Zawody 2014

/ 8 odpowiedzi
Nasz kolega Grzegorz Sulima z koła Okoń Chociwel zajął 6 miejsce w ogólnopolskich zawodach Troć Iny 2014. W dwudniowej imprezie brało udział 117 wędkarzy. Po pierwszej turze Grzegorz zajmował 4 miejsce z trocią 58 cm. W niedzielę nie udało się złowić punktowanej ryby i ostatecznie został sklasyfikowany na 6 miejscu. Ogółem złowiono 10 troci, 3 zostały wypuszczone. Więcej informacji oraz fotorelacja z zawodów na stronie Towarzystwa Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy.   
sum0


Troć Grzegorza z zawodów (2014/01/27 09:04)

sum0


W dniach 15-16 luty ekipa z Koła Okoń Chociwel w składzie Mariusz, Grzegorz i Łukasz Sulima brała udział w Ogólnopolskich Zawodach Wędkarskich Reska Troć 2014. Niestety, tym razem nie dopisało nam szczęście i pomimo dwudniowych starań zeszliśmy z wody o kiju. W zawodach brało udział 176 zawodników, złowiono 7 troci. Wyniki i fotorelacja z imprezy na stronie  Towarzystwa Miłośników Rzeki Regi.

Pozdrawiamy. S.

(2014/03/04 08:40)

Starfish Stargard


Witam i od razu pozdrawiam kolegów wędkarzy z Chociwla. Z tej strony Marcin W.-wiele razy u was startowałem na zawodach i nawet nie raz udało się dobrze połowić. Fajnie że organizujecie zawody, jak będę miał czas (bo startuje w zawodach okręgowych, kołowych, klubowych) to do was przyjadę i pewnie powiem o tym innym - wiecie ile przyjeżdżało Stargardu. Fajnie by było jakbyście przywieźli do mnie plakaty jak cos organizujecie- tak jak to było do 2011 roku (bo od 2012 było cicho o zawodach). Prowadzę tez stronę internetową naszego klubu i też tam bym wstawił ogłoszenie (stronę przez 2m-ce od jej stworzenia obejrzało ok 5000 użytkowników). Fajnie by było współpracować i promować sport. Także kolegów z koła Chociwel zapraszam na www.starfish.wedkuje.pl 

Kontakt do mnie meilowy jest na stronie i paru od was kolegów ma do mnie nr telefonu.

Gorąco pozdrawiam Marcin W.

(2014/04/09 21:53)

sum0


1 maja odbędą się otwarte zawody spinningowe z małych łódek O Puchar Jeziora Woświn. Start o 7 rano na plaży w miejscowości Tucze. Więcej informacji u organizatora : Andrzej Laszuk tel 501790082. Do zobaczenia nad wodą.

S.

(2014/04/16 08:01)

sum0


Na Puchar Jeziora Woświn przyjechało 129 wędkarzy z wielu kół naszego województwa. Bezkonkurencyjni w tym roku okazali się gospodarze z Dobrej, którzy zajęli całe pudło. Wygrał Jan Kuczałaj łowiąc 4 szczupaki o łącznej długości 206 cm, drugie miejsce wywalczył Michał Kuś 2 szczupaki 108 cm, trzeci był Krzysztof Gołąb łowca największego zębacza zawodów 78,5 cm. Ogółem padło 15 wymiarowych ryb. My też tam byliśmy, 5 szczupaków złowiliśmy (niestety niewymiarowe), karkówkę z grilla zjedliśmy, do zobaczenia za rok.

Mariusz

Grzegorz

Łukasz   

(2014/05/08 07:25)

sum0


19 lipca odbyła się VIII Biesiada Łososiowa w Dygowie. O 6 rano na Placu Wolności pod Pomnikiem Łososia zameldowało się 176 zawodniczek i zawodników z całego kraju, wśród nich Mariusz i Grzegorz z Okonia Chociwel. Po krótkiej odprawie ruszyliśmy nad rzekę w poszukiwaniu letnich srebrniaków. Niestety, królowa pomorskich rzek Parsęta ukryła tego upalnego dnia swoje skarby i po 7 godzinach wędkowania żaden z zawodników nie złowił punktowanej ryby. Po zakończeniu zawodów organizator ugościł wszystkich przybyłych zupą z łososia, wędzonymi rybami i specjałami z grilla, a impreza trwała do późnej nocy. Więcej informacji i fotorelacja na stronie Koła Miejskiego PZW Kołobrzeg.

Pozdrawiamy. S.   

(2014/07/21 08:02)

sum0


W dniach 26-27 września odbyły się XVIII Ogólnopolskie Zawody Spinningowo-Muchowe Salmo Parsęty 2014. Wśród 170 zawodniczek i zawodników zameldowała się trzyosobowa ekipa z Okonia Chociwel (Mariusz, Grzegorz, Łukasz Sulima). Po porannej odprawie ruszyliśmy nad rzekę. Pierwszy branie zaliczył Grzegorz, jednak ryba to mały szczupaczek. Około południa uśmiechnęło się do mnie szczęście, mam solidne branie i po kilku minutach holu ląduję troć. Pomiar wskazuje 67 cm. Do końca tury nic się już nie wydarzyło. Po pierwszym dniu zostałem sklasyfikowany na 2 miejscu. Złowiono 7 punktowanych troci. W niedzielę rano postanowiliśmy obłowić ten sam odcinek rzeki, co dnia poprzedniego. Po może 5 rzutach Łukasz zapina rybę. Chwila nerwów, troć zaplątuje żyłkę w przybrzeżny krzak, ale na szczęście wszystko kończy się dobrze. Ryba ma 58,5 cm. O 13 wracamy w miejsce zbiórki. Tego dnia złowiono 8 troci i 1 łososia. Niestety spadam z pudła i ostatecznie zajmuję 6 miejsce, Łukasz jest 12. W sumie to fantastyczny wynik na zakończenie sezonu trociowego. Pełne wyniki i fotki z imprezy na stronie Kola Miejskiego Kołobrzeg www.1479.pzw.org.pl Do zobaczenia nad rzeką 01.01.2015Pozdrawiamy. S.   (2014/10/01 21:29)