Zalew Zegrzyński - znaleziony tablet oraz torba

/ 18 odpowiedzi

Podczas dzisiejszego wypadu znalazłem nad zalewem Zegrzyńskim torbę spinningową. W torbie znajduje się tablet oraz pudełko spinningowe.


Właściciel proszony o kontakt.

Tablet i torbę oddaje, przynęty zostają u Mnie w ramach znaleźnego

u?ytkownik102141


Podczas dzisiejszego wypadu znalazłem nad zalewem Zegrzyńskim torbę spinningową. W torbie znajduje się tablet oraz pudełko spinningowe.


Właściciel proszony o kontakt.

Tablet i torbę oddaje, przynęty zostają u Mnie w ramach znaleźnego


A nie pomyślałeś że z właścicielem mogło się coś stać. Nie często zostawia się tak wartościowe przedmioty nad wodą . Ja zgłosiłbym to na policję . Obym się mylił... (2013/05/03 22:43)

kopyto12


Podczas dzisiejszego wypadu znalazłem nad zalewem Zegrzyńskim torbę spinningową. W torbie znajduje się tablet oraz pudełko spinningowe.


Właściciel proszony o kontakt.

Tablet i torbę oddaje, przynęty zostają u Mnie w ramach znaleźnego


A nie pomyślałeś że z właścicielem mogło się coś stać. Nie często zostawia się tak wartościowe przedmioty nad wodą . Ja zgłosiłbym to na policję . Obym się mylił...
Zgadzam się z kolegą .Lepiej zgłosić to na policję. (2013/05/03 22:55)

irek23


Właściciel odjechał do domu spokojnie swoim niebieskim Passatem. Torbę prawdopodobnie zostawił przez przypadek. Wędkowałem jakieś 100m od niego. (2013/05/03 23:04)

Perun


Zadzwoń na numer wpisany w tablecie jako "dom", "mama" etc. (2013/05/03 23:13)

tytek


Pomysl,ze jak ktos znalazlby Twojego tableta to by nie probowal oddac. Na pewno jeszcze zdarzy Ci sie cos wartosciowego zgubic, wiec dlaczego nie zabezpieczyc sie juz teraz "na czysto" przed stratami? (2013/05/04 07:59)

MadmaxM4


Ja tam bym zabrał i nic nie mówił


i teraz dokładnie widac jakiego typu człowiekie jestes.

(2013/05/04 08:08)

ponczu2


Ja tam bym zabrał i nic nie mówił



Prawdziwy samson, aby dla siebie i aby więcej.

Nie połamania kija. Pozdrawiam (2013/05/04 10:26)

RuchPalikota2


Ja tam bym zabrał i nic nie mówił



Prawdziwy samson, aby dla siebie i aby więcej.

Nie połamania kija. Pozdrawiam
Widać że uczciwy Rybak z ciebie... (2013/05/04 11:49)

u?ytkownik65213


Właściciel odjechał do domu spokojnie swoim niebieskim Passatem. Torbę prawdopodobnie zostawił przez przypadek. Wędkowałem jakieś 100m od niego.


Jak zagląda czasem na wedkuje to na pewno się odezwie.Ale uważaj bo pewnie będzie kilku chętnych!!! (2013/05/04 11:52)

ponczu2


Ja tam bym zabrał i nic nie mówił



Prawdziwy samson, aby dla siebie i aby więcej.

Nie połamania kija. Pozdrawiam
Widać że uczciwy Rybak z ciebie...


No wędkarz prawdziwy:)) Rybaku:)) (2013/05/04 11:55)

Boolek


Zgłoś na policję bo jeszcze tableta namierzą jak go odblokujesz i będzie o przywłaszczenie. (2013/05/04 12:19)

irek23


Właściciel się znalazł, nawet nie musiałem sugerować że małe znaleźne mi się należy. Przynęty zostały u mnie, a w lodówce już mrozi sie litrowy 40% trunek.

Także temat można zamknąć

(2013/05/04 12:54)

jureklumen


Właściciel się znalazł, nawet nie musiałem sugerować że małe znaleźne mi się należy. Przynęty zostały u mnie, a w lodówce już mrozi sie litrowy 40% trunek.

Także temat można zamknąć


Też bym się napił.... (2013/05/04 13:41)

Jack14


Ja w czwartek trafiłem na osieroconą i samotną Nokie na ulicy. Lista kontaktów wykonane dwa połączenia i już za 10 min młody człowiek cieszył się jak dziecko, że odzyskał telefon.

Nie było co prawda "Borewicza 0,7" zadość uczynienia ale radość chłopaka mi wystarczyła.

Kto wie ile dla kogoś może znaczyć utracona lista kontaktów z telefonu lub nawet sam telefon?

Nie bądzmy tacy pazerni i pamietajmy, że może kiedyś nas też coś podobnego spotka.

(2013/05/04 15:08)

Tobek


Coraz mniej tafia się takich ludzi. Przeważnie w dzisiejszych czasach rzecz zgubioną należy spisać na straty, szczególnie jeśli są to wartościowe przedmioty. (2013/05/21 10:41)

saviano


Kilka lat temu po Zakopanem z żoną chodziliśmy. Mojej żonie wypadł telefon na górce niedaleko Antałówki (nawet nie zauważyła) a koleś z 10 minut nas ścigał aż dogonił. W autobusie czy metrze jak ustąpię miejsca, to psychicznie lepiej się czuję. Nie bądźmy chamami lecz życzliwymi i uczciwymi ludźmi, a świat będzie lepszy. Nie liczmy także od razu na profity, one mogą pojawić się po jakimś czasie. Czyste sumienie to chyba najlepsze uczucie :-) (2013/05/21 12:28)

yba


ja też bym na pewno oddał , dlatego że sam kiedyś zgubiłem telefon i znalazł go jakiś facet który natychmiast zadzwonił do paru moich kolegów i się wszystkiego wypytał . Gdzie mieszkam i takie tam . Na drugi dzień telefon był z powrotem w mojej kieszeni :-):-):-) (2013/05/21 12:44)