Zapomniani muszkarze

/ 4 odpowiedzi
Moi drodzy koledzy często przeglądam te nasze konkursy, zdjęciowe, kulinarne, i jeszcze inne.
Przestałem w nich brać udział bardzo często z jednego powodu. Nagrody, które mnie interesują nie występują w konkursach lub w nagrodach vip.
Napisałem o tym tez redakcji zobaczymy czy coś się uda ale to chyba też należy do nas.
Zatem przedstawiam problem.
Czy nie uważacie, ze przydałby się coś dla muszkarzy?
Konkurs nagrody vip lub coś podobnego?

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jakub Woś


Rzeczywiście nie przypominam sobie konkursu lub nagród dla muszkarzy (2014/10/06 18:59)

Bernard51


Ten temat jak najbardziej powinien być na "wędkuje pl" bo na pewno muszkarzy jest trochę na tym forum. Osobiście nie uganiam się juz z sznurem po rzekach ale chetnie poczytam przygody i wyniki innych, po pierwsze wiek już troche dokucza i od 96-97 zaprzestałem śmigać po bystrzynach, oraz dawniej zarybiano narybkiem 5-7cm i dorastał naturalnie w danym środowisku natomiast teraz zrobiono odcinki specjalne gdzie wpuszcza się dorodną rybę i przez tydzień kaleczy się na umur, to jak bym szedł do lasu i wiedział że zasadzono mnóstwo grzyba, wczoraj, a dziś tylko trzeba go zerwać. Ale nie neguje tych wędkarzy którzy lubią się pobawić z tą rybką bo jest to też przyjemność przednia. (2014/10/06 19:09)

Piotr 100574


właśnie w tym roku zacząłem łowić na muchę i jestem za takim tematem (2014/10/08 19:28)