Zanęta ziarnista-opinie

/ 7 odpowiedzi
witam mam pytanie co sądzicie o mojej ziarnowej zanęcie 
500g kukurydzy 200g pszenicy w tym 50g pęczaku 150g konopii100g grochu 50g  cieciorki
wszystko oczywiście moczone i gotowane w sumie tylko pęczak będzie z termosu żeby było łatwiej to wszystko będzie sklejane zanęta (używam lorpio magnetic carp) i mlekiem w proszki w ilości 5-10% na kilogram ziaren
do tego jeszcze dodatki zapachowo smakowe to co kto woli i zależy dużo od łowiska ostatnio nie dostałem melasy to kupiłem brązowy cukier trzcinowy i dodałem do tego wanilii ostatnio jak u nas na wodzie było bezrybie to u mnie brania były 
takie pytanie na koniec gdzie można dostać mieszankę przyprawową red robin?
JKarp


Mi zajęło dokładnie 10 sekund ;-)http://www.carpgravity.eu/robin-red-500gr-p-424.html
Jest tego dużo i różnych firm. 
JK (2014/10/24 10:20)

egonnikodem


a popatrz najciemniej pod latarnią :D może też źle wpisałem w wyszukiwarce 
dziękuje JKarp (2014/10/24 20:30)

amand


Taka zanęta nie ma pracy i zwabienie karpi w takie łowisko zajęło by kilka bądź kilkanaście dni. Więc jak mas czas na kilkudniową wyprawę to spoko. Ale i tak dodał bym do tego pellet i krojone kulki w jakieś dobrej zalewie. (2014/11/02 18:39)

CZzesio


Mi zajęło dokładnie 10 sekund ;-)http://www.carpgravity.eu/robin-red-500gr-p-424.html
Jest tego dużo i różnych firm. 
JK


Cześć :) Mnie Januszu też kilka sekund ale wyszło mi to hahaha :

              (2014/11/02 18:48)

Bernard51


witam mam pytanie co sądzicie o mojej ziarnowej zanęcie 
500g kukurydzy 200g pszenicy w tym 50g pęczaku 150g konopii100g grochu 50g  cieciorki

Jak dla mnie jest to dość dobra zaneta, osobiście teraz na jesień dołożył bym pelet fi 3-6 i pinkę, natomiast melasę bym sobie odpuścił (2014/11/03 05:52)

u?ytkownik102837


witam mam pytanie co sądzicie o mojej ziarnowej zanęcie 
500g kukurydzy 200g pszenicy w tym 50g pęczaku 150g konopii100g grochu 50g  cieciorki

Jak dla mnie jest to dość dobra zaneta, osobiście teraz na jesień dołożył bym pelet fi 3-6 i pinkę, natomiast melasę bym sobie odpuścił



Co do pinki to ja bym jej nie podawał ponieważ w łowisko weszła by drobnica. Wiadomo zrobiła by trochę zamieszania i może coś tam by podeszło przy okazji ale ja raczej staram się tego unikać. A tak przy okazji jest teraz jesień i nie nawalj wiadra zanęty do wody. Lepszy efekt uzyskasz podając zanętę punktowa z pva albo wywózki. Lepiej podawać mniejsze porcje ale częściej i koniecznie dopalone jakimś dobrym dipem który szybko zwabi ryby. (2014/11/03 06:51)