Zakręcony konkurs z firmą Jaxon!

/ 66 odpowiedzi / 2 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

gienek85


Gdy weekend za pasem i czas wędkowania się zbliża, Jaxonem kręcić i wszystkich zachęcić. Polecam (2014/09/20 15:58)

szpak666


Kręci się płynnie, zwija żyłkę zwinnie, wcale się nie zacina, przy tym kołowrotku uśmiechnięta mina! Kołowrotki firmy Jaxona kręcą mnie jak Pamela Anderson :) (2014/09/20 19:12)

pazurekal


Każdy z nas chyba powiedzieć może
Najgorszy jest hurgot w młynka rotorze.
Ten skrzypi, ten szarpie, inny luzuje
a JAXON się kręci i tego nie czujesz.
Tanie kręcioły psują się stale,
w JAXON-ie ten problem nie występuje wcale.
Skoro już znamy techniczne zalety,
warto by wspomnieć jak oko on cieszy.
W całym natłoku szarego badziewia
JAXON się błyszczy jak Eiffla wieża.
I oto odpowiedź na wasze pytanie,
JAXONEM kręcę i tak już zostanie! (2014/09/20 23:39)

monic


Wędki nie w pokrowcu,
Spławiki nie w tubie.
Bo Jaxonem kręcić lubię ! (2014/09/21 11:14)

juri57


Ence Pence,
Jaxonem kręce.
Bo jest lekki w ręce. (2014/09/21 11:19)

barrakuda81


Kołowrotek to dla niemal każdego wędkarza sprzęt absolutnie podstawowy.Ta reguła dotyczy przede wszystkim spinningistów, ale też trudno wyobrazić sobie spławikowca łowiącego odległościówką czy miłośnika gruntówki bez tego podstawowego obok wędziska elementu zestawu.Dlaczego JAXON?Odpowiem w oparciu o moje doświadczenia z eksploatacją i użytkowaniem jednego z "flagowych" modeli tej firmy mianowicie kołowrotka VX MACHINE.Jako model topowy w ofercie firmy łączy w sobie wysoką jakość wykonania, funkcjonalność, trwałość i niezawodność.Jego dodatkowym atutem jest bardzo atrakcyjna cena.To teoria ale w praktyce ten sprzęt doskonale broni się sam przed wszelką krytyką!VX MACHINE firmy JAXON to kołowrotek z rodzaju "przymocuj do kija i zapomnij".Takie lubię najbardziej choć w tej cenie próżno ich szukać...VX MACHINE pozwala mi na rybach myśleć tylko o rybach.Daje komfort i pełną satysfakcję jakiej oczekuję z reguły od produktów znacznie droższych.Już niebawem, lada dzień obaj (ja i mój JAXON) staniemy w szranki z jesiennymi drapieżnikami.Jestem absolutnie pewien że potwierdzi on status "prawdziwego kumpla" na rybach, który w uznaniu jego "zasług" mu nadałem.Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie czyli w najbardziej krytycznym momencie holu życiowego okazu, po wielu godzinach morderczych zmagań w trudnych warunkach - wtedy mój VX MACHINE nie zawodzi!
To kołowrotek którym kręci się z wielką przyjemnością, choć przecież nie jedyny taki w ofercie JAXONA...Jest jeszcze choćby SPLENDID który dzielnie walczy wraz ze mną już dłuższy czas z silnymi, rzecznymi leszczami...Najlepiej sami przekonajcie się o tym, że prawdziwa przyjemność na wędkarskiej wyprawie jest w zasięgu ręki i jest "na każdą kieszeń"! (2014/09/21 12:17)

kurier1509


Bo wtedy życie staje się lepsze (2014/09/21 14:11)

wlodek1901


Posiadam kilka kołowrotków firmy Jaxon ale MONOLITH SPIN MS 200 zasługuje na szczególne uznanie.Kołowrotek ten charakteryzuje się smukła i estetyczną budową,praca kołowrotka płynna bez szumów,precyzyjnie nawija żyłkę równomiernie na całej szpuli.Szpula kołowrotka nie ma luzów,dlatego też chętnie polecam go moim znajomym.Jest to idealny kołowrotek bo ma wszystko co powinien mieć każdy kołowrotek.Łowiąc nim odczuwam przyjemność wędkowania. (2014/09/22 09:59)

kamil11269


Kołowrotki firmy Jaxon mają "to coś" w sobie. Niektóre modele fajnie się kręcą, rzadko się psują i są stosunkowo tanie co do jakości. Pamiętam do teraz, że gdy pięć lat temu rozpoczynałem swoją przygodę z wędkarstwem pierwszym "porządnym" kołowrotkiem jaki kupiłem był kręciołek z firmy Jaxon. Używam go do dnia dzisiejszego, głównie do spinningu (przy poszukiwaniu pstrągów potokowych). Ma on mały rozmiar, więc znakomicie nadaje się do cienkich żyłek (używam maksymalnie 2 kg). Stosuję go również, gdy wybieram się na wędkowanie za pomocą lekkiego spławika.
Kilka słów o tym kołowrotku:
Kołowrotek Jaxon Mangan RDS 200 - tak brzmi jego pełna nazwa - kosztował wtedy, czyli około 5 lata temu niecałe 40 zł. Teraz jeżeli dobrze się orientuję kosztuje on około 29 zł. Nie jest to jakiś model z najwyższej półki ale dla mnie jest dobry. Co prawda przeszedł już kilka operacji (nie wysuwała się do przodu i do tyłu szpula) ale został już wyleczony. Teraz jest sprawny. Na samym początku chodził bardzo lekko. Do hamulca również nie można się przyczepić. Wygląd kołowrotka jest dla mnie przyjemnym widokiem. Wiążę z nim wiele wspomnień np. pierwszy karp, liny, pstrąg 40 cm i wiele innych o których tutaj nie dało by się pisać - zajęły by wiele miejsca. Dane techniczne podane przez producenta:
- 1 łożysko kulkowe,
- wydłużona szpula,
- wyważenie dynamiczne,
- przełożenie 5,2:1,
- pojemność szpuli: 0,18mm/240m, 0,20/195m, 0,25/125m,

Kołowrotek nie posiada szpuli zapasowej. Dawniej jak i teraz dobrze mi służy. Jest dobrej firmy (Jaxon). Używam go do spinningu, jak i również do wędkarstwa spławikowego, czyli jest dla mnie można powiedzieć - uniwersalny.
Pozdrawiam Kamil

(2014/09/22 18:49)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kmiasko


To nie kwestia wyboru. Kręcenie Jaxonem uzależnia. (2014/09/22 22:49)

Ikdols


Moi drodzy,

Pytać wędkarza dlaczego lubi kręcić młynkiem Jaxona... to jedno z pytań typu:

Dlaczego jesteś zakochany właśnie w Niej?
Dlaczego uwielbiasz akurat tą pizze?
Dlaczego kochasz jeździć tym autem?
Dlaczego kwiaty pięknie pachą zwłaszcza wiosną?
Dlaczego tak lubisz tę grę?


I mimo, że czasem pytamy o Kasie, czasem o Basie,
nieraz jest to pizza serowa, innym razem mięsna,
BMW czy Mercedes,  Fifa czy ProEvo...

Odpowiedź mimo różnych dziedzin zawsze jest taka sama, zawsze prawdziwa. 

Bo właśnie dla nas ta konkretna osoba, potrawa czy rzecz jest najlepsza, najważniejsza i jedyna.

Tak samo jest z Jaxonem, dla mnie ten sprzęt ma właśnie 'to coś' (2014/09/23 09:25)

KoFler


Kręcenie to nie łatwa sprawa, a z Jaxonem to przednia zabawa.Hamulce, blokady, duże opory, Hey Jaxon! czyń Honory!Kołowrotek innej firmy trzeszczy, znienacka wydaje dźwięk złowieszczy.Z Jaxonem tego nie doświadczysz, nie wierzysz? Sprawdź! Bądź cicho jak mysz! (2014/09/23 09:35)

krisbeer


A ja tam Jaxonem kręce,
po to by zadowolić ręce (2014/09/23 09:36)

jacbydg


Od 10 lat powtarza mi żona,że zamiast ją kręcić niech lepiej kręcę kołowrotkiem Jaxona.I temu by nie zostać samotnym wyrodkiem,kręcę od 10 lat Jaxona kołowrotkiem (2014/09/23 09:43)

danczos


Nawet gdy mam lewe ręce to JAXONEM świetnie kręce :) (2014/09/23 11:59)

yaboomaster


Dlaczego lubię kręcić kołowrotkami Firmy Jaxon ? Sprawa jest prosta po 1 przetestowałem wiele kołowrotków ale najlepszym okazał sie Jaxon , Genialnie układa się na nim żyła co również skutkuje w dalekich rzutach , świetnie pracuje ich korbka chodzi jak po maśle dodatkowo na rynku jest bardzo szeroka gama owych kołowrotków Jaxona więc każdy najdzie coś dla siebie . Ja kołowrotki Jaxona używam praktycznie do każdej metody Spinning gwarancja celnego i odległego rzutu , spławik świetne wysnuwanie żyłki dalekie żuty , grunt trwałe mocne zmieści sie duzo żyłki.kołowrotki jaxon świetnie spisują sie w trudnych warunkach i dodatkowo praktycznie nigdy się nie psują . Wniosek chcesz kupić Kręciołka kupuj i Jaxona :) (2014/09/23 12:28)

puchna


można by tu długo męćić dlaczego  kołowrotkiem firmy jaxon lubie kręćic .lecz gdy okaz duży bierze wiem że ten kołowrotek mnie nie zawiedzie (2014/09/23 12:30)

Artur z Ketrzyna


Czemu lubicie kręcić kołowrotkiem firmy Jaxon?

Bo to kreci mnie i ryby.
I to naprawdę, nie na niby
.

Co by tu nie pisać, ten tylko się przekona,
kto wypróbuje kołowrotek Jaxona.
Te kręcioły nie bez przyczyny,
lubią chłopaki, jak i dziewczyny.


(2014/09/23 14:14)

droidgis


Nie zawsze da się kręcić z jedną kobietą całe życie, za to  kołowrotkiem Jaxon tak :D (2014/09/23 14:29)

barhen


Kiedyś kręciłem fajne panienki co były na kiwnięcie mej lewej ręki.Teraz gdy mam już dzieci i żonę z radością kręcę kołowrotkiem Jaxonem (2014/09/23 16:18)

u?ytkownik55974


Szybko krence doskonałym Jaxonem ,szpula zwija żyłkę, a na końcu ,mam Jaxona 

(2014/09/23 19:07)

Maurycy27


Po kilkunastu latach doświadczenia z wieloma producentami kołowrotków dostępnych na polskim rynku z pełną odpowiedzialnością stwierdzam , że Jaxon to obecnie najlepszy producent.Wysoka jakość ,staranne wykonanie oraz zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych pozwala w pełni zaufać kolowrotkom firmy JAXON.

   Jakość wykonania.   Ambicja twórców.e-Xtremalne doznania.   Optymalne rozwiązania.   Nowości techniczne.

ps.szkoda ,że nie ma w polskim słowniku słowa na X ale dla zagranicznego katalogu dałoby sie coś wymyślec.Powodzenia. (2014/09/23 22:10)

macbull


Lubię kręcić kołowrotkiem Jaxon, bo każdy kolejny obrót sprawia, że jestem coraz bardziej zakręcony na jego punkcie! (2014/09/24 10:19)