę wejść w profil np komentującego

Zgodzę się z kolegą.
Troszkę szoku, było, inaczej by się odbierało to jak by to działało poprawnie i było dopracowane :-).

Między innymi opcja oceniania komentarzy pod naszymi artkami.
Fajna sprawa, ale to powoduje ich przetasowanie, i wtedy kupy się nie trzyma. Ustawisz by pokazywało zgodnie z dodawaniem, to i tak wraca, po ponownym wejściu.
Przydała by się opcja zapisania tego w ustawieniach i by tak mi cały czas wyświetlało, jak ja chcę a nie sugerowane.
Przy wpisach nadal nie działa ustawienie zdjęcia tytułowego.
Dodałem fajny wpis, i nie jest widoczny teraz dla innych. Bo nie ma banerów poświęconych wyłącznie artykułom. Jak w poprzedniej wersji.

Wracając do forum.
Fajna sprawa z tym okienkiem dodawania postu pod spodem.
Problem polega na tym że nie ma tam edytora tekstu.
Moja propozycja jest taka.
Dodać edytor tekstu (chodzi mi o możliwość ustawiania trzcionki (pogrubić, wyróżnić itd.))
Przy postach opcje: odpowiedz, cytuj. Połączyć z tym okienkiem.
Odpowiadam czy cytuję od razu mnie tam kieruje,  mam pełną opcję ustawiania trzcionki itd.
No i by po dodaniu posta/odpowiedzi. Nie wyrzucało nas z wątku. (2015/07/05 08:13)

zbynio 33


Szanowna Redakcjo trzeba poprawić te sortowanie w komentarzach pod artykułami, ponieważ niektórzy użytkownicy odpowiadają innym i sortowanie np. wg najlepszych robi bałagan. Nie trzyma to się kupy.... (2015/07/05 11:11)

piotrcarp


Takie ulepszenia wprowadzaja tylko wiekszy balagan i lepsze wersje byly kilka lat temu niz obecne. Dlatego coraz rzadziej zagladam do tego portalu i nie tylko ja ale wielu innych wedkarzy zaglada tu sporadycznie. (2015/07/06 10:57)

Piotr 100574


no i widzę nic się nie zmienia,jak nie mogłem nic otwierać w postach tak nie mogę :( (2015/07/07 19:23)

Walenty G


Coś jest nie tak, albo ja nie umiem znaleźć.

Gdzie są najnowsze wątki?

(2015/07/08 06:57)

Sith


Żeby było lepiej, najpierw musi być gorzej.
Jest coraz lepiej, więc spodziewajmy się najgorszego... ;< (2015/07/08 10:54)

wirefree


Porazka forum umarlo, nie kazdy ma w domu monitor o przekatnej 40 cali i rozdzielczosci 4K bo chyba do takiej jest ustawione forum. Jak dla mnie porazka (2015/07/08 10:54)

Artur z Ketrzyna


Odnośnik pod forum "dodaj watek" Nie dział poprawnie. mimo że jestem zalogowany prosi o ponowny login.

No i pytanie do Redakcji. Czy dobrze wiedzę że znikły praktycznie wszystkie grupy dyskusyjne z forum? (2015/07/08 18:09)

u?ytkownik195357


Po publikacji komentarza nie można wrócić do artykułu. Czyli strona dalej zupełnie nie przygotowana. Wstyd... (2015/07/08 22:46)

kazik68


Ale tu sie pozmieniało... szok!
widok lista użytkowników jeszcze jest chyba stary,
no i gdzie są rybki z awatarów - to było fajne!

Stara była ok, ale była stara,
Nowa jest nowa, chyba też ok
- ale jeszcze muszę tu poklikać!

(2015/07/09 23:45)

ryukon1975


Nie działa system oceniania sprzętu. Gwiazdki pod artykułami są ale nie można skorzystać z tej opcji. (2015/07/10 15:51)

u?ytkownik195357


Mi gwiazdki działają ale jest inny troch denerwujący problem: trzeba najechać koniecznie na tytuł artykułu a nie tylko zdjęcie, aby można było otworzyć go w nowej karcie. (2015/07/10 18:42)

Artur z Ketrzyna


Na stronie głównej, w obu działach po prawej stronie od kafelków z fotkami ma Pan listę nowych wiadomości i wątków forum.

Powinny być tylko i wyłącznie poświęcone wpisom/artykułom.

Bo panel z forum mamy dobry i wszytko widać, które najnowsze i które były ostatnio komentowane.
A zabraliście banery poświęcone wpisom.
Mieszanie wpisów z watkami na forum, robi bałagan w tych banerach, jak też mniej widocznych jest wątków/artykułów.
Już samo to że baner jest przy kafelkach poświęconych wpisom/artykułom/niusom, sugeruje by nim też był poświęcony baner.
No chyba że chcecie by było mniej wpisów/artykułów/niusów aktywnych/widocznych. Tym samym komentowanych i odwiedzanych przez użytkowników.
Przykładem jest wisy nie widoczne w takim banerze. Nie jest widoczny, tym samym aktywny (odwiedzany) i komentowany.

Wracając do pomysłu zamieszczania linków do wątków na forum w banerach poświęconych wpisom. Nasuwa się pytanie: Po co dublować info o wątku na forum, kosztem wisów które dodatkowa podnoszą  atrakcyjność jak i atrakcyjność portalu? (2015/07/11 08:43)

Jakub Woś


Konto VIP nie działa. Nie można zobaczyć kto i jak oceniał. Nie można usuwać komentarzy pod wpisami. A ludzie zapłacili. (2015/07/12 10:12)

u?ytkownik195357


Po publikacji komentarza nie można wrócić do artykułu. Czyli strona dalej zupełnie nie przygotowana. Wstyd...


Dalej "powrót" nie działa... (2015/07/12 18:46)

u?ytkownik195357


Czy można wiedzieć kiedy szanowna Redakcja odda w nasze ręce sprawną stronę??? Bo teraz to najgorszy pod względem technicznym polski portal wędkarski w necie. Nawet tak banalna rzecz jak poczta też czasem nie działa. (2015/07/13 19:51)

Radziko85


Mało tu zaglądam, ale co teraz zastałem, to parodia.
Wiele funkcji nie działa. Lubiałem sobie poczytać kolegów porady co do łowienia rybek. No ale teraz tego znaleźć tu nie można.
Gdzie znajdę te okienka z artykułami kolegów? bo wszędzie forum, a tam jak zwykle trollowanie pełną parą. To chyba się nie zmieni. (2015/07/14 07:52)

redakcja


Koleżanki i Koledzy informujemy, że od dziś są dostępne nowe funkcje w portalu: - Dodawanie wielu fotek przy dodawaniu i edycji artykułów z poziomu Blogera. Dodawanie z kolejką i paskiem postępu - Zdjęcia można też kadrować. - Użytkownik ma teraz wygodniejszy mechanizm kadrowania swojego awatara i winiety w blogu. - Istnieje też możliwość wykadrowania archiwalnych fotek w swoim blogu Gdyby ktoś chciał poprawić wygląd swojej indywidualnej strony na wedkuje - jest opcja. W razie problemów prosimy o sygnał. Pozdrowienia. (2015/07/14 15:16)

ryukon1975


Wszystko fajnie tylko czy jest sens się wysilać skoro później jeden debil z trzynastu kont wszystko spaprze? I nie mam tu na myśli oceny tylko te durne komentarze taki wpis wygląda tak że lepiej go nie widzieć. Dodam że nie tylko u mnie są takie komentarze od "pierwszego krytyka wedkuje.pl". Czy tak redakcja widzi ten portal, ja nie mam czasu siedzieć przez całą dobę przed komputerem i tego kasować inni blogerzy pewnie też nie.


http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,perfekcyjny-feeder-od-dragon-a,84360


Nieaktualne znów wszystko usunięte.

(2015/07/14 15:40)

krisbeer


Na cholerę mi nowe, oddajcie mi stare. Nie mogę dodać wpisu przez dodaj wpis. Nie mam dostępu do własnego profilu (raz jest, raz nie ma). gdy wychodzę (kończę czytanie jakiegoś wpisu) strona się zawiesza i muszę otwierać stronę ponownie. Jak mogę poprawić wygląd swojej indywidualnej strony skoro nie mam do niej dostępu.
pozdrawiam (2015/07/14 15:43)

krisbeer


Litości, Szanowna Redakcjo, proszę o usunięcie mojego ostatniego wpisu. Jakoś udało mi się w końcu go umieścić, ba nawet wszedłem w swój profil, ale jak zobaczyłem swój wpis to się przestraszyłem. Pojawił się tak sformatowany że ręce opadają.
pozdrawiam (2015/07/14 17:18)

Artur z Ketrzyna


Mnie ciekawi jedno. Czemu posty które nie naruszają punktu "h" regulaminu forum są usuwane, a te które jego naruszają są widoczne nawet od kilku dni?
Czyżby to te zmiany? (2015/07/14 20:57)

u?ytkownik116256


Wszystko fajnie tylko czy jest sens się wysilać skoro później jeden debil z trzynastu kont wszystko spaprze? I nie mam tu na myśli oceny tylko te durne komentarze taki wpis wygląda tak że lepiej go nie widzieć. Dodam że nie tylko u mnie są takie komentarze od "pierwszego krytyka wedkuje.pl". Czy tak redakcja widzi ten portal, ja nie mam czasu siedzieć przez całą dobę przed komputerem i tego kasować inni blogerzy pewnie też nie.


http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,perfekcyjny-feeder-od-dragon-a,84360


Nieaktualne znów wszystko usunięte.

 U mnie na blogu też jakiś debil jeden z drugim spałowali wszystko. (2015/07/14 23:15)