Zalew w Nowym Mieście

/ 6 odpowiedzi
Witam wszystkich wędkarzy. Chciałbym się dowiedzieć jakie ryby mogą być w zbiorniku nad Zalewem w Nowym Mieście. Kolega był tam i powiedział że wielka lipa że złapał małe karaski i malutkie bolenie. Proszę o pomoc. Ewentualnie na co biorą
Julas


Witam,

ogólnie teraz sezon na zębatego, niestety kończy się piąta powódź w tym roku, ale ryba tym razem nie zeszła w dużej ilości. Wiem także, że od strony Łuszczewa biorą karpie różnej wielkości na różne przynęty (tak przynajmniej było w wekeend). Na starym zbiorniku rzeczywiście już tylko drapieżnik.

Pozdrawiam

(2010/11/17 07:24)

daabik


Dobra dzięki a tu koło tego tamy i  molo są jakieś ryby (2010/11/17 13:59)

okonek06


polecam sone zaraz za tamą niby mała rzeczka ale piekne okonie można trafić ,szczupaki też przyzwoite się trafiają,klenie jaziki ale większe sporadycznie,no i uciekinierzy z zalewu. i co najważniejsze tego haraczu za zalew nie trzeba płacić a tak po za tym bardzo duża część ryby z zalewu do sony poszła jak wodę spuszczali w maju,pozdrawiam (2010/11/22 09:54)

daabik


Dobra wielkie dzięki za pomoc i wiem gdzie się udać teraz na rybki. Pozdrawiam (2010/11/22 16:16)

daabik


Witam. Chciałem się dowiedzieć czy otwierana była tama w Nowym Mieście  w tym miesiącu lub poprzednim? (2011/08/01 20:07)

Marek Niedzielski


Z tego co wiem, to była otwarta tylko raz, w czerwcu 2010 roku. Ale ryby tak nie zeszły, jakby się wydawało. Wiem, bo łowiłem. (2013/01/21 11:30)