Zakręcony konkurs z firmą Jaxon!

/ 66 odpowiedzi / 2 zdjęć
Zapraszamy na konkurs dla członków grupy Jaxon. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy napisać czemu lubicie kręcić kołowrotkiem firmy Jaxon. Oceniane będzie wasza pomysłowość i kreatywność. 
miejsce I - kołowrotek Jaxon Victus 
Eleganckie, trwałe kołowrotki ze stałą szpulą i regulacją hamulca. Solidny, łożyskowany mechanizm z pełną blokadą OWC ruchu wstecznego korbki daje pełen komfort użytkownikowi podczas połowów. Szpulka główna ze stopu duraluminium tworzy długowieczny sprzęt. W komplecie znajduje się zapasowa szpulka grafitowa. Idealna relacja ceny do jakości.

miejsce II -  plecionka Jaxon Sumato + żyłka Jaxon
miejsce III - trzy wbolery Jaxon Holo Select 
miejsce IV - żyłka Jaxon

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

u?ytkownik116256


Kołowrotkiem Jaxon lubię kręcić od zimy do lata , bo żyłka dobrze się naplata i ta lekka, fajna jego praca. Inwestujcie w ten sprzęt bo na prawdę się opłaca. (2014/09/18 14:32)

majap


Kręcenie kołowrotkiem Jaxona nie ma nic wspólnego z kręceniem wrzeciona. (2014/09/18 15:43)

lord232


Lubię kręcić kołowrotkami JAXON ponieważ posiada:
-solidne wykonanie
-dobry stosunek ceny do jakości
-nowatorski design
-super zwija żyłkę
-nie męczy się w trakcie holowania okazów
-jest super hiper sprawny i niezawodny (2014/09/18 15:50)

ghostriderbmw


A ja lubię bo gdy kręcę korbą to kabłąk wpada w wir, wiec rybkę na brzegu mam w kilka chwil. Nic nie stuka, nie szoruje i nie puka, tworzyć takie kołowrotki to prawdziwa sztuka. (2014/09/18 15:54)

Taba


Bo można się wkręcić na całego. (2014/09/18 16:13)

amadeusz-pachol


Kręcić każdy może, jedni lepiej inni gorzej. Ale chodzi o zasadę, że z Jaxonem damy radę.

(2014/09/18 16:36)

darek-salamon


Inspirować możesz sie wszystkimi kolowrotkami świata,Jaxon jest tylko jeden.Kręcisz nim do woli i reka nie boli. (2014/09/18 16:46)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

SVT


Kręcenie Jaxonem, to jak szczycić się jego fasonem.
Szum obrotów jego szpuli, doprowadza do amoku.
Wtedy się czuje wspaniale, jak jedna część w toku.
Jego design i obrót łożyska, nie jednego obok, żal z zazdrości ściska.
Hol jest spokojny, ze wspomaganiem, Firma Jaxona- najlepszą zostanie. (2014/09/18 16:52)

Spear


Stosunek ceny do jakości, jak bym jeździł samochodem za cenę roweru. (2014/09/18 20:20)

Ghost123pl


LUBIĘ KRĘCIĆ KOŁOWROTKIEM JAXON, BO MI ZŁOTĄ RYBKĘ DADZĄ. :D :D ;D (2014/09/18 21:53)

cezary-maciag


Lubię kręcić kołowrotkiem JAXON bo dobrze kręcę kołowrotkiem Jaxon...po prostu robię to co lubię, to co sprawia mi przyjemność, pozwala zapomnieć o codziennym zgiełku. Będąc w naturze nad wodą nie wyobrażam sobie innego kołowrotka...kręcenie nim przypomina mi dawne czasy i pierwszą złapaną rybę, aż kręci się łezka w oku...Kołowrotek JAXON to nie tylko kołowrotek to stan umysłu i porządny sprzęt, taki na jaki zasługuje prawdziwy wędkarz.  (2014/09/18 22:13)

czaro93


Nie ma co się łudzić, zakręcić Jaxon'em każdy lubi,perfekt zbiera linę i trzyma u mnie piątą zimę,do tego wygląd atrakcyjny i to chyba wszystkie cechy tej maszynki. (2014/09/18 22:48)

weekendowy moczykij


Uprawiam wędkarstwo z fasonem, więc kręcę tylko JAXONEM. (2014/09/18 23:16)

jacenty75


Z Jaxon-em zakręcisz się na maxa:) (2014/09/19 07:31)

spinacz3003


Gdy jaxonem z rana kręcę to nie czuję go na ręce, lekki, mocny, niezawodny do boskiego jest podobny. (2014/09/19 08:33)

russi


Kręcę kołowrotkiem Jaxona, kręci nim moja żona, kręcą moi sąsiedzi, nawet moja teściowa przy Jaxonie siedzi. Teściu Jaxona używa, łowi na niego olbrzyma, teściowa ze swej miotły patrzy, co jej mąż z nad wody taszczy. Widzi u niego Jaxona, zaczyna kręcić jak poparzona. Wszyscy używają Jaxona, bo to marka solidna i sprawdzona. (2014/09/19 09:04)

remik21


Kręcę JAXONEM tak jak kowboj lassem w walce z bizonem,

bo z tym JAXONEM nie przegram walki nawet z bizonem.

(2014/09/19 09:21)

Pawelski13


„Młynek” Jaxona to fajna sprawa,

ostro  nim kręcę aż tnie się trawa.

Zwijam nim żwawo lekką plecionkę,

rybki się patrzą i otwierają mordkę.

Widzą przynętę i za nią gonią,

chwytają ochoczo i się nie boją.

Wtedy hamulec tak pięknie gra,

to cały Jaxon – pierwsza klasa!

 

(2014/09/19 13:55)

DominikDebica


KRĘCE JAXONEM BO WIEM ZE MA NAJLEPSZE KOŁOWROTKI NA ŻADEN INNY SWYCH NIE ZMIENIE !!!! (2014/09/19 14:10)

Przemek1992


Jak każdy wędkarz nie chciałbym, by cokolwiek zakłóciło spokój i pozytywne emocje któretowarzyszą mi na wędkarskich zasiadkach. Stawiając na kołowrotki firmy JAXON mam pewność, że wszystko pójdzie po mojej myśli. (2014/09/19 15:12)

Igen


Dlaczego lubię kręcić kołowrotkami z marki Jaxon? To proste, choć może niektórym wydać się dziwne: Pierwszy kołowrotek, który nie sprawił mi zawodu, a zarazem mój pierwszy kołowrotek spinningowy był produktem tej firmy. Zwał, tfu, zwie się Spin Sprintess. Wyciągałem nim swoje pierwsze spinningowe zdobycze, od szczupaków po parę kąpielówek. Teraz odpoczywa po 3 sezonach kręcenia we wszystkie możliwe strony, bo w pełni sprawny to on nie jest. Z resztą trudno się dziwić. Mam do niego sentyment, który przerodził się w sentyment do całej firmy. Teraz kręcąc kołowrotkami Jaxona czasami spoglądam na to samo logo, jakie widziałem gdy oddawałem swoje pierwsze rzuty i przypominam sobie moje pierwsze próby złowienia czegoś innego, niż wodorosty. (2014/09/19 17:53)

gtsphinx


Wkręciłem się w JAXONA, a on w moje ręce. Kręci jak polityk! Czy muszę dodawać coś więcej ? (2014/09/19 23:29)

wojtek123123


Nie lubie kręcić kołowrotkami firmy Jaxon... JA TO UWIELBIAM, bo trzymając w ręku wędke  z kołowrotkiem Jaxona, mam pewność że jedyne co może mnie zawieść to moje umiejętności. :) (2014/09/19 23:41)

pawel75


Kręciołek Jaxona na wielu wyprawach, świetnie sobie zawsze radę dawał
Tak z żyłką i plecionką, kurzem , rosą, piachem
Czasem go zamoczyłem a on daje rade ! (2014/09/20 14:02)

Toruniak


LOWIENIE RYBEK Z KOLOWROTKIEM JAXON TO POEZJA TO TAK SAMO JAK BY SIE JECHALO MERCEDESEM Z WSPOMAGANIEM,KRECIMY PALUSZKIEM I WYCIAGAMY SAME REKORDOWE OKAZY (2014/09/20 15:51)