Zgubione dokumenty

/ 13 odpowiedzi
Witam
Proszę o radę zginął mi cały komplet dokumentów < Karta Wędkarska , Książeczka Członkowska i reszta papierów > jak teraz postępować i gdzie to zgłosić i gdzie się udać Okręg Wędkarski Nowy Sącz .
ryukon1975


Do Twojego Koła które te dokumenty wydało. Powinni Ci wydać duplikat/drugą książeczkę członkowską. Tak samo z kartą idziesz tam gdzie Ci wydali po nową.

W przypadku jakiegoś problemu w tych miejscach najlepiej wyjaśnią Ci co trzeba zrobić by odtworzyć dokumenty.

(2014/01/26 07:37)

spines21


http://forum.wedkuje.pl/pokaz.php?pokaz=szukajforum&fraza=Zgubionedokumenty (2014/01/26 09:29)

szymek84


Witam
Proszę o radę zginął mi cały komplet dokumentów < Karta Wędkarska , Książeczka Członkowska i reszta papierów > jak teraz postępować i gdzie to zgłosić i gdzie się udać Okręg Wędkarski Nowy Sącz .

ciekawe czy nie będziesz musiał zapłacić za nowe wyrobienie,ale tak jak kolega napisał wyżej idz do swojego kola (2014/01/26 09:35)

ryukon1975


U mnie legitymacja członkowska jest za darmo. Wiem dlatego że miałem w tym roku wyrobioną nową ponieważ w starej skończyły się strony na wklejanie znaczków. (2014/01/26 09:50)

szymek84


U mnie legitymacja członkowska jest za darmo. Wiem dlatego że miałem w tym roku wyrobioną nową ponieważ w starej skończyły się strony na wklejanie znaczków.


no może dla tego ze strony się skończyły a nie ze zgubiłes (2014/01/26 09:58)

szymek84


U mnie legitymacja członkowska jest za darmo. Wiem dlatego że miałem w tym roku wyrobioną nową ponieważ w starej skończyły się strony na wklejanie znaczków.


no może dla tego ze strony się skończyły a nie ze zgubiłes


wiem ze u nas za karte jest 10zł

 

(2014/01/26 09:59)

szymek84


U mnie legitymacja członkowska jest za darmo. Wiem dlatego że miałem w tym roku wyrobioną nową ponieważ w starej skończyły się strony na wklejanie znaczków.


no może dla tego ze strony się skończyły a nie ze zgubiłes


wiem ze u nas za karte jest 10zł

 

z resztą w takim przypadku nie wiem a znaczki przecież pzw ma je policzone (2014/01/26 10:01)

Artur z Ketrzyna


Witam
Proszę o radę zginął mi cały komplet dokumentów < Karta Wędkarska , Książeczka Członkowska i reszta papierów > jak teraz postępować i gdzie to zgłosić i gdzie się udać Okręg Wędkarski Nowy Sącz .

W kole masz założoną kartotekę. A w każdym razie powinna być...Zgłaszasz się tam po; legitymację członkowską (nowa - 5 zł), rejestr połowu (10 zł opłata za nie zdanie wypełnionego), zezwolenie dostajesz i tak nowe... No i jeśli nie miałeś w tamtym roku opłaconych składek, to wpisowe ok 25 zł.
Co do Karty wędkarskiej, to jak w kole dostaniesz jej nr (powinien być w kartotece) idziesz z nim do starostwa. Tam składasz wniosek o wydanie nowej (wtórnika), opłata to 10 zł, no i musisz mieć swoją fotkę. Jeśli nie będziesz miał nr. swojej katy, to chociaż rok jej wydania. To ułatwi urzędnikowi odnalezienie twojej karty/wpisu w ich aktach.
Możesz też z koła dostać zaświadczenie (wtórne) o zdanym egzaminie, opłata ok 15 zł. I wtedy na tej podstawie w starostwie wydadzą ci nowa kartę. To tak na wszelki wypadek jak by w starostwie nie mogli znaleźć twego wpisu...  (2014/01/26 10:01)

ryukon1975


Karty nie wydaje teraz PZW więc tam na pewno jest jakaś opłata skarbowa.

Jeśli chodzi o legitymację to dla wszystkich jest u mnie za darmo ale wiadomo w każdym okręgu jest inaczej , każdy okręg rządzi się swoimi prawami

 Oczywiście miałem na myśli samą legitymacje bez znaczków, dlatego że teoretycznie brałem pod uwagę że pytający kolega jeszcze nie wykupił pozwolenia na rok 2014 i nie miał jeszcze w związku z tym aktualnych opłat/znaczków w tej zgubionej legitymacji.

(2014/01/26 10:05)

szymek84


Karty nie wydaje teraz PZW więc tam na pewno jest jakaś opłata skarbowa.

Jeśli chodzi o legitymację to dla wszystkich jest u mnie za darmo.

 Oczywiście miałem na myśli samą legitymacje bez znaczków, dlatego że teoretycznie brałem pod uwagę że pytający kolega jeszcze nie wykupił pozwolenia na rok 2014 i nie miał jeszcze w związku z tym aktualnych opłat/znaczków w tej zgubionej legitymacji.



okej to już wiemy dziekuje a te znaczki, jak ja mam już opłaty 68zl członkowska 215 zl wisła, co na to pzw płacimy za nie musze mieć jakąś pule okreg rozlicza się z warszawą (2014/01/26 10:10)

ryukon1975


Na to pytanie może Ci odpowiedzieć tylko ktoś z Twojego okręgu, ja nie mam pojęcia jak tam u Was jest. Każdy okręg ustala swoje zasady i nie można nic pisać w skali ogólnokrajowej. (2014/01/26 10:15)

szymek84


Na to pytanie może Ci odpowiedzieć tylko ktoś z Twojego okręgu, ja nie mam pojęcia jak tam u Was jest. Każdy okręg ustala swoje zasady i nie można nic pisać w skali ogólnokrajowej.


w każdym razie i tak wiem już więcej z tymi okręgami to co kraj to obyczaj powinny być wszedzie podobne zasady polska to jeszcze sredniowiecze (2014/01/26 10:20)

ziutek


Kolego zgłoś się do koła. Koło czynne: wtorki , piątki w godzinach od 15 do 18 dodatkowo w czwartki od 15 do 17.                                                                                                                                  Sekretarz koła Zakamienica Józef Olesiak. (2014/01/30 07:58)