Zabiorę się na rybki

/ 5 odpowiedzi
Witam wszystkich :-) Zacznę tak nie jestem zmotoryzowany ale zabrałbym się z kimś na rybki. Proponuję dopłatę do paliwa . Interesują mnie wyjazdy w soboty i niedziele Jak by ktoś ze społeczności był chętny proszę o kontakt Pozdrawiam
olo894


Przepraszam, że nie mam osobnego tematu, ale niestety próbując napisać, wywala mnie na stronę główną wedkuje.pl i tam umieszcza post.


Do rzeczy:

Zastanawiam się co za dowcipniś powyklejał zbiornik Bogdankę kartkami bez podpisu i stempla uprawniającego, a zarazem potwierdzającego dane osobowe, wprowadzając tym samym zakaz spinningowania, jednocześnie wprowadzając wędkarzy w błąd.
No, ale rozumiem, że łamiąc prawo chce się zachować anonimowość.
Rozmawiałem z władzami PZW Skierniewice i na zbiorniku Bogdanka można spiningować.
Taki zakaz może ten dowcipniś u siebie w oczku wodnym zrobić, nie ma żadnego prawa tego robić na wodach PZW, bez zezwolenia okręgowego, a takowego nikt nie dostał.

Może trzeba wydrukować takie karteczki dla innych metod połowu, przecież każdy ma drukarkę w domu, a po co stempel i podpis, zresztą i drukarka nie potrzebna, przecież można sobie kredką na asfalcie też napisać  ?

Pozdrawiam wszystkich oprócz dowcipnisia ! (2015/11/03 01:01)

Sith


Olo, to spinninguj i nie wylewaj łez. Przecież nikt z forumowiczów nie poderwie się teraz, żeby wyśledzić grafomana o tych kartek. Jeśli jesteś pewien, że wolno w tym łowisku spinningować, to czym się przejmujesz, wymysłem jakiegoś idioty, samozwańczego administratora łowiska? (2015/11/03 06:00)

olo894


Nie zrozumiałeś mojego wpisu do końca, nie wylewam łez i nikogo nie namawiam do śledzenia.


Mój post miał jedynie za zadanie wyprowadzenie ludzi z błędu.
A co do samozwańczego administratora łowiska, to nie pierwszy raz, ale palcem nie będę pokazywał. (2015/11/03 07:56)

Sith


Sorry, źle odebrałeś mój post. Chodziło mi o to, żeby po prostu "olać" samozwańca. Niech sobie pisze co chce, a my róbmy to na co pozwalają przepisy, pod warunkiem, że jesteśmy tego pewni.
Myślę, że niewiele osób da się zmylić takimi nie sygnowanymi oficjalnie informacjami rozklejanymi przez kogoś komu pomyliła się głowa z inną częścią ciała ;-)
A informacja cenna, bo jednak ktoś mógłby się nabrać.
Pozdrawiam
Aleksander
(2015/11/03 15:10)

u?ytkownik200781


Na Rochnie to samo, dziś jakiś dziad rozkazał pewnemu chłopakowi opuścić łowisko bo jest niby zakaz spinningowania.

(2016/02/28 18:28)