Zestaw spławikowy i gruntowy

/ 1 odpowiedzi

Witam, wędkuję dopiero 2 sezon i chciałem poznać opinie na temat mojego sprzętu.

 

Kołowrotki :

- JAXON TOP CARP FRT 600 ~ do połowu gruntowego ( żyłka na biala rybe do 5,4 kg. )

- JAXON MANGAN RDM 300 ~ do połowu spławikowego ( do złapania żywca )

Kije :

 

- JAXON HARMONY FEEDER  330 CM  80 GRAM ~ do połowu gruntowego ( kołowrotek TOP CARP FRT 600 )

- KING TIGER ROZKŁADANA  360 CM 60 GRAM ~ do połowu gruntowego

- GAME COLLECTION 270 CM 80 GRAM ~ do połowu spławikowego ( na złapanie żywca mam zamiar dać do tego kija kołowrotek podany u góry  JAXON MANGAN RDM 300 )

 - SEANCHEZ ALLROUND 240 CM 40 GRAM ~ do połowu spinningowego

 

Chce poznać wasze opinie na temat mojego sprzętu ile wytrzyma, czy na początek może być itp, mam zamiar łowić na zbiorniku Słup jeśli kto kojarzy i w okręgu Legnica. I chce wiedzieć czy ten sprzęt starczy do łapania ryb do 5kg.

 

mateuszwos


hehe no to kolega zadał nam łamigłówkę. Duże znaczenie będzie miało to jak często chcesz łowić, jakie ryby, jakie łowisko, jak eksploatujesz ten sprzęt i jak go konserwujesz:). Najlepiej odpowie Ci na to pytanie czas. Jeśli już go kupiłeś to szukanie opinii jest jakby nie w porę:) Połowisz zobaczysz i wtedy sam napiszesz o nim rzetelną opinię.

Wiem, że nie takiej odpowiedzi się spodziewałeś ale wybacz nie wiele więcej da się napisać:) (2013/07/17 19:21)