Z wędkami na Śląsku - relacje wędkarskie

/ 7685 odpowiedzi / 692 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

jorg69


Cześć Panowieod 3 rano sobota-niedziela 11 Dziergowice same byczki małe ploteczkiludzi dość sporo z informacji zebranych w tygodniu jak była pogoda ryba brała (leszcz,karp) (2015/03/29 21:46)

sawe89


Witam podobno brandtka jest zarybiona czy bedzie kolega cos mi tam mowil a mialem chrapke sie wybrac tam posiedziec troche nie wiecie do kiedy jest zamknieta moze (2015/03/30 11:46)

Adik1988


Brantka zamknięta do 04.04 do 6.00 rano. bydzie jak na łodpuście... (2015/03/31 23:32)

sawe89


Zapewne ja trzeba sie troszeczke wstrzymac niech ta dzicz polowi a potem sobie przyjade bo zapewne nie bydzie kaj siednac chyba ze pogoda bedzie do bani  (2015/04/01 14:14)

berthold


a mnie dziś odjebało na całego , nie wytrzymałem presji siedzenia cały dzień i pojechałem na rzeczyce za karpiem , no bo przecież pogoda miód malina to jak tu wysiedzieć przed kompem - efekt oczywisty , zero ale kobyry trza było wiązać do gałynzi hehe (2015/04/01 20:47)

aal82


Co za aura, człowiek może oszaleć, a co dopiero rybska...

(2015/04/01 22:04)

aal82


najważniejsze, że rosówy już są..

(2015/04/01 22:06)

zbynio5o


Krzysztof, masz więcej tych fotek ?  hahahaha!!! Sorry Panowie ale macie pajaców w tych Piekarach łącznie z prezesem. Dogadajcie sie, wykopcie szambo i fajny sracz będzie :))) (2015/04/02 21:00)

Zionbel


Krzysztof, masz więcej tych fotek ?  hahahaha!!! Sorry Panowie ale macie pajaców w tych Piekarach łącznie z prezesem. Dogadajcie sie, wykopcie szambo i fajny sracz będzie :)))

Zbychu czemu pajacow ???Stary czy kumasz ze zarząd kola zapewne dostał wezwanie do rozbiórki samowoli budowlanej. Postaw cos takiego na Plawkach to zaraz cie PINB dojedzie :)  (2015/04/02 22:14)

zbynio5o


"Zbychu czemu pajacow ??? "
Ja rozumiem, coś sklecić z desek, jakieś zadaszenie etc. ale taką murowanke odstawić to tylko nienormalny może zrobić.A dlaczego wzywają tylko wędkarzy z koła 41 w Piekarach ?  Bo nie wiem, czy oni opiekują sie tą wodą ?
(2015/04/02 22:34)

Zionbel


"Zbychu czemu pajacow ??? "
Ja rozumiem, coś sklecić z desek, jakieś zadaszenie etc. ale taką murowanke odstawić to tylko nienormalny może zrobić.A dlaczego wzywają tylko wędkarzy z koła 41 w Piekarach ?  Bo nie wiem, czy oni opiekują sie tą wodą ?

Ok teraz kumam.Można było cie zrozumieć w dwojaki sposób.
Zgadzam się z Toba ze to przegiecie po całości.A Zarząd jak zawsze te leniwe wieprze tak robią.Dostali pismo z PiNB z wezwaniem do rozbiórki.W piśmie mieli napisane ze dostaną kare w wysokości....... Zł i się posrali. Ale czemu ruszać dupe skoro to pewniewędkarze zrobili to i oni niech to rozbiora.Codzienność w PZW.Kasa kasa a robić nie ma komu jak to mawia mój kolega :) (2015/04/03 07:30)

berthold


Ta kozłowa to dziadowstwo jakich mało podobne do pławek - dostęp do wody tragedia jak nie tarliska do sierpnia na połowę jeziora to jeszcze zamkną wschodnią stronę a do rybaczówki też nie wolno to tylko od wału kilka stanowisk ale 2 km na plerach dupcyć sprzęt a niech się tym wypachają ja już zakończyłem tam wyjazdy , lepiej się siedzi na smrodlokach byle jakich typu kanał czy rzeczyce (2015/04/03 10:18)

zibertg


Siemka Jestem Stałym bywalcem na Kozłowej Często bywałem gdzie stoi ten sracz, i tak myślałem ze to się tak skończy teraz budowniczy zasłużył tylko na wpierd...oo teraz wszyscy dostana po dupie bo książe arabski miał serie życzeń Pozdro  (2015/04/03 10:44)

Timur2148


Tą ,,murowaną budę'' gnojek postawił na koniec sezonu. Zaczął w październiku a skończył w grudniu. Był głuchy na argumenty że zaszkodzi innym. Stało się to czego można było się spodziewać. Wszyscy wiedzą kto to postawił więc Koło Relaks powinno go obciążyć kosztami rozbiórki. Swoją drogą gdzie byli do tej pory Prezesi Relaksa jak i Zarząd Okręgu? . Przecież tych bud jest kilkanaście na wschodniej stronie.Widać je jak na dłoni i z Rybaczówki jak i z łódek. Co prawda są drewniane ale stoją już kilka lat i nikomu nie przeszkadzało to do tej pory. Kontrole z Relaksa i Okręgu kontrolowały niejednokrotnie wędkarzy w tych ,,budach" . Dopiero się obudzili jak Wodociągi wystosowały pismo do nich o natychmiastową rozbiórkę wszystkich. Teraz Nas straszą że wprowadzą zakaz wędkowania z tamtej strony. Gdzie byli przez tyle lat?. Dobrze widzą do kogo należą te wszystkie ,,budy". (2015/04/03 12:15)

kucus22


Image and video hosting by TinyPic

Co to ku... ma być schron przeciw lotniczy?? Ja pikole, że takie rzeczy się i nikt tego nie widział, zaprzestał?? (2015/04/03 13:47)

Woa-VooDoo


Można sobie postawić małą budkę głębiej w lesie, ale miara się przebrała kiedy zaczęli budować konstrukcje, które widać od zapory !!
Kolejny geniusz postawił budkę z białym dachem - i to nie w lesie , nie w trzcinach, ale metr od wody !!! Będzie ktoś przez zapore przejeżdżał to zaraz zauważy - zdjęcia nie mam.


Image and video hosting by TinyPic (2015/04/03 14:24)

Woa-VooDoo


Schron atomowy od środka Image and video hosting by TinyPic (2015/04/03 14:26)

patryk-kociemba


witajcie , dzisiejsze nie całe trzy godzinki popołudniowe na rybkach, pomimo wietrzej pogody efekt to 25 leszczyków, 4 krąpie , 2 wzdręgi i jedna płotka. Wszystko wielości żyletki, wszystko wpadło na matcha oraz pickera. (2015/04/03 19:47)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

destruktor


witom hopy sory za łacina fajne pojee....y łood tego wymysłowa  coniyco słyszołech co sie tam dzieje  tyż tam chytom na świyrkolu ale we spokojnym miejscu i na myśl by mi niy przyszło żeby sie jako buda postawić niyroz mokna ani paryzola niy mom a te  ciu......e budy murujom szkoda godać pewno za budom majm łogrodek i posadzone kartofle i tomaty zdrowych świąt i smacznego jajka i dej BÓG TYM LUDZIOM TROCHA ROZUMU  pozdrawiom i połomanio kija życza :) (2015/04/03 21:30)

Reo


Powiedzcie mi czy na chechło nakło trzeba mieć wykupione jakieś dodatkowe zezwolenia? (2015/04/04 11:49)