Zbiornik wodny w Sośni za Odalanowem

/ 16 odpowiedzi

Witam

Mam pytanie jak dojechać najbliżej stanowiska do łowienia.

Proszę o podpowiedź jeśli ktoś łowił na tym zbiorniku (powiat Ostrowski)

Sniper64


Witaj:)

 Akurat mam nie daleko do Sośni! Za bardzo nie ma jak tam do samej wody dojechać,ale jest nie daleko do brzegu z miejsc gdzie zostawisz samochód..jadąc od twojej strony jest zjazd w lewo do zbiornika zaraz za tą miejscowością - jadąc drogą dalej masz zbiornik wzdłuż tej drogi wystarczy stanąć na poboczu i kilka metrów przejść-są różne stanowiska - trochę dalej jest upust! i tam jest duży betonowy parking obok jest plaża piaszczysta można również dojść bez problemu do wody!!! Dodam Ci ze ten zbiornik jest jednym z najlepiej zarybionych w okolicy:) A to wszytko za sprawą dobrego gospodarza tej wody...! Nie co dalej masz miejscowość ,,Konradów'' po trasie nie trzeba nigdzie kręcić ten sam gospodarz wody Koło Sośnie Okręg Kaliski... tam są piękne zbiorniki i również rybne,,,Ogólnie w tych zbiornikach jest każda ryba! W Sośni na zbiorniku odbywają się nawet zawody karpiowe:))))
(2011/10/16 20:50)

przemo1970


Witaj.

Dziekuję za wyczerpującą odpowiedź w sprawie dojazdu.Mam jeszcze jeden problem jak tam najlepiej łowić, na grunt czy na spławik , a zanęta  jaka najlepsza .Proszę o podpowiedż ,bo nie znam tego zbiornika a jutro chciałbym tam się wybrać.  

(2011/10/16 21:11)

Sniper64


Jakiej metody byś nie zastosował - będzie dobra na tym akwenie! Kuku- cymes - czerwone robaki i kulki proteinowe-żywiec-spin!jest tam masa ryb tylko też trzeba trafić na brania..jak wszędzie:) (2011/10/16 21:15)

Sniper64


Zanęty zastosuj takie na jakie gatunki się nastawiasz..! Zwyczajne nie muszą być te z najwyższej półki..teraz powinna brać olbrzymia Płoć i leszcz..:) (2011/10/16 21:17)

przemo1970


A czy karpiki też możliwe lub amury? (2011/10/16 21:33)

lukaszmisiek2


Witam kolegów jeżeli możesz dać znać jak Ci poszło  w Sośniach to bym był wdzięczny .Byłem tam w lecie ale bez większych sukcesów w tym roku, ale w tam tym złowiłem tam ładnego lina 44cm.Z góry podziękowałi połamania kija.

(2011/10/16 22:38)

przemo1970


Witam 

Zalew w Sosni jest zamknięty od dziś do 24.10,ale byłem w Kondratowie i nic nawet brania!!

Łowiłem na grunt i niemam pojęcia co z tymi rybami, słyszałem o stawie w Przygodzicach może ty coś o nim wiesz. Jeśli tak to napisz. 

(2011/10/17 19:02)

lukaszmisiek2


W Przygodzicach jest stwa o nazwie Radomskiego trzeba skręcić koło policji j jechać około 400 metrów i skręcić w prawo w polną drogę jest on na torfowiskach woda PZW biorą tam małe karasie które biorą na wszystko i sumiki karłowate nic więcej tam nie złowiłem ,jest jeszcze jeden ale jest płatny 20 zł na miesiąc jeżeli jesteś zainteresowany oto numer do gościa którysię tym zajmuje608350574.{Powodzenia i połamania kija.}  (2011/10/18 10:28)

mienta


Wiecie coś może o gliniankach w przygodzicach co tam pływa i na co się nastawiać pytam pod kontem zawodów spławikowych  (2011/10/18 17:37)

hek


Przygodzice na 90% dostępne do końca października, więc masz niecałe 2 tygodnie, a opłatę musisz dokonać jak za cały miesiąc czyli 25 zł.Ogólnie malutkie łowisko z kilkoma stanowiskami, w weekendy duża presja.Czy warto, cóż zależy skąd  jesteś, bo podejrzewam, że koło Ciebie jest kilka takich drobych wód...

(2011/10/18 18:45)

mienta


Jestem ze skalmierzyc cały sęk tkwi w tym że w mojej okolicy niema takich zbiorników a na przygodzice mam zamiar się wybrać na zawody towarzyskie i chciałbym się dowiedzieć jakie ryby tam pływają i na co najlepiej je łowic  (2011/10/18 20:32)

barjew22


kolego od znajomego słyszałem, że można tam ładnego karpia złapać amura ogólnie biało ryb pozdro  (2011/10/18 22:04)

mienta


dzięki będę kombinował jak koń z pustym wozem pod górkę o efektach dam znac  (2011/10/19 18:42)

hek


A kiedy te zawody macie?

Podobno na terenie Kalisza sa jakies zapomniane glinianki, może cos wiesz więcej....

(2011/10/19 19:05)

mienta


Zawody mamy w tą niedziele co do glinianek w kaliszu to przeszłość bo zostały zasypane  (2011/10/20 19:46)

mienta


I po zawodach pogoda do bani....udało się nastukac płotek i leszczyków na 4 miejsce wynik 1300g ale łowisko zauroczyło mnie do tego stopnia że w następnym sezonie będę tam częściej (2011/10/23 15:09)