» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Macie ostatnio jakieś efekty na tym zbiorniku ?             
Byłem ostatni ale słabo kilka małych leszczyków                   
i karpik                                                      
Łowi ktoś większe leszcze albo sumy ?
Mam zamiar zapolować na tego drapieznika w
najbliższym czasie

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto lub zaloguj się

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/07/10 07:35
Ja też byłem tydzień temu na Drzewicy i takie same wyniki,małe płotki i małe leszki,ale słyszałem,że ze skałki po prawej stronie łowili duże leszcze i trafiał się duży lin.W sobote jade na Sulejów na Zarzęcin -zobaczę co sie dzieje.Narka

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/07/10 09:53
My bylismy w czwartek to tez slabo. Natomiast koledzy byli jeszcze w srode to mieli calkiem niezle efekty, 6 takich wiekszych leszczy. I z piatku na sobote Adam byl na nocce tam to mowil, ze na trupka takie suma okolo 50 cm zlowil.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/07/11 15:35
Byłem z soboty na niedziele .Totalna bryndza do 24 ,00 zero brań z gruntu . Na spławik skubią ploteczki i małe leszczyki .Ogólnie każdy narzekał na słabe brania .Na trupka jeden sumek krótki 

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/07/13 22:21
Byłem w poniedziałek .totalna porażka .                                                                          Brły tylko komary ale za to w dużych ilościach                                                                  
Poza tym mały leszczyk                                                       
Pozdrawiam  

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/07/14 08:32
Ja bylem z kolegą wczoraj od 18 do 21.30 i wzial mi jeden duzy leszcz. Lecz niestety przy probie wyciagniecia go z wody uciekl, a mial tak z 45 cm. A poza tym to jedna ploteczka.

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2010/08/14 14:12
ostatnim razem jak łowiłem na żywca złowiłem sandacza 70cm, a mój kolega zaczepił na spining prawie 70kg okaz(zapewne rekord zalewu :D) jednak domyślił że to zaczep odwrócił się i wyjął mi z głowy wbite kopyto a co najlepsze nie trafiłem na patelnie lecz zostałem wypuszczony!!! Koledze należą się gratulacje :P

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/08/14 14:14
ostatnim razem jak łowiłem na żywca złowiłem sandacza 70cm, a mój kolega zaczepił na spining prawie 70kg okaz(zapewne rekord zalewu :D) jednak domyślił że to zaczep odwrócił się i wyjął mi z głowy wbite kopyto a co najlepsze nie trafiłem na patelnie lecz zostałem wypuszczony!!! Koledze należą się gratulacje :P

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/08/14 14:16

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/10/12 23:17
Ponawiam temat .Co z drapieżnikiem w Drzewicy .Zostało coś czy wszystko poszło w rzekę.

zgłoś naruszenie

Reklama

Pokrowiec na siatkę Jaxon UL-PO0845

Pokrowiec na siatkę Jaxon UL-PO0845 - cena opinie sklep.wedkuje.pl align

Pokrowiec na siatkę Jaxon UL-PO0845 Kolekcja toreb, pokrowców do wędzisk, chlebaków - nawiązująca do starych, tradycyjnych wzorów. Pokrowiec TR na siatki 45 cm, średnica: 45 cm.

cena: 41,00 PLN

wysłano: 2010/10/16 20:30
Wybieram się w niedziele nad Drzewiczkę poniżej zalewu ,ale słyszałem że maja się odbyć jakieś zawody kajakowe .Wiecie coś na ten temat .Bo jak puszczą duża wodę to na rzece na rybę nie ma co liczyć .

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/10/18 07:01
Wybieram się w niedziele nad Drzewiczkę poniżej zalewu ,ale słyszałem że maja się odbyć jakieś zawody kajakowe .Wiecie coś na ten temat .Bo jak puszczą duża wodę to na rzece na rybę nie ma co liczyć .

I jak, był pan w koncu nad Drzewiczka? Jakie efekty?

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/12/17 20:46
To dziwne bo ja kilka lat temu będąc w Drzewicy łowiłem w rzece na spinning i jak woda szła to i ryba byla czyzby zmieniły im sie upodobania.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/12/18 20:20
Kawałek historii takie karpie łowił w zbiorniku mój Stryj Edward a byly jeszcze wieksze które rwały zestawy na palach po dawnej przeprawie(moscie)

zgłoś naruszenie

strona główna forum

Google