Zalew Soliński karpiowanie

/ 3 odpowiedzi
Witam. Mam zamiar w tym roku wybrać się nad zalew soliński do miejscowości Zawóz. Proszę o udzielenie mi wszelkich informacji na temat łowiska w tych rejonach (o ile to możliwe). Interesują mnie informacje w zakresie karpiowania ( czy w ogóle warto nastawiać się w tych rejonach na karpie)   
kazik1975


W samym Zawozie nie wedkowałem ale bardzo nie daleko bo w Bukowcu a wyniki to ładny lin 45 cm. i karaś 20  w jeden dzień w 3 godziny .Ogólnie te okolice zwane są zagłebiem wedkarskim .Gorąco polecam piękna okolica i widoki ,a jak już ryba dopisze to jest git majonez. PS.miejmy nadzeję ze tylko woda w Solinie wróci szybko do nornalnego stanu.

(2011/12/01 19:24)

irex


W Zawozie w bliskiej okolicy ośrodka "ORGANIKA" jest dużo dostępnych miejscówek z brzegu.Jest on tam łagodny .Po drugiej stronie jest Wołkowyja gdzie także nie brakuje miejsca.Wydaje mi się,że na karpia to teraz już zbyt późno . (2011/12/01 19:53)

Pawelski13


W Zawozie w bliskiej okolicy ośrodka "ORGANIKA" jest dużo dostępnych miejscówek z brzegu.Jest on tam łagodny .Po drugiej stronie jest Wołkowyja gdzie także nie brakuje miejsca.Wydaje mi się,że na karpia to teraz już zbyt późno .


Znajomy wraz z kolegami byli ostatnio na Solinie - złowili sporo karpia, wagowo 2-3kg - ładne sztuki. W którym miejscu nie pytałem. Woda rzeczywiście jest mała. (2011/12/02 12:14)