Zmiana Koła

/ 9 odpowiedzi
Witam noszę się z zamiarem zmiany koła ...
I nie wiem dokładnie czy po opłaceniu składek w starym kole mogę to uczynić???

norbix


Chyba tak ale dla pewnosci zapytaj w kole (2013/06/24 17:36)

Piciu


Zawsze możesz zmienić przynależność do Koła. Nie zapomnij zabrać ze sobą kartoteki ze starego Koła. (2013/06/24 18:07)

grzesiekgrabijas


Dlaczego chcesz zmienić koło czy praca w zarządzie cię przerasta:) czy poznałeś realia PZW (2013/06/24 20:42)

tapi75


Witam jeśli wniosłeś już opłaty na ten rok to bez sensu ta zmiana , zmień na nowy sezon i wnieś opłaty w nowym kole. (2013/06/24 20:59)

Pitbul


Pewnie bym odpowiedział od razu merytorycznie, ale Grzesiek zwrócił moją uwagę na pewien szczegół....Szanowny Kolego !Jeśli jesteś Redaktorem Strony Koła to minimum wiedzy w kwestiach podstawowych by się przydało, a tu TAKA wykladka... Wstyd !Jakże często w Związkowych realiach przyjmuje się funkcje nie mając pojęcia o obowiązujących przepisach. I często "stare wygi" vel "leśne dziadki" funkcjonujące w strukturach od czasu tworzenia się węgla kamiennego wykorzystują takich "pozytywnych narwańców" do swoich szachów. Gdy chętny do pracy "narwaniec" zaczyna otwierać oczy na rzeczywistość reakcja bywa bezwzględna. Schemat który opisałem jest prawdopodobny jeśli nie "pewny".Dlatego zanim się Panowie i Panie zaangażujecie - poczytajcie przepisy (nie tylko dotyczące zmiany Koła). W ten sposób stara kadra (początkowo klepiąc z uznaniem po plecach) wypala chętnych do robienia czegoś dla Nas Wszystkich.Dlatego jeszcze niezgaszonych "narwańców" zapraszam przed rzuceniem się z hurrrraoptymizmem i wiarą w słowa betonu do wnikliwego przeglądnięcia (zwłaszcza historii) stronki: www.grodzkie.pl"Narwańcom" trudno pomóc. Myślącym "Narwańcom" - łatwiej (choć mimo 10 lat działalności betonik potrafi nas "spuścić" przy sporym aplauzie zgiętych w słualczej postawie, miętolących beret z antenką tłumach "wentkarzy" ;)Potwierdzeniem będzie wysoceprawdopodobna reelekcja miłościwie nam panującego Pana "Kolegi" Prezesa Eugeniusza na kolejną kadencję (mimo Jego zarzekań)A aplauz będzie wielki ...T. (2013/06/25 08:13)

pstrag222


Pewnie bym odpowiedział od razu merytorycznie, ale Grzesiek zwrócił moją uwagę na pewien szczegół....Szanowny Kolego !Jeśli jesteś Redaktorem Strony Koła to minimum wiedzy w kwestiach podstawowych by się przydało, a tu TAKA wykladka... Wstyd !Jakże często w Związkowych realiach przyjmuje się funkcje nie mając pojęcia o obowiązujących przepisach. I często "stare wygi" vel "leśne dziadki" funkcjonujące w strukturach od czasu tworzenia się węgla kamiennego wykorzystują takich "pozytywnych narwańców" do swoich szachów. Gdy chętny do pracy "narwaniec" zaczyna otwierać oczy na rzeczywistość reakcja bywa bezwzględna. Schemat który opisałem jest prawdopodobny jeśli nie "pewny".Dlatego zanim się Panowie i Panie zaangażujecie - poczytajcie przepisy (nie tylko dotyczące zmiany Koła). W ten sposób stara kadra (początkowo klepiąc z uznaniem po plecach) wypala chętnych do robienia czegoś dla Nas Wszystkich.Dlatego jeszcze niezgaszonych "narwańców" zapraszam przed rzuceniem się z hurrrraoptymizmem i wiarą w słowa betonu do wnikliwego przeglądnięcia (zwłaszcza historii) stronki: www.grodzkie.pl"Narwańcom" trudno pomóc. Myślącym "Narwańcom" - łatwiej (choć mimo 10 lat działalności betonik potrafi nas "spuścić" przy sporym aplauzie zgiętych w słualczej postawie, miętolących beret z antenką tłumach "wentkarzy" ;)Potwierdzeniem będzie wysoceprawdopodobna reelekcja miłościwie nam panującego Pana "Kolegi" Prezesa Eugeniusza na kolejną kadencję (mimo Jego zarzekań)A aplauz będzie wielki ...T.



Po pierwsze chciałem się tylko upewnić czy po opłaceniu składek mogę to uczynić...
Po prostu nie byłem pewny bo u nas dziwne rzeczy się  dzieją tak samo jak z kartoteką , którą niby trzeba zabrać ze starego koła.....
Po drugie nie wiesz o co chodzi więc po co kogoś oceniasz.



(2013/06/25 12:30)

Pitbul




albo ja jestem ułomny w kwestii czytania ze zrozumieniem, albo się@Pstrągu zamotałeś w emocjach bo po zacytowaniu mojej wypowiedzi piszesz:"Po pierwsze chciałem się tylko upewnić czy po opłaceniu składek mogę to uczynić...Po prostu nie byłem pewny bo u nas dziwne rzeczy się  dzieją tak samo jak z kartoteką , którą niby trzeba zabrać ze starego koła....."
No Chłopie ! Jak delikatniej mam napisać, że działając w organizacji trzeba znać (tej) organizacji - REGULAMIN (Statut, obowiązujące przepisy, itp, itd...) Teraz już mnie wyleczyłeś z chęci pomocy bezpośredniej, jednak informuję, że na "wedkuje" wielokrotnie odpowiadano na Twoje pytania. 
A jadąc dalej w związku ztekstem:"Po drugie nie wiesz o co chodzi więc po co kogoś oceniasz."
oświeć mnie i wytłumacz (bez bicia), bo właśnie się pogubiłem... ale Ty chyba pogubiłeś się pierwszy Kolego...
W swojej wypowiedzi wskazywałem, że prawdopodobnie stałeś się ofiarą starych "Wyg" związkowych, które wykorzystały Twój zapał i chęci. Jedyne co Tobie wytknąłem, to nieznajomość przepisów (a "działaczowi" nie przystaje). 
Mogłeś z tego tematu zrobić tekst instruktażowy dla innych nakręconych i chętnych do działania i zmian, ale wybrałeś ścieżkę obrażonego. 
Chciałem coś zrobić, "wykręcili mnie", więc się obraziłam...
Zepnij póldupki, poczytaj przepisy i zacznij od nowa. Drugi raz Cię nie "wykręcą" (no może nie tak bezczelnie ;) !
Wierzę, że nie odpuścisz i szczerze trzymam kciuki.
Może twardy ten mój tekst, ale sam fakt, że sensownie pchałeś "ten wózek" (strona Koła) budzi mój szacunek. Dlatego poświęciłem tematowi tyle czasu. 
Pozdrawiam 
Tomek (2013/06/26 07:43)

pstrag222




albo ja jestem ułomny w kwestii czytania ze zrozumieniem, albo się@Pstrągu zamotałeś w emocjach bo po zacytowaniu mojej wypowiedzi piszesz:"Po pierwsze chciałem się tylko upewnić czy po opłaceniu składek mogę to uczynić...Po prostu nie byłem pewny bo u nas dziwne rzeczy się  dzieją tak samo jak z kartoteką , którą niby trzeba zabrać ze starego koła....."
No Chłopie ! Jak delikatniej mam napisać, że działając w organizacji trzeba znać (tej) organizacji - REGULAMIN (Statut, obowiązujące przepisy, itp, itd...) Teraz już mnie wyleczyłeś z chęci pomocy bezpośredniej, jednak informuję, że na "wedkuje" wielokrotnie odpowiadano na Twoje pytania. 
A jadąc dalej w związku ztekstem:"Po drugie nie wiesz o co chodzi więc po co kogoś oceniasz."
oświeć mnie i wytłumacz (bez bicia), bo właśnie się pogubiłem... ale Ty chyba pogubiłeś się pierwszy Kolego...
W swojej wypowiedzi wskazywałem, że prawdopodobnie stałeś się ofiarą starych "Wyg" związkowych, które wykorzystały Twój zapał i chęci. Jedyne co Tobie wytknąłem, to nieznajomość przepisów (a "działaczowi" nie przystaje). 
Mogłeś z tego tematu zrobić tekst instruktażowy dla innych nakręconych i chętnych do działania i zmian, ale wybrałeś ścieżkę obrażonego. 
Chciałem coś zrobić, "wykręcili mnie", więc się obraziłam...
Zepnij póldupki, poczytaj przepisy i zacznij od nowa. Drugi raz Cię nie "wykręcą" (no może nie tak bezczelnie ;) !
Wierzę, że nie odpuścisz i szczerze trzymam kciuki.
Może twardy ten mój tekst, ale sam fakt, że sensownie pchałeś "ten wózek" (strona Koła) budzi mój szacunek. Dlatego poświęciłem tematowi tyle czasu. 
Pozdrawiam 
Tomek


Nie chodzi o to , ze stare wygi zgasiły mój zapał , a raczej o różne poglądy.
Ja się na nikogo nie obraziłem  po prostu uważam ,że skoro inne koła potrafią coś
zorganizować toi my byśmy mogli ,a le nie którzy maja to w du...
Chciał starałem się ....
Moim pomysłem było zorganizowanie GP koła .
I co z tego skoro ludzie nie potrafią lub nie chcą łyknąć zasad które obowiązują na wyższej rangi imprezach ...Koles ma w siatce małe jazie jako płotki a sędzia każe mu je wypuscić ,a gdzie miejsce na odjęte punkty oczywiscie nie odejmą bo po co .
Skoro GP to i jakieś zasady obowiązuja w regulaminie sportowym.
Ale przecież po co robić coś wyrafinowanego jak można olać wszystko
Tłumaczysz reszcie zarządu jak maja zawody wyglądać, a w dniu imprezy nie pamiętają o niczym.
Wieczny brak funduszy tylko ciekawi mnie co oni robią z tymi pieniędzmi
(2013/06/26 11:45)

Pitbul


Są ludzie z którymi lepiej zgubć niż znaleźć no ten przykład przy układach w PZW nie jest najszczęśliwszy...), ale jeśli masz jeszcze w sobie trochę pasji to bierz kartotekę i spylaj tam gdzie jeszcze komuś się chce ! Oczywiście tegoroczna (Twoja) składka nie podąży za Tobą, ale przyszłoroczna jak najbardziej ! 3-mam kciuki (i czytaj przepisy - bo nie jednego ssssssstare wygi "regulaminowo" wyleczyły z chęci.Strzała !T. (2013/07/02 23:59)