» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Zapraszam nad Pilicę.

Jeśli wybieracie się nad zalew Sulejowski, lub na Pilicę w okolicach Sulejowa mam dla was dobrą radę. Jest na ulicy Taraszczyńskiej sklep wędkarski "U Pawła". Mój tata wam poradzi - gdzie łowić, na co biorą,czy to na Pilicy czy na zalewie. Oszczędzisz na paliwie i pochwalisz się na naszej stronce. A takie wiadomości są bezcenne, za wszystko inne zapłacisz Master Cart.:):). Pozdrawiam.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/06/19 17:13
a wybieram się nad pilice do białobrzeg

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/06/20 10:54
Wybieram się do Podklasztorza widziałem że w Sulejowie jest objazd  To znaczy że nie można tamtędy dojechać?

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/06/23 10:02
Remont mostu już skończony, można dojechać już normalnie. Pzdr.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/07/06 12:44
Witam wszystkich zapalonych wedkarzy :). Ja juz od dluzszego czasu lowie nad pilica jest to moja najlepsza rzeka pod wzgledem nie tylko ryb. Nad pilice jezdze kolo bialobrzeg prawie codziennie w godzinac h wieczornych czyli gdzies od 17-23. Łapie tam na grunt i czasami jak nic nie bierze to pochodze ze spiningiem. Ale ostatnio pilica mnie zaskakuje mam tam takie piekne swoje miejsce jest to zakole przy brzegu, glebokosc tam wody wynosi gdzies 2-3 metry. Jak na pilice jest to bardzo duzo. Jezdze tam z 2 federami na jednego zakladam rosowki a na drugiego biale robaki. ostatni raz bylem wczoraj i sie zdziwilem zlapalem na bialego robaka pstraga 60 cm i duzą ploc 40 cm. ale o godzinie 22 zaczelo brac na rosowke wiedzialem ze to nie jakas byle mala ryba ze wzgledu ze byl tam dosyc duzy haczyk.Zacialem rybe i zaczal sie hol odrazu wiedzialem ze to nie byle jaka ryba tylko zastanawialem sie jaka? Okazalo sie ze byl to sum 87 cm. Nie moglem uwierzyc w pilicy Sum? Moze nie jestem doswiadczonym wedkarzem ale nie wiedzialem ze w pilicy moga byc sumy. Ale wracajac sum poszedl do wody z racj tego ze i tak w pilicy jest juz malo ryb. Kolo godziny 23 znow cos walnelo na federa z rosowka podszedlem powoli zeby nie wystraszyc ryb stojacych w dole ktory byl przy brzegu. nagle patrze cos ciagnie wedke zacialem mialem dobrze ustawiony hamulec ale nie moglem nic zrobic wydaje sie ze podszedl tez jakis sum ale olbrzym sciagnal mi 200 m zylki z kolowrotka i nie dalo sie go zatrzymac. Z przerazeniem i niedowierzaniem zwinalem wedki i wrocilem do domu. Wiecie cos moze o takich rybach nad pilica. Bo ja nadal nie moge uwierzyc heh. zdrowka ;)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/07/07 07:51
W rzece takiej jak Pilica sum ta żadna niespodzianka. Słyszałem o kilkukilogramowych sumach łowionych w małych rzeczkach typu Jeziorka, w Liwcu podczas zeszłorocznej przyduchy też wyławiano duże sumy (niestety martwe) i to nie przy ujściu do Buga, ale znacznie powyżej.

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2010/07/07 17:12

Ok ale na ogól pilica jest rzeka plytka tylko czasem sa wyglebienia wlasnie 2-3 metrowe i duze ryby wlasnie siedza w tych dolach. Wiem ze w pilicy sa Piekne brzany i klenie o ktorych juz ja i moja wedka sie przekonala :) , ale z sumem nigdy sie nie spotkalem i kazdy mowil ze sumy kiedys byly a ze teraz ich w pilicy nie ma. Ale po tych braniach jade teraz nastawiajac sie wlasnie na suma :). Mysle ze moga byc duze sztuki po tych powodziach bo jest bardzo duza woda na pilicy i woda jest bardzo czysta nie to co na wisle dlatego chyba wiekszosc ryb wplynela do pilicy :). Bede probowal.  

Jak mozecie to doradzcie jaka jest najlepsza przyneta i zaneta na sumy. 

Gory dzieki.    Zdrowka;)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/07/07 17:12

Ok ale na ogól pilica jest rzeka plytka tylko czasem sa wyglebienia wlasnie 2-3 metrowe i duze ryby wlasnie siedza w tych dolach. Wiem ze w pilicy sa Piekne brzany i klenie o ktorych juz ja i moja wedka sie przekonala :) , ale z sumem nigdy sie nie spotkalem i kazdy mowil ze sumy kiedys byly a ze teraz ich w pilicy nie ma. Ale po tych braniach jade teraz nastawiajac sie wlasnie na suma :). Mysle ze moga byc duze sztuki po tych powodziach bo jest bardzo duza woda na pilicy i woda jest bardzo czysta nie to co na wisle dlatego chyba wiekszosc ryb wplynela do pilicy :). Bede probowal.  

Jak mozecie to doradzcie jaka jest najlepsza przyneta i zaneta na sumy. 

Gory dzieki.    Zdrowka;)

zgłoś naruszenie

strona główna forum

Google